آیا می دانید در فروش باید از چه مراحلی پیروی کنید؟

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

کسب و کارها برای افزایش فروش خود از پنل اس ام اس و تبلیغات با ارسال اس ام اس استفاده می کنند. فروش مانند شماره ‌گیری یک شماره تلفن هفت ‌رقمی است. اگر می‌خواهید با فرد آن ‌طرف خط ارتباط برقرار کنید باید این اعداد را با ترتیب صحیح وارد کنید.


شما با داشتن پنل اس ام اس می توانید با مخاطبان خود در هر زمانی در ارتباط بوده و آن ها را از اهداف ارائه محصولات خود آگاه سازید.


آیا می دانید در فروش باید از چه مراحلی پیروی کنید تا بیشترین مقدار فروش را برای خود تضمین کنید؟

 • تشخیص مشتریان واقعی

اولین قانون موفقیت در فروش با ارسال اس ام اس تخصیص زمان بیشتر به مشتریان احتمالی بهتر است. ممکن است مشتریان احتمالی زیادی برای محصولات و خدمات شما وجود داشته باشند اما همه آن‌ها مشتریان احتمالی مناسب شما نیستند.

اغلب مشتریان احتمالی برای شرکت شما و محصولات و خدمات شما مناسب نیستند.

خریداران اصلی محصولات و خدمات شما چه کسانی هستند؟

در بسیاری از کسب ‌و ‌کارها۲۰ درصد مشتریان۸۰ درصد محصولات و خدمات را می‌خرند.

کار مهم شما پیدا کردن آن ۲۰ درصد از مشتریان است اگر در کار معامله سهام هستید باید مشتریانی پیدا کنید که بیش از همه معامله می‌کنند.

اگر تبلیغات می‌فروشید باید مشتریانی پیدا کنید که بیشترین تبلیغات را می‌خرند.

این موضوع کاملا واضح است اما بسیاری از صاحبان کسب‌ و‌ کارها هیچ شناختی از بهترین مشتریان پنل اس ام اس خود ندارند.

اولین کار شما تشخیص مشتریان واقعی از افراد مردد است وقت کافی اختصاص داده و سوالاتی بپرسید.

انرژی و منابع فروش شما محدود هستند نمی‌توانید آن‌ها را برای افرادی هدر دهید که نمی‌توانند یا نمی‌خواهند از شما خرید کنند.

مشتری احتمالی مناسب ویژگی‌هایی دارد که می‌توان آن‌ها را اینگونه طبقه‌ بندی کرد:

 • زمان ‌بندی

مشتری احتمالی نیازی واقعی دارد که توسط محصولات و خدمات شما برآورده می‌شود و هم ‌اکنون این نیاز وجود دارد.

 • مشکل

مشتری احتمالی مشکلی شفاف و مشخص دارد که محصول و خدمت شما آن‌را حل می‌کند.

 • ارزش

مشتری احتمالی هدف مشخصی دارد که با کمک محصولات و خدمات شما با هزینه ‌ای بسیار کمتر از ارزش خود هدف می‌ تواند به آن دست یابد.

 • درد

مشتری ناراضی است یا ناخرسندی‌هایی‌ دارد که برطرف کردن آن‌ها از عهده محصولات شما و تبلیغ آن ها از طریق پنل اس ام اس ساخته است.

 • نتیجه

مشتری احتمالی نیازی دارد یا می‌خواهد به نتایج مشخصی دست یابد و محصولات و خدمات شما باعث می‌شود که سریع‌تر، بهتر و ارزان‌ تر به آن نتیجه دست یابد و بدون استفاده از این محصولات و خدمات چنین امکانی برایش میسر نمی ‌شود.

شفافیت مهم‌ ترین عامل در هر شرایطی است هم شما و هم مشتری احتمالی باید به ‌وضوح بدانید که چه نیاز، مشکل، هدف، نتیجه یا دردی وجود دارد و چرا محصول یا خدمت شما روشی مقرون‌ به‌ صرفه برای مواجهه با آن‌ها است.


مهم ترین عنصر در جهت فروش

 

در انتهای پیامک تبلیغاتی که با سامانه اس ام اس ارسال می کنید حتما آدرس و شماره تماس قرار دهید زیرا مهم ترین عنصر در جهت فروش بیشتر محصولات است. تبلیغات با ارسال اس ام اس حتما باید هدفمند باشد.

بهترین تبلیغ همیشه تبیلغی بوده است که بازار هدف را نشانه گرفته باشد. با ارسال اس ام اس می توانید به راحتی تبلیغات کسب و کار خود را شروع کنید.


تبلیغات کورکورانه نه تنها باعث پیشرفت نبوده بلکه گاهی نتیجه عکس خواهد داشت در مورد ارسال اس ام اس تبلیغاتی نیز این قانون صادق می باشد.


بنابراین سعی کنید در تبلیغات با سامانه اس ام اس برای اینکه میزان قابل توجهی از سرمایه و بودجه تبلیغاتی خود را به هدر ندهید بازار هدف خود را مشحص کنید.

نکاتی در ارسال پیامک:

 • پیامک برای همه

مطمئن شوید که پیشنهادی که ارائه می کنید برای بیشتر مشتریانتان مناسب است.

اگر همه ی مشتریانتان نتوانند از پیشنهاد شما استفاده کنند پیامکی که با سامانه اس ام اس ارسال کرده اید کاملا نادیده گرفته خواهد شد.

 • یادتان باشد که این یک پیامک است

تلفن همراه یک وسیله شخصی محسوب می شود به همین ترتیب پیامک هایی هم که شما ارسال می کنید نیز باید شخصی باشند.

همچنین هنگامی که یک پیشنهاد ویژه را از طریق ارسال اس ام اس به مخاطبان خود ارسال می کنید همان پیشنهاد ها را از طریق شبکه های اجتماعی خود تبلیغ نکنید.

این کار نه تنها باعث به ثمر نشستن فعالیت های شما می شود بلکه باعث می شود مشتریان شما احساس خاص بودن کنند و از اینکه عضو خبرنامه پیامکی شما هستند احساس رضایت کنند.

 • صمیمی بودن پیامک

سعی کنید از لغات ما، شما و تو در پیامک خود استفاده کنید.

این کار کمک می کند تا ارتباط صمیمی تری با اعضای خبرنامه خود داشته باشید.

همچنین دریافت این پیامک ها، باعث می شود تا مشتریان دلگرم شوند و برند تجاری شما را به عنوان یک دوست بپذیرند.

 • همه چیز را ساده نگه دارید

از گیج کردن مخاطبان خود به شدت پرهیز کنید. متن پیامک این گونه نباشد که مخاطبتان از خود بپرسد که این پیامک چه نفعی برای من دارد؟ یا چگونه باید برای دریافت این تخفیف ها اقدام نمایم؟

سعی کنید همه چیز را به ساده ترین نحو اداره نمایید تا همه افراد با هز سطح سوادی به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند.


افزایش فروش شرکت

 

در حال حاضر برنامه های تبلیغاتی پیامکی به سمتی پیش می روند که بتوانند موجب افزایش فروش شرکت شوند. شرکت ها از تبلیغات برای هدایت ارتباطات تشویق کننده خود به سوی خریداران و جوامع هدف خود، استفاده می کنند تبلیغات با سامانه اس ام اس تاثیر به سزایی در بالا بردن آگاهی مشتری دارد.

تبلیغات وسیله ای است که توسط آن مشتریان از ابداعات و نوآوری های شرکت آگاه می شوند و تنها راه مطمئن شدن از موفقیت تبلیغات تست آن است.


با وجود اهمیت بالای تبلیغات بر روی افزایش فروش، ارزیابی تاثیر آن به سادگی صورت نمی گیرد و تبلیغات فرایند پیچیده ای است و عملکرد تبلیغات کاملا وابسته به واکنش مشتری می باشد.


یکی از مشکلاتی که بر سر راه مسئولین تبلیغات قرار دارد چگونگی ارائه رابط های مشخص بین اثر بخش بودن تبلیغات و بالا بردن سود فروش می باشد.

زندگي امروز در جوامع مدرن پر از پيام های تبليغاتی است اين پيام ها در قالب های متنوع و متعدد، از زندگی روزمره تا زندگی كاری افراد را تحت تأثير قرار می دهد.

از هدف گيری مصرف كالاهای  فيزيكی و خدمات بانكی گرفته تا تبليغات پيچيده تر در زمينه های فرهنگی به منظور ارائه توليدات و خوراک فكری، همگی جزء جدا ناشدنی زندگی مدرن انسان ها است.

توليد و ارائه پيام های تبليغاتی همانند بسياری از پديده های صنعتی امروز، يک فعاليت چندرشته ای و حاصل دانش های متنوعی چون روان شناسی، جامعه شناسی، ارتباطات، مطالعات فرهنگ و بازارشناسی است و به روش ها و فنون متنوعی نيز انجام می شود.

هدف تبلیغ منحصرا در دست گرفتن بازار نیست بلکه مقصد باید آن باشد که در مردم و خریداران اعتماد و ایمان عمیق برای توسعه کارهای آینده به وجود آورد.

در تبلیغات شما تنها شی را نمی خريد بلكه همراه با آن احترام و منزلت اجتماعی، تبعيض، سلامتی، زيبايی، موفقيت و قدرت سلطه بر محيط اطرافتان را نيز می خريد.

طبق تحقیقات تبلیغات با سامانه اس ام اس می تواند نام تجاری شناخته شده را معروف تر کند و در نتیجه این برند می تواند در میان محصولاتی که همان ویژگی های فیزیکی را دارند قیمت بالاتری را حاکم کند.

علاوه بر این تبلیغات می تواند یک مانع برای ورود رقبای بالقوه به بازار باشد به دلیل اینکه مقدار پولی که براي غلبه یافتن باید در تبلیغات هزینه شود براساس صداقت برند در میان رقبای موجود است.

تبلیغات سامانه اس ام اس اثرات چند دوره ای بر فروش و سهم بازار دارد و می تواند یک منبع سود باشد.

تبلیغات یک شرکت تاثیر به سزایی در بالا بردن آگاهی مشتری و افزایش فروش دارد و برروی افکار، احساسات،گرایشات و تصمیم گیری مشتری تاثیر می گذارد.

اهمیت تبلیغات از آنجا سر چشمه می گیرد که نه تنها یک ابزار ارتباطی و رقابتی در برابر دیگر تولید کنندگان به شمار می رود، بلکه وسیله ای است که توسط آن مشتریان از تغییر درمحصولات شرکت آگاه می شوند.


افزایش فروش

تبلیغات با ارسال اس ام اس مجموعه‌ای از راه کارها شامل مباحث مختلفی چون موقعیت ‌گذاری، انتخاب نام موثر برای تبلیغات، انتخاب رنگ تبلیغات و رویداد سازی است. تبلیغات با سامانه اس ام اس یعنی هرگونه حرفه یا فعالیت و اقدامی که به وسیله تولید اطلاعات، سعی در افزایش فروش یک کالا یا محصول کنیم.

ایجاد یک تبلیغات قدرتمند، مستلزم تعریف اهداف و تصریح  دلایل انجام یک کار خاص است. شما می توانید با نفوذ در مخاطره افراد با ارسال اس ام اس تبلیغاتی موفق داشته باشید.

یکی از اولین گام ها انتخاب یک نام شایسته برای تبلیغات سامانه اس ام اس است که نشانگر محصول یا خدمتی است که عرضه می‌کنیم.


تبلیغات پیامکی به نام و نشان تجاری شما هویت و معنای مشخصی داده و آن را در بازار نسبت به رقبا مشخص و متمایز می‌کند.


آل ریس و جک ‌تروت درکتاب خود با عنوان جایگاه ‌سازی، نام‌گذاری برای محصولات را از مهم‌ترین تصمیمات حوزه‌ی بازاریابی و تبلیغات معرفی می‌کنند که در حکم قلابی، محصول را به نردبان ذهنی مخاطبان متصل می‌کند.

لذا پیش از هرگونه تصمیم‌ گیری در خصوص انتخاب نام مطمئن شوید که این نام به سادگی قابلیت به خاطر سپرده شدن داشته باشد به راحتی تلفظ شود و دربردارنده‌ی اهداف کسب و کار باشد.

نام شما باید منحصر به فرد باشد نام انتخابی را با اسامی تبلیغات رقیب مقایسه کنید.

مطمئنا این ماجرا که چه چیزی شما را تشویق به استفاده از تبلیغات با ارسال اس ام اس کرد می‌تواند برای مخاطبان نیز شنیدنی باشد.

شما می توانید با سامانه اس ام اس مشتریان را از اینکه چه دلیل، چه هدف، آرمان یا باوری الهام بخش شما در این مسیر بوده آگاه سازید.

حالا به تعریف اهداف کسب و کارتان بپردازید، اهدافی ساده، متمرکز و قابل اجرا.

اهداف، مسیر را روشن می‌کنند ارزش ها را به مخاطب منتقل می‌سازند  و به ما کمک می‌کنند تا خواسته‌هایمان را تجسم کنیم.

آیا پرشتاب‌ترین شرکت از لحاظ رشد هستید؟ قرار است یک تحول بزرگ در بازار باشید؟ نوآورترین هستید؟

این واژه‌های پر زرق و برق را فراموش کنید، مردم به این چیزها اهمیت نمی‌دهند بلکه مهم برای آن ها این است که بدانند شما چه تفاوتی با دیگران دارید؟

شما می توانید تفاوت های محصول خود با دیگر محصولات رقبا و برتری محصول خود را از طریق ارسال اس ام اس به اطلاع مخاطبان برسانید.

اگر قرار باشد مخاطبان هدفتان از شما در مقابل دوستانشان تعریف کنند، در موردتان چه خواهند گفت؟ چه عاملی باعث می‌شود آن ها از شما صحبت کنند و نه از رقبایتان ؟

به عنوان مثال استراتژی کمپانی اپل این است که که بر سادگی تأکید دارد و تمام تلاش خود را بکار می‌گیرد تا پیچیدگی را از زندگی روزمره کاربران خود بزداید.

شما با داشتن سامانه می توانید با مخاطبان خود در هر زمانی در ارتباط بوده و آن ها را از اهداف ارائه محصولات خود آگاه سازید.


وسیله سریع حرکت کالا

 

تبلیغات پیامکی و اطلاع رسانی وسیله سریع حرکت کالا و خدمات از نقطه تولید به نقطه مصرف بوده که در معرفی کالا و خدمات حتی در بالا بردن سطح فروش نقش مهمی را ایفا می کند. نتیجه تبلیغات موثر ازدیاد فروش و ارائه خدمات بیشتر به مخاطبین می باشد.

تبلیغات پیامکی باعث بزرگتر شدن موسسات تولیدی و بازرگانی و هر کسب و کاری می گردد با سامانه اس ام اس شما نیاز به متخصص ندارید.

مدیران و مسئولین هر شرکتی این موضوع را می دانند که توجه مردم جلب نمی شود جز با نوآفرینی، نوآفرینی در تبلیغات محصول تاثیر به سزای در کسب درآمد دارد.


امروزه یکی از موثر ترین روش های تبلیغاتی ارسال پیامک تبلیغاتی است که باعث افزایش فروش کسب درآمد می شود و باعث می شود اسم تجاری شما بر سر زبان ها بیفتد.


تبلیغات پیامکی به دلیل ارزان بودن و تاثیر گذار بودن مدیران و صاحبان فروشگاه ها را به طرف خود می کشانند. با تبلیغات پیامکی می توانید اطلاع رسانی به مشترکین در خصوص ارائه­ ی خدمات جدید کنید.

همچنین می توانید انتقادات و پیشنهادات مخاطبین خود را دریافت کنید.

با سامانه اس ام اس بهترین راه کسب درآمد را در پیش بگیرید و سود قابل ملاحظه ای را کسب کنید.

درامد کسب شده از ارسال پیامک تبلیغاتی:

 • سود حاصل از ارسال

برای مثال هر پیامک را شما 85 ریال بگیرید 12 ریال ارسال کنید.

 • کسب درآمد از بازگشت پیامک های ناموفق 

برای مثال از 10000 ارسال مثلا 1000 ارسال بازگشت بیابد.

کسب درآمد واقعی و کسب درآمد از اینترنت را با خرید یک سامانه اس ام اس انبوه تجربه کنید. داشتن سامانه اس ام اس یکی از پر درآمدترین کارهای اینترنتی می باشد.

علاوه بر فعالیت در اینترنت شما می توانید با تبلیغ در بیرون از دنیای مجازی نیز مشتریان خود را پیدا و تبلیغات آن ها را انجام و کسب درآمد قابل توجهی کنید.

در این روش کسب درآمد نسبت به روش های دیگر کسب درآمد اینترنتی به هیچ علم و تجربه ای نیاز نیست و فقط شما برای نمایندگی سامانه پیامک باید ثبت کنید.

اگر می خواهید فقط سفارش ارسال پیامک را قبول و ارسال کنید کافی است یک سامانه اس ام اس سفارش داده و شروع به ارسال پیامک تبلیغاتی کنید.

نتیجه می گیریم که تبلیغات پیامکی نه تنها راهی برای تبلیغات مشاغل مختلف است بلکه راهی برای کسب درآمد نیز می باشد.

شما با داشتن سامانه می توانید مسئول تبلیغات شرکت های مختلف باشید و این را بدانید که سود قابل توجهی از این کار عاید شما می شود.


 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *