با متنی کوتاه تبلیغات کنید

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

ارسال اس ام اس روشی آسان برای برقراری ارتباط با مشتریان می باشد. شاید جالب باشد که شما تنها با یک متن کوتاه 70 کاراکتری از طریق پنل اس ام اس می توانید پیغام خود را به افراد ارسال نمایید و با این روش می توانید مشتریان خود را افزایش دهید.

متن پیامک مختصر


صبر و حوصله افراد مختلف با یکدیگر یکسان نیست. اکثر افراد با توجه به حجم وسیع تبلیغات از رسانه های مختلف تمایل دارند اطلاعات مفید و مختصر دریافت کنند.


باید توجه کنید که متن پیامک خود را گیرا و جذاب بنویسید زیرا ضریب نفوذ تبلیغات پیامکی بالاست. توصیه می کنیم در صورتی که پیام شما تمام شده و هنوز تعدادی کاراکتر خالی دارید سعی نکنید به هر نحوی شده و با اطلاعات غیر ضروری آن را پر کنید.

زمان ارسال

این نکته را بدانید که افراد به ساعات خواب خود اهمیت بیشتری قائل می شوند تا از خواندن یک پیامک آن هم از طرف یک فرستنده ای که عموما هم ناشناس است.

قطعا پیامک های خود را زمانی ارسال کنید که بیشترین احتمال خوانده شدن در همان لحظه رسیدن را داشته باشد. درحالت کلی بهترین زمان ارسال اس ام اس تبلیغاتی روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 20 است.

ارسال به بانک مرتبط

بسیاری از افراد تصور می کنند که ارسال اس ام اس حداکثری به تمام بانک های اطلاعاتی موجود می تواند حتی در موارد تخصصی دارای بازخورد باشد و این یکی از اشتباهات رایج در ارسال اس ام اس تبلیغاتی است.

تصور کنید که شما قصد فروش یک آپارتمان در منطقه ای در تهران را دارید و پیامک خود را به حومه یک شهر کوچک در یک استان دیگر ارسال نمایید.

پیامک شما حتی اگر تمامی نکات دیگر را رعایت کرده باشید مناسب افراد مخاطب  نیست و اگر این پیامک را به بانک شماره های مناسبی ارسال کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت.

ارسال های پرتعداد یا کم تکرار انجام ندهید

در صورتی که با پنل اس ام اس پیامک تبلیغاتی معمولی ارسال می کنید بیش از دو بار در هفته پیامک خود را تکرار نکنید و حداقل متن یا شرایط آن را تغییر دهید.

البته اگر پیامک مهم و فصلی ارسال می کنید تکرار آن البته نه به تعداد زیاد مجاز می باشد. همچنین اگر پیامک های شما با فاصله های زمانی زیادی ارسال گردد باعث قطع ارتباط شما با مشتریان و مخاطبین شما خواهد شد.

در حالت کلی ارتباط مستمر خود را با مخاطبین خود حفظ کنید به شرطی که آن ها را با ارسال زیاد تبلیغات خسته نکنید.

پیامک ناشناس

ارسال پیامک بدون قید شماره های تماس، وب سایت معتبر و فاقد هرگونه راه ارتباطی علاوه بر اینکه از لحاظ قانونی جرم محسوب می گردد بی اعتمادی و بی توجهی مخاطبین را در پی دارد. این امر پیامک های بعدی شما را نیز هرچند دارای اسم و مشخصات کامل باشد تحت تاثیر قرار می دهد و حتی با بهترین شرایط و قیمت، مشتریان به سختی به شما اعتماد می کنند.

نداشتن ارتباط با مخاطبین

برای این کار می توانید از برگزاری نظرسنجی های مختلف، مسابقات جذاب با جایزه های مناسب استفاده نمایید. این امر تعداد مشتریان ثابت شما را به نحو چشمگیری افزایش می دهد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *