تلفن همراه نشانه توسعه ارتباطات است

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

امروزه همه ی کسب و کار برای اینکه بتوانند شناخته تر شوند از تبلیغات با ارسال اس ام اس از طریق پنل اس ام اس استفاده می کنند و آگاه هستند که تلفن همراه از جمله وسایلی است که نشانه توسعه ارتباطات در دنیای امروزی به شمار می آید.


تکنولوژی موبایل مخصوصا پیام کوتاه فرصت های زیادی را برای تبلیغات فراهم نموده است.


ضریب نفوذ بالای تلفن همراه در جامعه آن را به یکی از کانال های جدید تبلیغات تبدیل نموده و به شرکت ها اجازه می دهد تا بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی به مشتریان خود با ارسال اس ام اس دسترسی داشته باشند.

پیامک شخصی و خصوصی تر از دیگر رسانه ها

تبلیغات با پیامک نسبت به رسانه هایی دیگر شخصی و خصوصی تر است. زیرا بسیاری از مصرف کنندگان تلفن همراه خود را با خود می برند و به تناوب از آن استفاده می کنند و در حال حاضر یکی از ارزان ترین و هدفمند ترین ابزارهای تبلیغاتی است.

در تبلیغات پیامکی از مشاهده بالای پیامک توسط مخاطبان اطمینان داشته باشید، به عبارت دیگر با کم ترین هزینه ممکن است بیشترین مشاهده کننده تبلیغات را داشته باشید.

هرچند تبلیغات با موبایل دارای توانایی های گسترده ای است ولی هنوز به طور فعالانه وارد بازار نشده است، زیرا موانعی در این زمینه وجود دارد، مثل مسائل شخصی، مشکلات هدایت و عدم اطمینان.

با این حال اگر به نحوه صحیح و با رعایت اصول و قوانین از آن استفاده شود می توان به عنوان یکی از بهترین ابزارها در بازاریابی یا مکمل تبلیغات دیگر از آن نام برد.

قرار دادن شماره در پیامک

فرقی ندارد که از چه روش تبلیغاتی استفاده می کنید، قرار دادن شماره یا یک آدرس برای تماس مخاطبان با شما امری کاملا ضروری است.

اگر شما تخفیف یا پیشنهادی را به صورت گسترده تبلیغ کنید اما فراموش کنید که آدرس تماسی از خود به جای بگذارید، مطمئنا تبلیغاتتان نتیجه بخش نخواهند بود.

تبلیغاتی که بدون قرار دادن شماره صورت گیرند، هیچ تاثیری بر روی تجارت شما نخواهند داشت و تنها زمان و سرمایه شما را هدر می دهند. بنابراین همواره دقت کنید در تبلیغات با پنل اس ام اس آدرس یا شماره ای را جهت ارتباط مشتریان با خود قرار دهید.

برای مثال، هزاران رستوران و فست فود مختلف با سامانه پیامک همکاری می کنند و تقریبا می توان گفت که از هر ۱۰ رستوران، ۷ رستوران به موفقیت دست می یابند.

اما هر چند وقت یک بار مشتریان با ما تماس گرفته و از نتایج تبلیغات پیامکی خود ابراز نارضایتی می کنند. خب، به همین دلیل ما کنجکاو شدیم که دلیل این نا رضایتی ها را بدانیم.

پس از مدتی تحقیقات متوجه شدیم این افراد، شماره یا آدرسی را جهت تماس مشتریان در تبلیغات پیامکی خود قرار نمی دهند.

اگر فراموش کنید که آدرس تماس خود را در پیامی که با پنل اس ام اس ارسال کرده اید قرار دهید، مطمئن باشید نتیجه ی دلخواهتان را دریافت نخواهید کرد.

زیرا مشتریانتان فکر می کنند که شما بدون هیچ هدفی اقدام به ارسال اس ام اس کرده اید. این کار اعتبار کمپین تبلیغاتی شما را زیر سوال خواهد برد و از آن به بعد هیچ کدام از اعضای خبرنامه پیامکی تان به شما توجه نخواهند کرد.

باید بدانید که حتما پیشنهاد یا تخفیف شگفت انگیزی به برای اعضای خبرنامه پیامکی تان ارسال کنید. ارسال نکردن پیشنهادات شگفت انگیز، همه اهداف تبلیغات پیامکی را از بین خواهد برد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *