پیام شما اعتبار شماست

پنل ارسال اس ام اس

در واقع هر کسب وکاری پیــــامی دارد، پیامی که با ایجاد حس و انرژی در مخاطب آن را از اهداف، چشم انداز و ارزش‌های کسب و کار آگاه می سازد. در تبلیغات با اس ام اس پیام شما اعتبار شماست و هسته مرکزی کسب و کار به حساب می‌آید که بر اساس آن نوع خدمات شکل می یابد. شعار، پیمانی می باشد که صاحب کسب و کار با مشتری خود می‌بندد در واقع مشتریان به شعار و قول شما اعتماد می‌نمایند و حاضر به انتخاب محصول شما می‌شوند، بنابراین بسیار مهم می باشد تا به این تعهد و شعار خود جهت موفقیت برندمان متعهد باشیم. درغیر این صورت اعتبارمان را از دست خواهیم داد. با بهره گیری از خدمات پنل ارسال اس ام اس تبلیغات خود را ظرف مدتی کوتاه فراگیر کنید.

راه اندازی پنل ارسال اس ام اس نیاز به پول زیاد و صرف هزینه بالا ندارد و باید نکاتی را هنگام خرید پنل اس ام اس رعایت کنیم.

هر شعاری دارای رسالتی می ‌باشد، زمانی که شرکت فراتر از آن رسالت و چشم انداز می‌رسد قادر به تغییر شعار خود برای دستیابی به ارزش‌های دیگر می‌باشد.

شعار شرکت اپل (متفاوت بیندیشید)

به عنوان مثال همه ما از اپل انتظار داریم تا چیزی جدید و متفاوت را برای ما به ارمغان بیاورد و همچنین اپل به شعار خود و پیمانش و عهدش با جامعه عمل نماید.

شعاری که این شرکت برای خود انتخاب کرده است مخاطب خود را از اهداف، چشم انداز و ارزش‌های کسب و کار آگاه می سازد. تبلیغات یعنی گفتن اینکه شما خوب هستید.

در ادامه مقاله به شعار برند معتبر دیگری می پردازیم.

شعار شرکت مایکروسافت (هر خانه یک کامپیوتر)

این شعار در آغاز ماموریت مایکروسافت بسیار سازنده و اثربخش بود، او به همه قول داده بود تا کامپیوتر را آن قدر ساده نماید تا در هر خانه ای جای گیرد.

با عملی کردن شعار خود و حتی عملکردی فراتر از شعار خود به تغییر شعارش می پردازد تا هدف و قله دیگری را کشف نماید.

ویژگی های یک شعار خوب چیست؟

در یک شعار خوب باید از جملات کوتاه استفاده کرد، دارای کلمات عام و معمولی به همراه تلفظ راحت باشد،شعار تبلیغاتی ما باید  به یاد ماندنی و جذاب باشد، احساس غرور، قهرمانی، سرخوشی، لذت و غیره…. در فرد ایجاد نماید.


یکی از ابزارهای پرطرفدار برای ارسال شعارها کسب و کار پنل ارسال اس ام اس می باشد. بسیار مهم می باشد که هوشمندانه از این ابزار استفاده نماییم.


در انتهای مقاله برای کسب ایده،

برخی از شعارهای موفق از برندهای موفق را در اختیارتان قرار می دهیم:

  • آی ‌بی‌ ام: راه‌حلی برای سیاره هوشمند.
  • نایک: فقط انجامش بده!
  • ریبوک: من همانی هستم که هستم.
  •  You tube :خودتان را پخش کنید.
  • کوکاکولا: درب قوطی را باز کن تا سرحال شوی.
  • آدیداس: غیر‌ممکن وجود ندارد.
  • سونی: باورش کن.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *