وابستگی افراد به گوشی

پنل اس ام اس

انسان ها به نوعی وابسته به تلفن همراه خویش هستند، آن ها در حین حرکت، انواع پیامک‌ها را دریافت و ارسال می‌کنند. پیامک تنها فناوری استاندارد، دقیق و مطمئن موبایل است که برای هر کاربر و هر نوع گوشی همواره کاربرد دارد.

یک فرصت مناسبی برای شما است که از  پنل اس ام اس برای بالا بردن فروش خود استفاده کنید یا ارتباط خود با مشتریان را بهبود بخشیده و شخصی‌تر کنید.

پیامک‌های مختصر، مفید و مرتبط به کار خود را برای مشتریان ارسال کنید. حتی می توانید تبلیغات پیامکی با داشتن شماره مشترکین انجام دهید.

شما می توانید با یک برنامه تبلیغاتی مناسب به راحتی با مشتریان موبایل خود یک ارتباط درست و پایدار داشته باشید.


پنل اس ام اس به شما کمک می‌کند که انتظارات کاربران خود را به وسیله تلفن همراه برآورده نمائید.


پیامک، اگر به طرز صحیح استفاده شود و محتویات آن مرتبط و با ارزش باشند، می‌تواند به شما کمک کند تا به اهداف زیر دست پیدا کنید:

  • به مشتریان جدید خود، پیامک خوشامدگوئی بفرستید.
  • میزان فروش را با ارائه پیشنهادات متنوع افزایش دهید.
  • مشتریان جدیدی را از طریق تلفن همراه بدست آورید.
  • با یک مکالمه پیامکی، وفاداری مشتری را کسب کنید.

در تبلیغات با پنل اس ام اس با رعایت یکسری اصول و قوانین ساده به راحتی می توانید به نتیجه دلخواه نزدیک شد.

تمام پیامک‌های شما می‌بایست حاوی اطلاعات مفید یا پیشنهادات سودبخشی برای مشتری باشند، نه اینکه فقط برای او ایجاد مزاحمت کنند.

شما مطمئنا می ‌دانید به عنوان بازاریاب به دنبال چه هستید. اما باید یک قدم به عقب بردارید و این را هم در نظر بگیرید که خواسته مشتریان از برند شما چیست.

از خودتان این سوالات رو بپرسید که : آن ها دوست دارند چگونه پیامک‌هایی را دریافت نمایند؟ چه اطلاعات مفیدی می‌توانید در اختیار آن ها قرار دهید؟ با بازاریابی پیامکی در هزینه‌های شما صرفه‌جوی می‌شود؟ آگاهی و علاقه به محصول شما افزایش می‌یابد؟

سعی کنید به مشتریان پیامکی خود اطلاعات مفید و پیشنهادات انحصاری ارائه دهید. اگر مطلب یا پیشنهادی را در جای دیگری ذکر کرده‌اید، ترجیحاً از عنوان آن در متن پیامک خود پرهیز کنید.

مشتری همیشه تلفن همراه را با خود حمل می‌کند و در نتیجه پیامک برای او یک ابزار بسیار شخصی است. اگر می‌خواهید وارد دایره پیامکی او شوید، باید چیز ارزشمندی را ارائه دهید.

تبلیغات با پنل اس ام اس را بعد از ساعت ۹ شب یا قبل از ساعت ۱۰ صبح ارسال نکنید. به این ترتیب برای کسانی که زود می‌خوابند یا دیر از خواب بیدار می‌شوند، هیچ مزاحمتی ایجاد نخواهید کرد.

پیامک را در زمانی ارسال کنید که مطمئن باشید بیشترین بازدهی را خواهد داشت و یک تعامل مناسب با مشتری ایجاد می‌شود.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *