تبلیغات به وسیله ‌ی اعلان در گوشی

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

در دنیای امروز ارسال اس ام اس تبلیغاتی توسط پنل اس ام اس به گوشی مخاطبان رواج پیدا کرده است. این اس ام اس با اعلان در گوشی کاربر را متوجه این تبلیغات می کند، در حالی که تبلیغاتی که به کامپیوتر و اینترنت نیاز دارد همیشه قابل رؤیت و در دسترس نیست. همان طور که می دانیم امروزه افراد شاهد پیشرفت تکنولوژی بازاریابی موبایلی در چند دهه ی اخیر هستند.

هدف ‌گیری دقیق ‌تر

مقدار بی‌ نظیری از اطلاعات مربوط به یک مشترک که به راحتی توسط شبکه ‌های موبایلی در دسترس است، یک دستگاه تلفن همراه را ابزار نهایی هدف قرار می دهد.

برخلاف کامپیوتر‌ها که ممکن است توسط اعضای مختلف یک خانواده استفاده شود، تلفن‌ های همراه توسط یک فرد به تنهایی مورد استفاده قرار می ‌گیرد و تبلیغ کنندگان می ‌توانند دقیقاً بدانند که کاربر مورد نظر چه کسی است و از این طریق تبلیغات مؤثرتری داشته باشند.


پنل اس ام اس بهترین ابزار ارتباطی با مخاطبان است چون در همان لحظه تبلیغات خوانده شده و بازخورد بهتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارد.


مواردی که در تبلیغات موبایلی تاثیرگذار است:

 • داشتن اطلاعات از مشخصات مشترک تلفن همراه.
 • داشتن زمان و متن مناسب.
 • رفتار پیش بینی شده کاربر با توجه اطلاعات آن.

از آن جا که تبلیغات هدفمند ذاتا مرتبط ‌ترهستند، برای کاربران نیز از جذابیت بیشتری برخوردارهستند و کاربران به آن ها توجه بیشتری دارند. همچنین در بازاریابی موبایلی تبلیغ کنندگان نیز میزان پاسخ بیشتری را دریافت می کنند.

تبلیغ بر اساس موقعیت مکانی افراد

فقط از طریق بازاریابی موبایلی تلفن‌ های همراه می ‌توان از موقعیت مکانی کاربران اطلاع پیدا کرد و نسبت به تبلیغات محلی اقدام کرد.

به عنوان مثال می ‌توان ارسال اس ام اس تبلیغاتی را برای منطقه‌ ای خاص با توجه به شرایط همان منطقه انجام داد.

حراج ‌های محلی یا اطلاع ‌رسانی نسبت به فروشگاه‌ ها و مراکز خرید یک منطقه را می ‎‌توان با استفاده از ارسال اس ام اس به کاربران آن منطقه انجام داد و از این طریق به افزایش حجم مشتریان و در نتیجه فروش محصولات بیشتر کمک کرد.

نقش تبلیغات در استراتژی های بازاریابی

تبلیغات می تواند نقش به سزایی در سیاست ها و استراتژی های بازاریابی شرکت ها از قبیل ارتباط با مشتریان هدف و اطلاع رسانی به آن ها، تغییر در اذهان عمومی مشتریان نسبت به شرکت و نشان تجاری هدف ایجاد کند.

رقابت شدید در بازارها و تنوع در نیازهای مشتریان باعث شده که شرکت ها با چالش های جدی مواجه شوند. در این شرایط شرکت هایی که بتوانند از ابزار و امکانات خود استفاده کنند، محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب تولید کرده و می توانند بر این چالش ها فائق آیند.

تبلیغات توسط پنل اس ام اس برای تمامی کسب و کارها در دنیای امروزی کاربرد دارد و افراد هر روز با ارسال اس ام اس تبلیغاتی از این طریق به اهداف فروش خود نزدیک تر می شوند.


حمل تلفن همراه در تمامی طول روز

بسیاری از کاربران تلفن همراه در تمامی طول روز به هر کجا که می روند تلفن همراه خود را نیز با خود حمل می کنند و با آن ارسال اس ام اس می کنند. همچنین در حال حاضر سامانه ارسال اس ام اس ارزان ترین و موفق ترین سیستم تبلیغاتی نسبت به انواع دیگر تبلیغات به شمار می آید. در واقع تمرکز در خواندن متن پیامک تبلیغاتی بسیار بیشتر از سایر روش ها است.

اکنون ابزارها بسیاری اعم از تلویزیون، رادیو، وب سایت، مجله و روزنامه، اینترنت، تلفن همراه و… برای تبلیغات وجود دارد که پیامک نیز در چند سال گذشته به جمع این ابزارهای تبلیغاتی پیوسته است.


گسترش روز‌افزون روش های زندگی در عصر ارتباطات، اصلی ترین عامل بروز تغییرات خواسته و ناخواسته در جوامع امروزی است.


با پیشرفت تکنولوژی تقریبا تمام روابط فرم و شکل نوینی به خود گرفته است و امر فروش و بازاریابی نیز از این امر مستثنی نمی باشد. سامانه ارسال اس ام اس از تمامی ابزارها موفق تر عمل کرده است، دلیل این اتفاق نیز شخصی تر بودن و هدفمندتر و فراگیرتر بودن پیامک می باشد.

با استفاده از بازاریابی پیامکی می توانید از مشاهده ی درصد بالایی از پیامک های خود توسط مخاطبین اطمینان داشته باشید. به عبارت دیگر می توانید با کم ترین هزینه بیشترین میزان بازدید و بازخورد را در مقایسه با ابزارهای ارتباطی دیگر داشته باشید.

ویژگی های برتر تبلیغات پیامکی:

 • سرعت بالای انتقال پیام
 • ارسال پیامک انفرادی
 • هزینه پایین اطلاع رسانی
 • دسترسی همیشگی به مخاطبین

سرعت بالای انتقال پیام

پیامک های تبلیغاتی را می توان به صورت برنامه ریزی شده در کم ترین زمان برای گروه های خاص از مخاطبین هدف که از پیش شناسایی و تعریف شده اند شده اند، ارسال اس ام اس نمود.

ارسال پیامک انفرادی

این مزیت می ‌تواند برای کمک به تحقق اهداف بازاریابی مستقیم بسیار مناسب و مفید باشد ‌و با توجه به سفارشی بودن این روش، ارزش پیامک ارسالی را برای افراد افزایش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

هزینه پایین اطلاع رسانی

بررسی های انجام شده حاکی از آن است که بازاریابی به وسیله تلفن همراه می تواند مقرون به صرفه تر از سایر روش ها باشد.

نرخ پاسخ گیری از ارسال اس ام اس برای تلفن همراه می تواند حدود ۲۰ بار بیشتر از سایر رسانه ها باشد. همچنین مخاطبین با هزینه ای ناچیز می توانند با این رسانه ارتباط متقابل برقرار کنند.

 دسترسی همیشگی به مخاطبین

کاربران گوشی همراه، این وسیله را در اکثر اوقات از روزهمراه خود حمل می کنند. از این رو یک مجموعه می ‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به طور همیشگی ارتباط خود را با مخاطبان حفظ نموده و در مواقع اضطراری، پیام های خود را در اسرع وقت به ایشان ارسال کند.

 


ضریب نفوذ بالای تلفن همراه

 

استفاده از خدمات پیام کوتاه در بین مردم ایران و جهان از محبوبیت زیادی برخوردار است. به عقیده بسیاری از مردم، استفاده از پنل اس ام اس به دلیل ارزان بودن به سرعت فراگیر شده است. ایرانی ها بالاترین آمار استفاده از پیامک را به خود اختصاص داده اند و روزانه حدود 2 میلیارد تومان پیامک ارسال میکنند.

از آنجایی که ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران 115 درصد است و مدل استفاده از اینترنت به شدت تغییر کرده است، نشان از قابلیت های فراوان این حوزه است. آیا می دانید تبلیغ ریشه در زندگی اجتماعی دارد؟

از این رو پیامک می تواند با ضریب نفوذ بالا، قیمت ارزان، دسترسی آسان، امکان دسترسی مخاطبان به اینترنت از طریق گوشی موبایل، عدم محدودیت در زمان ارسال، کوتاهی و اختصار به عنوان یک گزینه مطرح جهت تبلیغات، بازاریابی و اطلاع رسانی مطرح گردد.


شما می توانید اخبار و تبلیغات کسب و کار خود را با پنل اس ام اس در لحظه پخش کنید.


در گذشته، هزینه تبلیغات شما هدر می‌شد زیرا نمی‌ توانستید مستقیما و در لحظه بازار هدف خود را مخاطب قرار دهید. اما بازاریابی پیامکی یک مفهوم جدید از تبلیغات را پیش کشیده است.

زیرا در این نوع بازاریابی، مشتری پیامک‌ های شما را در لحظه و به صورت مستقیم از طریق تلفن همراه خود دریافت می‌کند و در نتیجه تاثیر پیامک شما بر روی مشتری بسیار بیشتر و در لحظه خواهد بود.

به این ترتیب با پنل اس ام اس می‌توانید در هر زمان که بخواهید مشتریان را از اخبار جدید مطلع کنید یا یک تبلیغ را برای آن ها بفرستید.

اگر که مشتری در برنامه پیامکی کسب و کار شما عضو شود، می‌تواند در جریان اخبار و فعالیت‌ های روزانه شما قرار گیرد.

به این ترتیب می‌توانید در مورد محصولات و پیشنهادات خوب خود به آنها اطلاع دهید و درعین یک خدمت‌ رسانی بهتر، درآمد خود را نیز افزایش دهید.

هنگامی که مشتری تبدیل به مشترک شما شود، می‌تواند از طریق پیامک پیشنهادات سودبخشی را دریافت کند که در حالت عادی در دسترس او نیست.

آن ها پیشنهاداتی را دریافت می‌کنند که به سودشان بوده و اجازه می دهد محصولات و خدمات شما را با هزینه کمتری دریافت کنند. در نتیجه وفاداری آنها به شما افزایش پیدا می‌کند و به سراغ سایر شرکت‌ های رقیب نمی‌روند.

با به کارگیری تبلیغات پیامکی، فروش شما نیز افزایش می ‌یابد و حتی می‌توانید در زمان‌هایی که تجارت شما خلوت است نیز با یک پیشنهاد خوب مشتریان را به سمت خود بکشانید.

به گفته ی واینس لومباردو: تفاوت بین افراد موفق با دیگران در فقدان قدرت نیست، در فقدان خواستن است.


وابستگی افراد به گوشی

انسان ها به نوعی وابسته به تلفن همراه خویش هستند، آن ها در حین حرکت، انواع پیامک‌ها را دریافت و ارسال می‌کنند. پیامک تنها فناوری استاندارد، دقیق و مطمئن موبایل است که برای هر کاربر و هر نوع گوشی همواره کاربرد دارد.

یک فرصت مناسبی برای شما است که از  پنل اس ام اس برای بالا بردن فروش خود استفاده کنید یا ارتباط خود با مشتریان را بهبود بخشیده و شخصی‌تر کنید.

پیامک‌های مختصر، مفید و مرتبط به کار خود را برای مشتریان ارسال کنید. حتی می توانید تبلیغات پیامکی با داشتن شماره مشترکین انجام دهید.

شما می توانید با یک برنامه تبلیغاتی مناسب به راحتی با مشتریان موبایل خود یک ارتباط درست و پایدار داشته باشید.


پنل اس ام اس به شما کمک می‌کند که انتظارات کاربران خود را به وسیله تلفن همراه برآورده نمائید.


پیامک، اگر به طرز صحیح استفاده شود و محتویات آن مرتبط و با ارزش باشند، می‌تواند به شما کمک کند تا به اهداف زیر دست پیدا کنید:

 • به مشتریان جدید خود، پیامک خوشامدگوئی بفرستید.
 • میزان فروش را با ارائه پیشنهادات متنوع افزایش دهید.
 • مشتریان جدیدی را از طریق تلفن همراه بدست آورید.
 • با یک مکالمه پیامکی، وفاداری مشتری را کسب کنید.

در تبلیغات با پنل اس ام اس با رعایت یکسری اصول و قوانین ساده به راحتی می توانید به نتیجه دلخواه نزدیک شد.

تمام پیامک‌های شما می‌بایست حاوی اطلاعات مفید یا پیشنهادات سودبخشی برای مشتری باشند، نه اینکه فقط برای او ایجاد مزاحمت کنند.

شما مطمئنا می ‌دانید به عنوان بازاریاب به دنبال چه هستید. اما باید یک قدم به عقب بردارید و این را هم در نظر بگیرید که خواسته مشتریان از برند شما چیست.

از خودتان این سوالات رو بپرسید که : آن ها دوست دارند چگونه پیامک‌هایی را دریافت نمایند؟ چه اطلاعات مفیدی می‌توانید در اختیار آن ها قرار دهید؟ با بازاریابی پیامکی در هزینه‌های شما صرفه‌جوی می‌شود؟ آگاهی و علاقه به محصول شما افزایش می‌یابد؟

سعی کنید به مشتریان پیامکی خود اطلاعات مفید و پیشنهادات انحصاری ارائه دهید. اگر مطلب یا پیشنهادی را در جای دیگری ذکر کرده‌اید، ترجیحاً از عنوان آن در متن پیامک خود پرهیز کنید.

مشتری همیشه تلفن همراه را با خود حمل می‌کند و در نتیجه پیامک برای او یک ابزار بسیار شخصی است. اگر می‌خواهید وارد دایره پیامکی او شوید، باید چیز ارزشمندی را ارائه دهید.

تبلیغات با پنل اس ام اس را بعد از ساعت ۹ شب یا قبل از ساعت ۱۰ صبح ارسال نکنید. به این ترتیب برای کسانی که زود می‌خوابند یا دیر از خواب بیدار می‌شوند، هیچ مزاحمتی ایجاد نخواهید کرد.

پیامک را در زمانی ارسال کنید که مطمئن باشید بیشترین بازدهی را خواهد داشت و یک تعامل مناسب با مشتری ایجاد می‌شود.


تاثیر مثبت موبایل در زندگی انسان

 

تاثیر موبایل بر زندگی انسان‌ها را هیچ اندیشمند، روانشناس، نویسنده، فیلسوف، دانشمند و در یک کلام، هیچکس نمی‌تواند انکار کند. ما زندگی را در یک دنیای دیجیتال شروع کرده‌ایم و برای رشد و موفقیت، دیگر نمی‌توانیم به آموزه‌های دوران قاجاریه تکیه کنیم! جهان با 100 سال پیش فرق دارد!

 

تاثیر موبایل بر زندگی انسان، به دنیای دیجیتال خوش آمدید

امروزه دسترسی به امکاناتی نظیر تبلیغات پیامکی، پرداخت قبوض، انتقال وجه نقد، چک کردن حساب، دوست‌یابی و بسیاری از موارد دیگر، به آسانی با تلفن همراه انجام می‌گیرد. این‌ها همه از تاثیرات مثبت تلفن همراه در زندگی امروزی است. در زندگی دیجیتالی امروز، گوشی‌های موبایل به عنوان کانال‌های رسانه‌ای جدید، در ارتباط با دنیای مجازی محسوب می‌شوند. حتی در مقایسه با تلفن‌های سیمی که به نسبت تاریخ بشریت، فن‌آوری بسیار جدیدی به شمار می‌رود، موبایل بسیار پیشرفته‌تر است.

100 سال پیش برای زنگ زدن باید به تلفن‌خانه می‌رفتیم اما هم‌اکنون در هر نقطه‌ای از جهان که به سیگنال موبایل دسترسی داشته باشیم، می‌توانیم تماسی که می‌خواهیم را برقرار کنیم. حتی پیشرفته تر از آن، می‌توانیم پیام خود را از طریق ارسال اس ام اس به مخاطبمان برسانیم که در مقایسه با تماس صوتی، به‌صرفه‌تر است.

مسئله تاثیر موبایل بر زندگی انسان، سبک زندگی افرادی بسیار بیشتر از 1، 2، 3، 10 و حتی 100 میلیون نفر را مورد بحث قرار می‌دهد. به عنوان مثال، در نیمه دوم سال 2021، حدود 206 میلیون کاربر از تلفن همراه یا تبلت‌های قابل حمل، برای ورود به توییتر استفاده می‌کنند. [to%20206%20million%20users.”>منبع]

 

جهان با 100 سال پیش فرق دارد!

زندگی بشر از آغاز تا به امروز که عصر تکنولوژی نام دارد، آن‌قدر تغییر و تحول داشته که حتی تصور بازگشت به قرن‌ها پیش و تجربه آنچه بر انسان اولیه گذشته‌است، خنده‌‌ دار و یا شاید مرگ‌آور باشد. قبل از آنکه موبایل، زندگی انسان را دگرگون کند، حتی آمار مرگ و میر غیر طبیعی در جوامع بسیار بالا بود.

فقط به‌عنوان یک مثال ساده، فرض کنید انسان‌ها برای باخبر کردن یکدیگر از حادثه‌ای که اتفاق افتاده یا خطر آن وجود دارد، ماه‌ها طول می‌کشید که به یکدیگر دسترسی پیدا کنند؛ در هنگام باخبر شدن، آن حادثه یا دیگر مصداقی نداشت و یا آسیب خود را زده بود و کار از کار گذشته بود.

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس,ارسال اس ام اس

اما در عصر کنونی، فقط کافی است در اتاقی که راحت نشسته‌‌اید و برای دوستی که کیلومترها از شما فاصله دارد، فقط با یک تماس یا حتی نه، با یک پیام کوتاه این کار مهم را به انجام رسانید. آن‌هم با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن.

 

پیشرفت سیستم‌های تجاری با پنل پیامکی

سیستم دیجیتالی نه تنها رفتار ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد، بلکه همانطور که راجع به کاربرد اس ام اس در تبلیغات صحبت کردیم، تاثیر موبایل بر زندگی انسان ها، سبب تغییر روش‌های برقراری ارتباط با مردم و شرکت‌ها شده است.

تکامل فن‌آوری اطلاعات نشان دهنده تغییر شیوه زندگی انسان است. بنابراین نمی‌توان تکنولوژی تلفن همراه و استفاده از پنل پیامکی برای ارسال اس ام اس را در زمینه توسعه فن ‌آوری اطلاعات نادیده گرفت. این مجرای ارتباطی، موجب گسترش کلمه‌های اختصاری و علامت‌های قراردادی بسیار زیادی شده‌است که این خود، موجب صرفه جویی در زمان می‌گردد.

روزانه، به صورت خودآگاه و ناخودآگاه در حال ارسال هزاران اس ام اس به اطراف خود هستیم!! توسط این پیام‌ها، خود را به دیگران معرفی می‌نماییم و اجازه می‌دهیم که دیگران با سیگنال‌هایی که از ما می‌گیرند، درباره ما به شناخت برسند. سپس بر اساس پیام‎های دریافتی، نوعی از رابطه را آغاز نمایند.

تلفن همراه نه صرفاً به عنوان یک تکنولوژی جدید مخابراتی، بلکه به عنوان یک صنعت مورد توجه مطالعات اندیشمندان قرار گرفته است.

در واقع، اهمیت این تکنولوژی جدید منحصر به استفاده‌های ارتباطی آن نیست؛ بلکه اهمیت صنعت و تکنولوژی مهم موبایل، به کاربردهای گسترده چند رسانه‌ای و انتقال انسان به جهان مجازی و به تعبیر پارادایمی، “به وجود آوردن فضای دو جهانی مربوط به امور فرد و فردیت در جهان” شده است. بنابراین، تبعا کسب و کار را نیز تحت تاثیر قرار خواهند داد.

یکی از این تکنولوژی‌ها، استفاده از پنل پیامک برای تبلیغات است که باعث رونق و بهبود کسب و کار افراد می‌شود. مدیران کسب و کارها، بدون صرف وقت طولانی می‌توانند از این راه، کار خود را گسترش دهند.


اکثر پیامک‌ ها توسط مخاطبان خوانده می ‌شوند

 

آیا تا به حال به این فکر کرده اید افراد به طور نسبی تمام ایمیل‌ های خود را چک نمی کنند؟ یا تمام پست ‌های تلگرام یا اینستاگرام خود را نمی خوانند؟ تحقیقات نشان داده ‌اند که اکثر پیامک‌ ها توسط مخاطبان خوانده می ‌شوند. به همین خاطر ارسال اس ام اس توسط سامانه اس ام اس تبلیغاتی موثر به نظر می رسد.

اما علت این مسئله چیست؟ چرا شبکه‌ های اجتماعی با این حجم از تنوع محتوا (ویدیو، عکس، کلیپ صوتی و…) کمتر از پیامک ‌ها دیده می ‌شوند؟

خب، جواب دقیقاً همانی است که به آن فکر می کنید: چون هیچکس فرصت ندارد تمام محتواهای شبکه‌ های اجتماعی را بخواند.

برای مثال تلگرام با این حجم از گروه، کانال و اطلاعاتی که دارد مسلماً کسی فرصت نمی ‌کند تمام پیام‌ های آن را بخواند و حجم انبوهی از آن ها را اصلاً باز نمی ‌کند یا نخوانده رها می‌ کند.

اما پیامک ‌ها به دلیل حجم و تعداد کم و حساب‌ شده حتی اگر همان موقع خوانده نشوند، بعداً توسط کاربر خوانده می‌ شوند. به همین دلیل است که افراد از سامانه اس ام اس، برای ارسال اس ام اس جهت تبلیغ کسب و کارشان استفاده می کنند.

مشتریان همیشگی


حفظ مشتری دیروز راحت ‌تر و مقرون ‌به‌ صرفه تر از جذب مشتری فرداست.


شما می توانید با استفاده از سامانه اس ام اس از تخفیفات فروشگاهتان به مشتریان قدیمی خود اطلاع رسانی کنید و تمرکز برای جذب مشتریان جدید داشته باشید.

طبق تحقیقاتی ماهانه حدودا چهل درصد از درآمد هر کسب ‌و کار توسط مشتریان دائم و همیشگی تامین می ‌شود. حتماً می‌ دانید که حفظ و نگه‌ داری مشتریان ثابت بسیار بسیار راحت ‌تر و کم‌ هزینه ‌تر از جذب یک مشتری جدید است.

مشتریانی که یک بار از یک خدمات تفریحی استفاده کرده‌ اند بسیار مشتاقند که برای بار دوم از همان خدمات استفاده کنند و وقتی برای بار دوم از همان خدمات استفاده می ‌کنند، هم بیشتر خرج می ‌کنند و هم مدت زمان بیشتری از آن استفاده می‌ کنند.

نگه داشتن توازن بین مشتری ها

نگه داشتن یک توازن سالم از مشتریان دائم بر خلاف مشتریان جدید به کسب‌ و کارها کمک می ‌کند که تنومند، پایدار و سودمند باقی بمانند.

بازاریابی پیامکی بهترین روش برای حفظ مشتریان ثابت شماست. به ‌وسیله یک سامانه اس ام اس شما همیشه می ‌توانید با مشتریان دائم خود درگیر باشید، به‌ راحتی می‌ توانید ذائقه ‌ی مشتریان همیشگی خود را دریابید و متناسب با سلیقه ‌ی آنها برایشان ارسال اس ام اس انجام دهید.

آغاز به موقع این چرخه

تبلیغات پیامکی فقط زمانی برای صنعت گردشگری خوب کار می کند که با چرخه ‌‌ی آن آشنایی داشته باشید.

یکی از کلیدهای اصلی برای موفقیت در تبلیغات پیامکی، آغاز به موقع این چرخه است. هرچه مشتریان شما زودتر به خبرنامه‌ ی پیامکی شما بپیوندند، تبلیغات شما سریع ‌تر به جریان می‌ افتد.


مشاهده ی صد در صد پیامک

 

توسعه روز‌افزون دنیای فناوری و ارتباطات اصلی‌ترین عامل بروز تغییرات جامعه ارتباطات است در حال حاضر ابزارهای تبلیغاتی فراوانی مانند تلویزیون، رادیو، وب سایت، گوگل جهت تبلیغات وجود دارد اما تبلیغات پیامکی با پنل اس ام اس از محبوبیت بیشتری برخوردار است در تبلیغات پیامکی از مشاهده­ ی صد در صد پیامک توسط مخاطبین خود اطمینان داشته باشید.

تبلیغات با پنل اس ام اس از رسانه­ های پیشین خود شخصی تر و خصوصی ­تر است، زیرا بسیاری از مصرف کنندگان وسایل بی سیم خود را هر کجا که می روند با خود می­ برند و در حال حاضر یکی از ارزان­ترین و هدفمندترین ابزارهای تبلیغاتی است.


تبلیغات پیامکی یکی از تکنولوژی های نوین ارتباطی است که در دنیای بازاریابی برای برقراری ارتباط با مخاطبان مورد استفاده قرار می­گیرد.


با کم ترین هزینه ممکن بیشترین مشاهده کننده تبلیغات را خواهید داشت که در مقایسه با دیگر ابزارهای تبلیغاتی کم نظیر و فوق العاده است.

پیام­های تبلیغاتی از طریق پنل اس ام اس را می­ توان به صورت کنترل شده در سریع­ ترین زمان ممکن و تنها برای گروه بازار هدف که شناسایی شده­ اند ارسال کرد.

با تبلیغات پیامکی مطمئن باشید که صد در صد کسب و کار شما دیده می شود و می توانید پیامک خاص برای تک تک مشتریان ارسال کنید.

مطالعه­ ها و بررسی های انجام شده نشان می دهد که تبلیغات به وسیله تلفن همراه می­تواند به صرفه ­تر از سایر رسانه­ ها باشد.

صاحبان تلفن ‌‌‌‌‌‌‌‌‌همراه  این وسیله را در بیشتر اوقات شبانه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌روز و در بیشتر اماکن همراه خود دارند از این رو شرکت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به طور دائم ارتباط خود را با مخاطبان حفظ کند.

کانال بی سیم دارای مزیت بالقوه برای ارسال اطلاعات دقیق­ تر و دارای جزییات بیشتر است پیام را می توان با توجه به هر یک از مشتری­ها تهیه کرده و نتیجه بهتری گرفت.

از آنجا که تلفن همراه جزء وسایل شخصی می­باشد بازاریاب­ ها می ­توانند هر شخصی را به طور خاص با در نظرگرفتن ویژگی ­هایی مانند موقعیت اجتماعی، علایق شخصی، زمان و مکان مورد توجه قرار دهند که این امر اعتماد مصرف کنندگان را افزایش می­دهد .

در تبلیغات پیامکی، چون پیام به طور مشخص و به­ شخصی ­ترین رسانه ارسال می شود در ذهن گیرنده پیام نقش می­ بندد و از قدرت اثرگذاری بالایی برخوردار است.

این موضوع را نیز در نظر بگیرید که در صورت عدم شناخت مخاطبان، تبلیغات می تواند اثر نا مطلوبی به دنبال داشته باشد پس آشنایی با واکنش مخاطبان در برابر تبلیغات با پنل اس ام اس نیز حائز اهمیت است.


گسترش روزافزون کاربران تلفن همراه

 

از آنجایی که تلفن همراه به تدریج به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی انسان تبدیل شد ارسال اس ام اس هم به عنوان ابزاری مناسب برای ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات با آن‌ها شناخته شد. با گسترش روزافزون کاربران تلفن همراه و همچنین پیشرفت در حوزه اینترنت کسب و کارهای آینده نگر به دنبال راهی برای دسترسی آسان با مشتریان خود بودند تا با کمی تحقیق به این نتیجه رسیدند که تبلیغات با پنل اس ام اس بهترین راه برای افزایش فروش است.

بر اساس تحقیقات انجام‌شده در سال 2014 در بریتانیا حدود 93 درصد از بزرگسالان از یک دستگاه تلفن همراه استفاده می‌کنند و 72 درصد از آن ها نیز به گوشی‌های هوشمند دسترسی دارند. تبلیغات پیامکی بهترین نوع تبلیغات در کسب و کار است.

از سوی دیگر یکی از اصول پایه در بازاریابی آگاهی از علاقه مشتریان و عادت‌های آن‌ها است به این ترتیب تبلیغات با ارسال اس ام اس راهی ساده آزموده شده و با قدمت زیاد برای ارتباط با مشتریانی است که به تلفن‌های همراه خود بیش از هر چیزی توجه می‌کنند.


تبلیغات پیامکی در سال 1999 و به صورت کاملا اتفاقی راه اندازی شد اما این اتفاق منجر به تحولی شگرف در صنعت بازاریابی و تبلیغات سراسر جهان گردید.


پنل اس ام اس باعث می شود که:

 • با کارمندان خود در ارتباط باشید

در حالیکه پنل اس ام اس به عنوان ابزار ارتباطی موثر برای کسب و کارها و مشتریان شان شناخته شده است اما همچنین روش بسیار خوبی برای برقراری ارتباط صاحب کاران با کارمندانشان می باشد.

ارسال اس ام اس مناسب ترین راه برای اطلاع رسانی تغییرات ایجاد شده در برنامه یادآوری کردن قرارهای ملاقات و مصاحبه ها است.

بازاریابی پیامکی منعطف ترین روش تبلیغاتی است که همه تجارت ها می توانند از آن سود ببرند.

 • دسترسی به داشتن به همه

تبلیغات پیامکی بسیار موثر است زیرا تعداد موبایل ها از رایانه ها بیشتر است همچنین می توان گفت که تبلیغات با پنل اس ام اس تا کنون موفق تر از دیگر روش های تبلیغاتی عمل کرده است.

 • کوپن های تخفیف پیامکی

تحقیقات انجام شده نشان می دهد بیشتر افراد ترجیح می دهند پیغام هایی که برایشان ارسال می شود را از طریق ارسال اس ام اس دریافت کنند تا دیگر ابزارهای ارتباطی.

آمارها نشان می دهند افرادی که کوپن تخفیف پیامکی دریافت می کنند 35 برابر بیشتر از دیگر افراد از کوپن های تخفیف خود بهره می برند. مطمئنا این واقعیت برای تمامی تجارت ها خبر بسیار خوشی است.

طبق آمارهای شرکت Nielson زنان در صدر بیشتری از ارسال کنندگان پیامک را تشکیل می دهند.

همچنین زنان مسئولیت خرید 70 درصد از اجناس را در فروشگاه ها دارند بنابراین بهتر است که بدانید باید پیامک های خود را به چه افرادی ارسال نمایید.


تلفن همراه نشانه توسعه ارتباطات است

 

امروزه همه ی کسب و کار برای اینکه بتوانند شناخته تر شوند از تبلیغات با ارسال اس ام اس از طریق پنل اس ام اس استفاده می کنند و آگاه هستند که تلفن همراه از جمله وسایلی است که نشانه توسعه ارتباطات در دنیای امروزی به شمار می آید.


تکنولوژی موبایل مخصوصا پیام کوتاه فرصت های زیادی را برای تبلیغات فراهم نموده است.


ضریب نفوذ بالای تلفن همراه در جامعه آن را به یکی از کانال های جدید تبلیغات تبدیل نموده و به شرکت ها اجازه می دهد تا بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی به مشتریان خود با ارسال اس ام اس دسترسی داشته باشند.

پیامک شخصی و خصوصی تر از دیگر رسانه ها

تبلیغات با پیامک نسبت به رسانه هایی دیگر شخصی و خصوصی تر است. زیرا بسیاری از مصرف کنندگان تلفن همراه خود را با خود می برند و به تناوب از آن استفاده می کنند و در حال حاضر یکی از ارزان ترین و هدفمند ترین ابزارهای تبلیغاتی است.

در تبلیغات پیامکی از مشاهده بالای پیامک توسط مخاطبان اطمینان داشته باشید، به عبارت دیگر با کم ترین هزینه ممکن است بیشترین مشاهده کننده تبلیغات را داشته باشید.

هرچند تبلیغات با موبایل دارای توانایی های گسترده ای است ولی هنوز به طور فعالانه وارد بازار نشده است، زیرا موانعی در این زمینه وجود دارد، مثل مسائل شخصی، مشکلات هدایت و عدم اطمینان.

با این حال اگر به نحوه صحیح و با رعایت اصول و قوانین از آن استفاده شود می توان به عنوان یکی از بهترین ابزارها در بازاریابی یا مکمل تبلیغات دیگر از آن نام برد.

قرار دادن شماره در پیامک

فرقی ندارد که از چه روش تبلیغاتی استفاده می کنید، قرار دادن شماره یا یک آدرس برای تماس مخاطبان با شما امری کاملا ضروری است.

اگر شما تخفیف یا پیشنهادی را به صورت گسترده تبلیغ کنید اما فراموش کنید که آدرس تماسی از خود به جای بگذارید، مطمئنا تبلیغاتتان نتیجه بخش نخواهند بود.

تبلیغاتی که بدون قرار دادن شماره صورت گیرند، هیچ تاثیری بر روی تجارت شما نخواهند داشت و تنها زمان و سرمایه شما را هدر می دهند. بنابراین همواره دقت کنید در تبلیغات با پنل اس ام اس آدرس یا شماره ای را جهت ارتباط مشتریان با خود قرار دهید.

برای مثال، هزاران رستوران و فست فود مختلف با سامانه پیامک همکاری می کنند و تقریبا می توان گفت که از هر ۱۰ رستوران، ۷ رستوران به موفقیت دست می یابند.

اما هر چند وقت یک بار مشتریان با ما تماس گرفته و از نتایج تبلیغات پیامکی خود ابراز نارضایتی می کنند. خب، به همین دلیل ما کنجکاو شدیم که دلیل این نا رضایتی ها را بدانیم.

پس از مدتی تحقیقات متوجه شدیم این افراد، شماره یا آدرسی را جهت تماس مشتریان در تبلیغات پیامکی خود قرار نمی دهند.

اگر فراموش کنید که آدرس تماس خود را در پیامی که با پنل اس ام اس ارسال کرده اید قرار دهید، مطمئن باشید نتیجه ی دلخواهتان را دریافت نخواهید کرد.

زیرا مشتریانتان فکر می کنند که شما بدون هیچ هدفی اقدام به ارسال اس ام اس کرده اید. این کار اعتبار کمپین تبلیغاتی شما را زیر سوال خواهد برد و از آن به بعد هیچ کدام از اعضای خبرنامه پیامکی تان به شما توجه نخواهند کرد.

باید بدانید که حتما پیشنهاد یا تخفیف شگفت انگیزی به برای اعضای خبرنامه پیامکی تان ارسال کنید. ارسال نکردن پیشنهادات شگفت انگیز، همه اهداف تبلیغات پیامکی را از بین خواهد برد.


 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *