پیامک ابزار بازاریابی موبایل

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

پیامک فرصتی مناسب و یک ابزار بازاریابی موبایلی است که به صاحبین کسب و کارهای کوچک کمک می کند، سریع تر از تصورشان رشد پیدا کنند و با ارسال اس ام اس با سامانه اس ام اس مخاطبین کسب و کار خود را افزایش دهند. تقسیم بندی مشتریان براساس مشخصات فردی و اجمالی یکی از راه های جلب مشتری محسوب می شود.

مردم آمریکا از گوشی های موبایل خود تنها و تنها برای ارسال اس ام اس و دریافت پیامک تبلیغاتی استفاده می کنند.

بسیاری از کاربران حتی اگر تمام هشدارهای موبایل خود را خاموش کنند زنگ هشدار دریافت پیامک خود را هرگز خاموش نمی کنند و این یکی از مزیت های پیامک تبلیغاتی به شمار می آید.


در حقیقت تبلیغات با سامانه اس ام اس سریع، آسان و ارزان است که می تواند در بودجه های مختلف در کنار کسب و کارها باشد و به رشد آن ها کمک کند.


دلایل ارزشمند بودن پیامک:

  • دلیل اول

در تبلیغات سنتی هر چقدر که شمار کاربران و جامعه هدف بیشتر باشد سودمند تر خواهد بود و به فروش بیشتر خواهد انجامید به طوری که در جامعه های اماری کم و محدود، موفقیت چشمگیری ایجاد نخواهد شد.

این گونه تبلیغات گذرا بوده و به سرعت از ذهن مخاطبین پاک خواهد شد، اما تبلیغات پیامکی نوعی تبلیغات مشارکتی است چرا که خود مشتری ها در ابتدا با ثبت نام در لیست بازاریابی تان، از شما می خواهند که برای آنان ارسال اس ام اس کنید.

این کار بر خوش نامی برند شما بیشتر تاثیر دارد، آنان پیامی را دریافت می کنند که منتظر آن هستند و به همین دلیل هرگز از برند شما وجهه ی مخدوشی در ذهنشان ثبت نخواهد شد.

  • دلیل دوم

بیزینس ها در هر سطحی که باشند خواه کوچک، نوپا، قدرتمند و غیره، می توانند متناسب با بودجه ی خود از سرویس سامانه اس ام اس و ابزار بازاریابی و تبلیغاتی استفاده کنند.

تعرفه ی سامانه های اس ام اس و دیگر ملحقات آن بسیار کمتر از دیگر ابزارهای تبلیغاتی آنلاین و حتی سنتی است.

می توانید با خیال راحت و با توجه به بودجه ی کم روی خرید سامانه اس ام اس برنامه ریزی کنید و با خرید حجم بالایی از پیامک شما می توانید از تخفیفات ویژه نیز بهره مند شوید.

  • دلیل سوم

تعاملی بودن امتیاز دیگری است که به نام سامانه پیامک تبلیغاتی زده اند.

از پیامک نه تنها برای تبلیغ محصولات و خدمات بلکه برای نظر خواهی از مشتریان نیز استفاده می شود به طوری که می توانید از نظرات مشتریان در تعاملی پسندیده از طریق پیامک مطلع شوید.

اگر در این باره خلاقیت داشته باشید و هوشمندانه عمل کنید مطمئنا می توانید بسیار راحت وارد پروسه ی ارتباط با مشتری شده و آنان را به کسب و کار خود جذب کنید.

  • دلیل چهارم

بسیاری از کاربران و مشتری ها وقت این را ندارند که روزانه ایمیل خود را چک کنند از این رو است که صاحبین بیزینس ها ترجیح می دهند از سامانه اس ام اس برای تبلیغات خود استفاده کنند.

کاربران روزانه بیش از ۱۰ بار به صندوق اس ام اس خود سر می زنند و همین مراجعات و دیدن پیامک های شما می تواند در برندینگ شما بسیار نقش داشته باشد.

نه تنها اس ام اس تضمین می کند که پیام شما به مخاطبین مورد نظرتان به طور کامل منتقل می شود بلکه مطمئن خواهید بود که در دقایق اول از دریافت پیامک آن ها پیام شما را خواهند خواند در نتیجه پیامی از دست نخواهد رفت.

  • دلیل پنجم

هم دریافت کنندگان پیامک تبلیغاتی و هم صاحبین کسب و کار ها به این دلیل به پیام های تبلیغاتی از طریق اس ام اس علاقه نشان می دهند که سریع و مختصر است.

برخلاف ایمیل های تبلیغاتی که بلند بالا است پیامک های تبلیغاتی کوتاه و مختصر و در نهایت یکی یا دو خط نوشته می شوند و می توان اطمینان داد که کاربران تمام متن آن را خواهند خواند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *