گسترش روزافزون کاربران تلفن همراه

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

از آنجایی که تلفن همراه به تدریج به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی انسان تبدیل شد ارسال اس ام اس هم به عنوان ابزاری مناسب برای ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات با آن‌ها شناخته شد. با گسترش روزافزون کاربران تلفن همراه و همچنین پیشرفت در حوزه اینترنت کسب و کارهای آینده نگر به دنبال راهی برای دسترسی آسان با مشتریان خود بودند تا با کمی تحقیق به این نتیجه رسیدند که تبلیغات با پنل اس ام اس بهترین راه برای افزایش فروش است.

بر اساس تحقیقات انجام‌شده در سال 2014 در بریتانیا حدود 93 درصد از بزرگسالان از یک دستگاه تلفن همراه استفاده می‌کنند و 72 درصد از آن ها نیز به گوشی‌های هوشمند دسترسی دارند. تبلیغات پیامکی بهترین نوع تبلیغات در کسب و کار است.

از سوی دیگر یکی از اصول پایه در بازاریابی آگاهی از علاقه مشتریان و عادت‌های آن‌ها است به این ترتیب تبلیغات با ارسال اس ام اس راهی ساده آزموده شده و با قدمت زیاد برای ارتباط با مشتریانی است که به تلفن‌های همراه خود بیش از هر چیزی توجه می‌کنند.


تبلیغات پیامکی در سال 1999 و به صورت کاملا اتفاقی راه اندازی شد اما این اتفاق منجر به تحولی شگرف در صنعت بازاریابی و تبلیغات سراسر جهان گردید.


پنل اس ام اس باعث می شود که:

  • با کارمندان خود در ارتباط باشید

در حالیکه پنل اس ام اس به عنوان ابزار ارتباطی موثر برای کسب و کارها و مشتریان شان شناخته شده است اما همچنین روش بسیار خوبی برای برقراری ارتباط صاحب کاران با کارمندانشان می باشد.

ارسال اس ام اس مناسب ترین راه برای اطلاع رسانی تغییرات ایجاد شده در برنامه یادآوری کردن قرارهای ملاقات و مصاحبه ها است.

بازاریابی پیامکی منعطف ترین روش تبلیغاتی است که همه تجارت ها می توانند از آن سود ببرند.

  • دسترسی به داشتن به همه

تبلیغات پیامکی بسیار موثر است زیرا تعداد موبایل ها از رایانه ها بیشتر است همچنین می توان گفت که تبلیغات با پنل اس ام اس تا کنون موفق تر از دیگر روش های تبلیغاتی عمل کرده است.

  • کوپن های تخفیف پیامکی

تحقیقات انجام شده نشان می دهد بیشتر افراد ترجیح می دهند پیغام هایی که برایشان ارسال می شود را از طریق ارسال اس ام اس دریافت کنند تا دیگر ابزارهای ارتباطی.

آمارها نشان می دهند افرادی که کوپن تخفیف پیامکی دریافت می کنند 35 برابر بیشتر از دیگر افراد از کوپن های تخفیف خود بهره می برند. مطمئنا این واقعیت برای تمامی تجارت ها خبر بسیار خوشی است.

طبق آمارهای شرکت Nielson زنان در صدر بیشتری از ارسال کنندگان پیامک را تشکیل می دهند.

همچنین زنان مسئولیت خرید 70 درصد از اجناس را در فروشگاه ها دارند بنابراین بهتر است که بدانید باید پیامک های خود را به چه افرادی ارسال نمایید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *