افزایش تعداد شرکت ها به منظور تبلیغ پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

تعداد شرکت‌ هایی که از ارسال اس ام اس برای تبلیغ استفاده می ‌کنند در حال افزایش پیدا کردن است. در حقیقت، تنها در سه سال گذشته این تعداد دو برابر شده است و هدف از تبلیغات رساندن محصول به مشتری است. شما می ‌توانید میزان پول هزینه شده برای تبلیغ سامانه اس ام اس را با میزان سودی که از این طریق عاید شما می ‌شود مقایسه کنید.


پیامک بلافاصله بعد از ارسال به دست مشتری رسیده و به طور معمول ظرف سه دقیقه بعد از ارسال خوانده می ‌شود.


مهم ترین دلایلی که باعث شده شرکت ‌ها بخواهند از طریق تلفن همراه با مشتریان خود ارتباط داشته باشند:

  • ترجیح مشتریان پیامک است

در یک نظرسنجی همگانی از کاربران تلفن همراه مشخص شد که آن ها ترجیح می ‌دهند پیشنهادات تجاری را از طریق ارسال اس ام اس دریافت کنند. در حالی که چندان مایل به دریافت پیشنهادات و کوپن‌ های تخفیف از طریق ایمیل، روزنامه و مجله نبودند.

در میان روش‌ های تبلیغاتی مختلف که برای صاحبان مشاغل وجود دارد، پیامک در میان مقرون به صرفه‌ ترین آن ها است.

فرستادن یک پیامک با سامانه اس ام اس تنها چند ریال هزینه دارد، در حالی که روش ‌های دیگر تبلیغ هزینه بسیار بیشتری خواهند داشت.

با صرف چند ریال شما می ‌توانید به سرعت و به آسانی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. با توجه به این هزینه کم، هر تجارتی حتی با یک بودجه ی تبلیغاتی کم نیز از پس هزینه‌ های آن بر می ‌آید.

  • پیام تاثیر بسیار زیادی دارد

تحقیقات نشان می ‌دهد که پیامکی ۱۰ برابر بیشتر از سایر روش ‌های تبلیغاتی موثر است. این روشی است که توسط مشتریان شما ترجیح داده می‌ شود.

وقتی که می ‌خواهید آگاهی از برند خود را بالاتر برده و تعداد مشتریان و میزان سود بیشتری داشته باشید شسامانه اس ام اس مطمئنا کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

  • به کارگیری پیامک آسان است

هیچ روش راحت ‌تری از ارسال اس ام اس وجود ندارد. هر چند که ممکن است پیامک به تنهائی کافی نباشد، اما نتیجه بسیار قابل توجهی دارد و البته به کارگیری آن بسیار راحت است.

ارسال یک پیامک به یک نفر یا به 100000 نفر، تنها چند ثانیه زمان می‌ برد و شما می ‌توانید در هر تعداد و هر زمانی که می‌ خواهید تبلیغات خود را ارسال نمائید.

  •  تبلیغ پیامکی واقعا جواب می ‌دهد

هزاران تجارت مختلف وجود دارند که از ارسال اس ام اس استفاده می‌ کنند و اگر شما در میان این تجارت‌ ها نیستید، اکنون وقت آن است که تغییر کرده و به جمع آن ها بپیوندید، این همان روش تبلیغ است که به دنبال آن بوده‌ اید.

  • کاربرد پیامک بسیار متنوع است

تنوع یک مولفه اصلی برای یک برنامه تبلیغاتی موثر است و پیامک این ویژگی را نیز در اختیار شما قرار می ‌دهد. پیامک به شما این امکان را می‌ دهد که به روش ‌های مختلفی تبلیغ کنید.

بنابراین، تقریبا تمام شرکت ‌هایی که می ‌خواهند مشتریان را در چرخه تجارت خود نگاه دارند، می ‌توانند از پیامک استفاده کنند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *