مشاهده ی صد در صد پیامک

پنل اس ام اس

توسعه روز‌افزون دنیای فناوری و ارتباطات اصلی‌ترین عامل بروز تغییرات جامعه ارتباطات است در حال حاضر ابزارهای تبلیغاتی فراوانی مانند تلویزیون، رادیو، وب سایت، گوگل جهت تبلیغات وجود دارد اما تبلیغات پیامکی با پنل اس ام اس از محبوبیت بیشتری برخوردار است در تبلیغات پیامکی از مشاهده­ ی صد در صد پیامک توسط مخاطبین خود اطمینان داشته باشید.

تبلیغات با پنل اس ام اس از رسانه­ های پیشین خود شخصی تر و خصوصی ­تر است، زیرا بسیاری از مصرف کنندگان وسایل بی سیم خود را هر کجا که می روند با خود می­ برند و در حال حاضر یکی از ارزان­ترین و هدفمندترین ابزارهای تبلیغاتی است.


تبلیغات پیامکی یکی از تکنولوژی های نوین ارتباطی است که در دنیای بازاریابی برای برقراری ارتباط با مخاطبان مورد استفاده قرار می­گیرد.


با کم ترین هزینه ممکن بیشترین مشاهده کننده تبلیغات را خواهید داشت که در مقایسه با دیگر ابزارهای تبلیغاتی کم نظیر و فوق العاده است.

پیام­های تبلیغاتی از طریق پنل اس ام اس را می­ توان به صورت کنترل شده در سریع­ ترین زمان ممکن و تنها برای گروه بازار هدف که شناسایی شده­ اند ارسال کرد.

با تبلیغات پیامکی مطمئن باشید که صد در صد کسب و کار شما دیده می شود و می توانید پیامک خاص برای تک تک مشتریان ارسال کنید.

مطالعه­ ها و بررسی های انجام شده نشان می دهد که تبلیغات به وسیله تلفن همراه می­تواند به صرفه ­تر از سایر رسانه­ ها باشد.

صاحبان تلفن ‌‌‌‌‌‌‌‌‌همراه  این وسیله را در بیشتر اوقات شبانه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌روز و در بیشتر اماکن همراه خود دارند از این رو شرکت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند به طور دائم ارتباط خود را با مخاطبان حفظ کند.

کانال بی سیم دارای مزیت بالقوه برای ارسال اطلاعات دقیق­ تر و دارای جزییات بیشتر است پیام را می توان با توجه به هر یک از مشتری­ها تهیه کرده و نتیجه بهتری گرفت.

از آنجا که تلفن همراه جزء وسایل شخصی می­باشد بازاریاب­ ها می ­توانند هر شخصی را به طور خاص با در نظرگرفتن ویژگی ­هایی مانند موقعیت اجتماعی، علایق شخصی، زمان و مکان مورد توجه قرار دهند که این امر اعتماد مصرف کنندگان را افزایش می­دهد .

در تبلیغات پیامکی، چون پیام به طور مشخص و به­ شخصی ­ترین رسانه ارسال می شود در ذهن گیرنده پیام نقش می­ بندد و از قدرت اثرگذاری بالایی برخوردار است.

این موضوع را نیز در نظر بگیرید که در صورت عدم شناخت مخاطبان، تبلیغات می تواند اثر نا مطلوبی به دنبال داشته باشد پس آشنایی با واکنش مخاطبان در برابر تبلیغات با پنل اس ام اس نیز حائز اهمیت است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *