رابطه انتخاب کلمات با شکست یا موفقیت

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

شکست یا موفقیت فعالیت های شما به نوع کلمات انتخابی برای معرفی تولیدات، خدمات و موقعیت خودتان در تبلیغات سامانه اس ام اس بستگی دارد. شما در انتخاب کلمات متن ارسال اس ام اس مختارید، مشکل اصلی استفاده از کلمات پوچ و بی معنی است. شما می توانید با تبلیغ نویسی اطلاعات کامل به مخاطب منتقل کنید.

مارک تواین عقیده دارد که با داشتن عوامل قدرتمند، به مقصود خود دست می یابید.


سفری باورنکردنی از درون کلمات است که به تبلیغات شما جذابیت، رنگ و حس می بخشد.


با گام های زیر می توانید به تبلیغاتتان جان ببخشید:

  • گام اول

به درستی از مضمون متن تبلیغاتی که با ارسال اس ام اس به مشتریان ارسال می کنید آگاه باشید. کافی است تبلیغات را به دقت مطالعه کنید.

  • گام دوم

این بخش شامل جملات درنظر گرفته شده ی شما است. کلماتی را که تاثیر عمیقی بر شما می گذارند، در جایی یادداشت کنید.

دفترچه یا بخشی از کامپیوتر خود را به نوشتن این نکات روز اختصاص دهید. از این کلمات می توانید در سامانه اس ام اس خود استفاده کنید: چیزی را نپذیر مگر آنکه بهترین باشد، چرا که تو ارزشش را داری و این هدیه ای از خودت به خودت است.

  • گام سوم

ترکیب و اضافه کردن جملات به تبلیغات پیامکی است. برای درک بهتر این مرحله باید تبلیغی را که قبلا تهیه شده مورد بررسی قرار دهید. میزان تاثیر آن بر خواننده چقدر است؟ چقدر شور و حرارت در آن موج می زند؟ آیا این تبلیغ توجه شما را به خود جلب می کند؟ درصورت منفی بودن پاسخ، زمان استفاده از جملات سحرآمیز تبلیغاتی فرا رسیده است.

جمله های مناسب که خدمات یا تولیداتتان را هرچه بهتر معرفی می کند، در جای جای تبلیغات سامانه اس ام اس گنجانده، سپس آن را اصلاح کنید.

حال این آگهی را که شخصی بدون آگاهی از جملات سحرآمیز تبلیغاتی نوشته، بخوانید:

کت قهوه ای جدید برای بانوان- سایز XL

در حقیقت این جمله مرا جذب نکرد، حال ببینید که چگونه یک تبلیغ خشک و خالی با استفاده از جملات سحرآمیز تغییر می کند:

با پوشیدن این کت چرمی قهوه ای شکلاتی، تمام قد و عالی، به هر آن چه که در اطراف شما است می تابید. دوست داران کیفیت خوب می توانند با پرداخت بخشی از قیمت خرده فروشی راحتی و شیک پوشی را تجربه کنند. این کت بی نظیر، زیبایی را به کمد لباس های زمستانی شما وارد می کند. برای بانوان با سایز XL.

آیا تفاوت را حس می کنید؟ با استفاده از کلمات جادویی به راه های جدید تاثیر برخریداران دست پیدا کرده، به این طریق تولیدات خود را هرچه عمیق تر در قلب و روح آن ها با ارسال اس ام اس جای می دهید و به ژرف ترین نقطه ی خواسته های آن ها می رسید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *