ضریب نفوذ بالای تلفن همراه

پنل اس ام اس

استفاده از خدمات پیام کوتاه در بین مردم ایران و جهان از محبوبیت زیادی برخوردار است. به عقیده بسیاری از مردم، استفاده از پنل اس ام اس به دلیل ارزان بودن به سرعت فراگیر شده است. ایرانی ها بالاترین آمار استفاده از پیامک را به خود اختصاص داده اند و روزانه حدود 2 میلیارد تومان پیامک ارسال میکنند.

از آنجایی که ضریب نفوذ تلفن همراه در ایران 115 درصد است و مدل استفاده از اینترنت به شدت تغییر کرده است، نشان از قابلیت های فراوان این حوزه است. آیا می دانید تبلیغ ریشه در زندگی اجتماعی دارد؟

از این رو پیامک می تواند با ضریب نفوذ بالا، قیمت ارزان، دسترسی آسان، امکان دسترسی مخاطبان به اینترنت از طریق گوشی موبایل، عدم محدودیت در زمان ارسال، کوتاهی و اختصار به عنوان یک گزینه مطرح جهت تبلیغات، بازاریابی و اطلاع رسانی مطرح گردد.


شما می توانید اخبار و تبلیغات کسب و کار خود را با پنل اس ام اس در لحظه پخش کنید.


در گذشته، هزینه تبلیغات شما هدر می‌شد زیرا نمی‌ توانستید مستقیما و در لحظه بازار هدف خود را مخاطب قرار دهید. اما بازاریابی پیامکی یک مفهوم جدید از تبلیغات را پیش کشیده است.

زیرا در این نوع بازاریابی، مشتری پیامک‌ های شما را در لحظه و به صورت مستقیم از طریق تلفن همراه خود دریافت می‌کند و در نتیجه تاثیر پیامک شما بر روی مشتری بسیار بیشتر و در لحظه خواهد بود.

به این ترتیب با پنل اس ام اس می‌توانید در هر زمان که بخواهید مشتریان را از اخبار جدید مطلع کنید یا یک تبلیغ را برای آن ها بفرستید.

اگر که مشتری در برنامه پیامکی کسب و کار شما عضو شود، می‌تواند در جریان اخبار و فعالیت‌ های روزانه شما قرار گیرد.

به این ترتیب می‌توانید در مورد محصولات و پیشنهادات خوب خود به آنها اطلاع دهید و درعین یک خدمت‌ رسانی بهتر، درآمد خود را نیز افزایش دهید.

هنگامی که مشتری تبدیل به مشترک شما شود، می‌تواند از طریق پیامک پیشنهادات سودبخشی را دریافت کند که در حالت عادی در دسترس او نیست.

آن ها پیشنهاداتی را دریافت می‌کنند که به سودشان بوده و اجازه می دهد محصولات و خدمات شما را با هزینه کمتری دریافت کنند. در نتیجه وفاداری آنها به شما افزایش پیدا می‌کند و به سراغ سایر شرکت‌ های رقیب نمی‌روند.

با به کارگیری تبلیغات پیامکی، فروش شما نیز افزایش می ‌یابد و حتی می‌توانید در زمان‌هایی که تجارت شما خلوت است نیز با یک پیشنهاد خوب مشتریان را به سمت خود بکشانید.

به گفته ی واینس لومباردو: تفاوت بین افراد موفق با دیگران در فقدان قدرت نیست، در فقدان خواستن است.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *