تفاوت خدمات اپراتورهای ارسال اس ام اس

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

اپراتورهای زیادی نظیر 1000، 3000، 50002، 021 و … فعالیت می کنند اما کدام یک از این اپراتورها با کیفیت تر است و آیا تفاوت خدماتی بین اپراتورهای سامانه پیامکی برای ارسال اس ام اس وجود دارد؟

در جواب می توان گفت بله اپراتورهای ارسال اس ام اس در خدمات و کیفیت از یک دیگر متمایز هستند.

همانطور که اپراتورهای مخابراتی همراه اول، ایرانسل و رایتل در تعرفه، خدمات، پشتیبانی و … با هم تفاوت هایی دارند، اپراتورهای ارسال اس ام اس نیز در امکانات و خدمات با هم متفاوت می باشند.

اگر بخواهیم کمی با دقت تر به بررسی سامانه پیامکی بپردازیم می بینیم، بین اپراتورهای ارسال اس ام اس فعال در کشور اپراتور 3000 قدیمی ترین اپراتور بوده و بهترین خدمات را نسبت به سایر اپراتور ها ارائه می دهد.


بعد از اپراتور 3000 اپراتور 1000 و بعد از آن 021 و 50002 به کاربران توصیه می شود.


مزایای اپراتور 3000 به شرح زیر می باشد:

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس,ارسال اس ام اس

یی از بارزترین ویژگی های اپراتور 3000 در نحوه ارائه دلیوری این اپراتور می باشد.

اپراتور 3000 نسبت به سایر اپراتورها دقیق ترین دلیوری را ارائه می دهد و کاربرانی که از شماره اختصاصی 3000 برای ارسال اس ام اس استفاده می کنند خیالشان راحت تر است.

مزیت این اپراتور به این صورت است که پس از ارسال می توانند دلیوری ارسال های خود را در پنلشان مشاهده کنند و متوجه شوند که چه شماره هایی پیامشان را دریافت کرده و چه کسانی به دستشان نرسیده است.

هزینه شماره های بلک لیست

برخی از اپراتورهای ارسال پیامک هزینه شماره های بلک لیست کسانی که اس ام اس تبلیغاتی خود را بسته اند را به صورت اتوماتیک به حساب شما بازگشت نمی دهند.

اما مزیت دیگر این است که اپراتور 3000 و 1000 هزینه آن ها را به طور اتوماتیک پس از ارسال به شما برگشت می دهد.

و با توجه به این که درصد بالایی از ارسال ها بلک لیست می باشد به کاهش هزینه ارسال اس ام اس کاربران کمک شایانی می کند.

اپراتور 3000 پورتال دلیوری ارائه می دهد که از طریق این پورتال می توانیم ارسال و دریافت های کاربران را پیگیری نماییم.

در زمان هایی که اختلالی در ارسال اس ام اس وجود داشته باشد می توانیم به صورت آنلاین مشاهده کنیم که ارسال کاربر از پنل به اپراتور و از اپراتور به مخابرات انجام شده است یا خیر.

در صورت انجام نشدن ارسال کاربر در سریع ترین زمان ممکن هزینه آن به حساب پنلشان برگشت داده می شود و می توانند مجددا ارسال خود را انجام دهد.

با تمامی نکات گفته شده در طول این مقاله به این نتیجه می رسیم که استفاده از اپراتور 3000 از مزایای بیشتری نسبت به سایرین برخوردار است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *