محبوبیت تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

با اینکه بیش از 30 سال از ظهور تکنولوژی به نام پیامک می گذرد، اما با نگاهی به گذشته ی ارسال اس ام اس متوجه خواهیم شد که نه تنها از محبوبیت این رسانه ارتباطی کسر نشده است، بلکه روز به روز به جمعیت اشخاصی که از سامانه اس ام اس برای برقراری ارتباط استفاده می کنند افزوده شده است. سعی کنید در تبلیغات بهترین اپراتور را نسبت به اهداف خود انتخاب کنید.


به دلیل عدم وجود اینترنت در تمامی مناطق همواره ارسال اس ام اس برای برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات بین تمام مردم اهمیت بسیاری دارد.


میانگین تعداد پیامک هر فرد در ماه

اولین پیامک در سال ۱۹۹۲ ارسال شد. از آن زمان تا کنون میانگین تعداد ارسال پیامک روندی رو به رشد داشته است. آمارگیری های انجام گرفته در سال ۲۰۱۱ حاکی از آن بود که هر فرد در طول ماه به طور میانگین ۱۵۰ اس ام اس ارسال می کند.

بنابراین و بر اساس این واقعیت مشتریان و تجارت ها می توانند از طریق تبلیغات سامانه اس ام اس به راحتی با یکدیگر در ارتباط باشند.

دسترسی به داشتن به همه

تبلیغات پیامکی بسیار موثر است زیرا تعداد موبایل ها از رایانه ها بیشتر است. تبلیغات پیامکی تا کنون موفق تر از دیگر روش های تبلیغاتی عمل کرده است.

آیا میزان موفقیت تبلیغات پیامکی را می دانید؟ بهتر است با این عدد آشنا شوید: 95درصد.

الویت پیام نسبت به دیگر ابزارهای ارتباطی

تحقیقات انجام شده نشان می دهد، بیشتر افراد ترجیح می دهند پیغام هایی که برایشان ارسال می شود را از طریق پیامک دریافت کنند تا دیگر ابزارهای ارتباطی.

علاوه بر این، آمارها نشان می دهند افرادی که تخفیف پیامکی دریافت می کنند ۳۵ برابر بیشتر از دیگر افراد از تخفیف خود بهره می برند. مطمئنا این واقعیت برای تمامی تجارت ها خبر بسیار خوشی است.

دلایل بقای پیامک در دنیای ارتباطات:

  • ارزان بودن استفاده از ارسال اس ام اس.
  • سرعت بالا.
  • همیشه در دسترس بودن.
  • عدم امکان فراموشی پیامک و زنده ماندن آن.
  • مشاهده پیام های دریافتی به صورت همیشگی.

نرم افزارهای جانبی مانند Whats App و تمامی نرم افزارهای ارتباطی برای برقراری ارتباط باید چه در مبدا و چه در مقصد نصب باشند و در صورت عدم وجود آن در یکی از طرفین امکان مشاهده پیام ارسال شده برای طرف دوم میسر نمی باشد.

همین امر موجب می شود که اشخاصی که از تلفن های همراه با سیستم عامل های قدیمی استفاده می نمایند، نتوانند از سرویس های ارائه شده استفاده نمایند و ترجیح دادن از بستر همیشه در دسترس ارسال اس ام اس برای برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان خود استفاده نمایند.

فراموش نکنیم دفترچه مخاطبین تلفن همراه اولین گراف محلی ساخته شده و همیشه در دسترس تمام دارندگان تلفن همراه می باشد.

پیام به هیچ وجه فراموش نمی شود و در گوشی همراه باقی می ماند و در صورت نیاز می توان به آن مراجعه کرد.

یکی از اهداف تبلیغات پیامکی با سامانه اس ام اس، نفوذ در مخاطره  افراد است. برای دسترسی به چنین هدف بزرگی باید از عواملی استفاده کنیم که مورد قبول باشد یکی از این عوامل شناخت مخاطب است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *