پیامکی را ارسال کنید که کوتاه و مفید باشد

پنل اس ام اس

اکثر مردم در زمان دریافت پیام تبلیغاتی با پنل اس ام اس بدون توجه به متن و یا فرستنده سریعا آن را حذف می کنند، در این مقاله به شما می گوییم که چگونه می ‌توان پیامکی را ارسال کرد که هم کوتاه، هم مفید باشد و باعث شود که مخاطبان پیامک را بخوانند. پیامکی طراحی کنید که مستقیما مشتری را هدف بگیرد و منجر به افزایش سود شما شود.


تبلیغات پیامکی بی روح و فاقد هیجان، به هیچ عنوان حسی را در مخاطب بر نمی انگیزد.


پیامک مفید باید چند مولفه داشته باشد:

  1. طبق یک برنامه منظم پیش برود و تکراری نباشد.
  2. کوتاه باشد.
  3. به صورت نظرسنجی یا مسابقه باشد.
  4. در زمان مناسبی از شبانه روز ارسال شود.

به جای فروشنده بودن به مشاور فروش بودن بپردازید

اکنون در عصری قرار داریم که باید به جای فروشنده بودن به مشاور فروش بودن با پنل اس ام اس بپردازیم و به جای معرفی کالای خاص یا توضیحاتی در مورد قیمت یا نام فروشگاه خودمان، بسیار خلاصه به موضوع کلی اشاره کرده و در یک چالش مکالمه‌ ای به صورت پیامک تبلیغات مد نظرمان را انجام دهیم.

قرعه کشی محبوبیت خاصی در بین مردم دارد

اکنون در بین این حجم تبلیغات پیامکی با پنل اس ام اس اکثر برنامه ‌هایی که با مبحث جایزه به صورت قرعه‌ کشی دنبال می ‌شود محبوبیت خاصی در بین مردم برای خود ایجاد کرده اند.

حتی به شکلی که مشاهده شده در یک خانواده سه نفره با تمامی خطوط پیامک زده و مسیر تبلیغات از سوی دیگری دنبال می ‌شود.

تبلیغات بسیار هدفمند و سودمند است

همیشه این سوال ایجاد شده که شاید ارسال پیامک‌ تبلیغاتی نوعی دخول به حریم شخصی افراد است اما در اکثر دنیا حداقل دیده شده که این سبک از تبلیغات بسیار هدفمند و سودمند نیز است. ولی مساله‌ ای که باعث ضعف آن در ایران شده فقدان ادبیات و اصول منتهی به استفاده از سرویس پنل اس ام اس می ‌باشد، موضوعی که باعث شده از کیفیت این سبک از تبلیغات کسر کند.

در قدم اول در رفع این معضل تا ساختن یک فرهنگ همراه با این تکنولوژی باید ارائه دهنده‌ های پنل با کسب اطلاعات به روز و مفید به خریداران باعث این شوند تا افراد طبق همان چهار مولفه که در ابتدا بیان شد اقدام به ارسال پیام به حالت انبوه نمایند.

مشتری خود را راضی نگه دارید

اقدامی که اکنون باعث کمرنگ‌ تر شدن پنل اس ام اس شده، این است که اکثر کاربران با ارسال پیامک انبوه در جستجوی مشتری جدید هستند. در صورتی که این نوع سرویس در اکثریت مواقع از بابت بحث ساپورت و پشتیبانی و خبری برای مشتریان می ‌باشد و استفاده ‌کننده از این پنل جهت بالا بردن کیفیت خدمات خود استفاده می کند.

لایه ‌های زیرین پنل اس ام اس در بلند مدت باعث رضایت بیشتر مشتریان خود می ‌شود. ما هر روز شاهد هستیم حجم بسیار زیادی از پیامک‌ های تبلیغاتی تنها با بسنده کردن به معرفی خدمات خود و ارائه آدرس و شماره تلفن خود منتظر بیشتر شدن مشتریان خود هستند و پر واضح است درصد بسیاری از پیامک‌ های ارسالی بدون مطالعه و ذخیره شدن حذف می‌ گردد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *