راهنمای انتخاب بهترین پنل پیامکی

راهنمای انتخاب بهترین پنل پیامکی

انتخاب بهترین پنل پیامک اولین نکته‌ایست که قبل از شروع بازاریابی پیامکی باید به آن توجه کنید. زیرا امکانات یک پنل پیامکی هر چه قدر به‌روزتر و پرسرعت‌تر باشد، به همان نسبت سرعت و بازدهی تبلیغات پیامکی شما نیز بالاتر می‌رود. در این مقاله به بررسی ویژگی‌هایی که یک پنل خوب باید داشته باشد، می‌پردازیم. برای انتخاب بهترین پنل پیامک با ما همراه باشید:

ویژگی‌های یک سامانه پیامکی خوب چیست؟

برای انتخاب بهترین پنل پیامک باید به نکات زیر دقت کنید:

1-کاربری آسان

یک پنل پیامک خوب به راحتی استفاده می‌شود و صفحات و گزینه‌های کاربردی دارد که اسامی و توضیحات‌شان ساده و قابل فهم است.

2-گزینه‌های متنوع

بهترین پنل پیامکی دارای گزینه‌های کاربردی متنوع برای مشتریان خود است. به عنوان مثال یک مخاطب می‌خواهد پیامک تبلیغاتی را از روی نقشه ارسال کند و دیگری بر اساس سن یا جنسیت متشری.

3-سرعت بالا

یک سامانه پیامکی خوب باید بتواند با سرعت بالا، پیامک تبلیغاتی یا خدماتی انبوه ارسال کند.

4-زبان فارسی

جملات و کلمات یک پنل پیامکی مناسب به زبان فارسی نوشته شده است.

5-شارژ سریع

یکی دیگر از خصوصیات یک پنل پیامک خوب این است که با چند کلیک و بدون اتلاف وقت شارژ شود.

6-راهنمای استفاده از پنل

یک پنل کاربردی راهنمای استفاده دارد. راهنمای بعضی پنل‌ها به شکل ویدئو و بعضی دیگر به شکل مقاله است.

7-پشتیبانی قوی

برای انتخاب بهترین پنل پیامک به این نکته توجه کنید که آیا پشتیبانی خوبی دارد یا خیر. کارشناسان یک پنل پیامک خوب شما را برای خرید خط پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی یا خدماتی راهنمایی می‌کنند و حتی برای بهتر ارسال کردن اس ام اس‌ها به شما مشاوره می‌دهند.

8-پوشش‌دهی بالا

هم اکنون چهار اپراتور همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا در حال ارائه سیم کارت در ایران هستند. مطمئناً مشتریان پنل ارسال اس ام اس نیز محدود به یک اپراتور نیستند. با خرید پنل اس ام اس شما باید بتوانید به هر تمام اپراتورهای اصلی کشور به صورت انبوه اس ام اس ارسال کنید.

9-بانک اطلاعاتی گسترده

یک پنل پیامک به روز بانک اطلاعاتی گسترده‌ای از شماره‌‍‌های مخاطبین دارد که شما می‌توانید به تعداد زیادی از آن‌ها پیامک اراسل کنید.

10-دسته‌بندی بانک اطلاعات

شاید شما به جامعه هدف مشخصی نیاز داشته باشید و ارسال گسترده به تمام شماره‌ها برای شما زمان‌بر و هزینه‌بر است. پس مخاطب هدف خود را از بخش دسته‌بندی مخاطبین سامانه پیامکی انتخاب می‌کنید.

11-ارسال به بلک لیست

برخی از مخاطبین هدف شما، ممکن است به دلیل مزاحمت‌های پیامکی وقت و بی‌وقت، شماره خود را در لیست سیاه مخابراتی قرار داده باشند. یک پنل پیامک کاربردی ویژگی ارسال به چنین شماره‌هایی را دارد.

12-عدم محدودیت زمانی برای ارسال پیامک

درست است که برای ارسال اس ام اس باید در زمان‌‌های مناسب این کار را انجام دهید اما برخی مشاغل مانند بانک‌ها، نیاز دارند در هر ساعتی از شبانه‌روز، تراکنش‌های مالی را ارسال کنند.

13-گزارش‌ ارسال

شما باید بتوانید به جزئیات پیامک‌های ارسالی و دریافتی خود دسترسی داشته باشید تا مطمئن شوید تمام پیامک‌ها به مخاطبین ارسال شده است.

14-گزارش مالی

یک پنل پیامک مناسب، گزارش دقیقی از هزینه‌های پیامکی شما می‌دهد. با آگاهی از میزان هزینه‌های خود در بازاریابی پیامکی، می‌توانید ببینید در کدام بخش تبلیغات، باید بیشتر یا کم‌تر هزینه کنید.

15-شخصی‌سازی پیامک

اگر بخواهید به مشتریان قدیمی و وفادرا خود پیام ارسال کنید، می‌توانید متن پیامک را شخصی‌سازی کنید. یعنی نام او را در اس ام اس بیاورید و با این کار حس صمیمیت و احترام را به او منتقل کنید.

16-پوشش‌دهی تمامی اپراتورها

در حال حاضر چهار اپراتور همراه اول، ایرانسل، رایتل و تالیا در حال ارائه سیم کارت در ایران هستند.مطمئناً مشتریان شما نیز محدود به یک اپراتور نیستند. با خرید پنل اس ام اس شما باید بتوانید به هر چهار اپراتور اصلی کشور به صورت انبوه اس ام اس ارسال کنید.

17-وب سرویس

یکی از ویژگی‌های مورد توجه در انتخاب بهترین پنل پیامک، امکان اتصال سایت یا اپلیکیشن فروشگاه و محل کار شما به سامانه پیامکی است. وب سرویس این امکان را به شما می‌دهد هنگامی که مخاطب و مشتری از سایت یا اپلیکشین شما استفاده کرد، برای او پیامک تایید، ثبت سفارش یا تشکر و… فرستاده شود.

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید بازاریابی پیامکی سریع و زودبازدهی داشته باشید، باید به انتخاب بهترین پنل پیامک توجه کنید. با یک پنل پیامکی کارامد و معتبر، دیگر نگران ارسال پیامک‌های تبلیغاتی نیستید. حتی می‌توانید ارسال پیامک‌ها را به واحد پشتیباتی سامانه پیامکی بسپارید و با آسودگی به نتیجه مطلوب بازاریابی پیامکی خود برسید. اگر می‌خواهید در یک پنل پیامکی عضو شوید می‌توانید به طور رایگان در پنل پیامک سیگنال ثبت‌نام کنید و از امکانات این پنل برای تبلیغات پیامکی خود استفاده کنید.32008-025

 

 


مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.