اکثر پیامک‌ ها توسط مخاطبان خوانده می ‌شوند

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

آیا تا به حال به این فکر کرده اید افراد به طور نسبی تمام ایمیل‌ های خود را چک نمی کنند؟ یا تمام پست ‌های تلگرام یا اینستاگرام خود را نمی خوانند؟ تحقیقات نشان داده ‌اند که اکثر پیامک‌ ها توسط مخاطبان خوانده می ‌شوند. به همین خاطر ارسال اس ام اس توسط سامانه اس ام اس تبلیغاتی موثر به نظر می رسد.

اما علت این مسئله چیست؟ چرا شبکه‌ های اجتماعی با این حجم از تنوع محتوا (ویدیو، عکس، کلیپ صوتی و…) کمتر از پیامک ‌ها دیده می ‌شوند؟

خب، جواب دقیقاً همانی است که به آن فکر می کنید: چون هیچکس فرصت ندارد تمام محتواهای شبکه‌ های اجتماعی را بخواند.

برای مثال تلگرام با این حجم از گروه، کانال و اطلاعاتی که دارد مسلماً کسی فرصت نمی ‌کند تمام پیام‌ های آن را بخواند و حجم انبوهی از آن ها را اصلاً باز نمی ‌کند یا نخوانده رها می‌ کند.

اما پیامک ‌ها به دلیل حجم و تعداد کم و حساب‌ شده حتی اگر همان موقع خوانده نشوند، بعداً توسط کاربر خوانده می‌ شوند. به همین دلیل است که افراد از سامانه اس ام اس، برای ارسال اس ام اس جهت تبلیغ کسب و کارشان استفاده می کنند.

مشتریان همیشگی


حفظ مشتری دیروز راحت ‌تر و مقرون ‌به‌ صرفه تر از جذب مشتری فرداست.


شما می توانید با استفاده از سامانه اس ام اس از تخفیفات فروشگاهتان به مشتریان قدیمی خود اطلاع رسانی کنید و تمرکز برای جذب مشتریان جدید داشته باشید.

طبق تحقیقاتی ماهانه حدودا چهل درصد از درآمد هر کسب ‌و کار توسط مشتریان دائم و همیشگی تامین می ‌شود. حتماً می‌ دانید که حفظ و نگه‌ داری مشتریان ثابت بسیار بسیار راحت ‌تر و کم‌ هزینه ‌تر از جذب یک مشتری جدید است.

مشتریانی که یک بار از یک خدمات تفریحی استفاده کرده‌ اند بسیار مشتاقند که برای بار دوم از همان خدمات استفاده کنند و وقتی برای بار دوم از همان خدمات استفاده می ‌کنند، هم بیشتر خرج می ‌کنند و هم مدت زمان بیشتری از آن استفاده می‌ کنند.

نگه داشتن توازن بین مشتری ها

نگه داشتن یک توازن سالم از مشتریان دائم بر خلاف مشتریان جدید به کسب‌ و کارها کمک می ‌کند که تنومند، پایدار و سودمند باقی بمانند.

بازاریابی پیامکی بهترین روش برای حفظ مشتریان ثابت شماست. به ‌وسیله یک سامانه اس ام اس شما همیشه می ‌توانید با مشتریان دائم خود درگیر باشید، به‌ راحتی می‌ توانید ذائقه ‌ی مشتریان همیشگی خود را دریابید و متناسب با سلیقه ‌ی آنها برایشان ارسال اس ام اس انجام دهید.

آغاز به موقع این چرخه

تبلیغات پیامکی فقط زمانی برای صنعت گردشگری خوب کار می کند که با چرخه ‌‌ی آن آشنایی داشته باشید.

یکی از کلیدهای اصلی برای موفقیت در تبلیغات پیامکی، آغاز به موقع این چرخه است. هرچه مشتریان شما زودتر به خبرنامه‌ ی پیامکی شما بپیوندند، تبلیغات شما سریع ‌تر به جریان می‌ افتد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *