چگونه با ارسال پیامک در هزینه تبلیغات صرفه‌جویی کنیم؟

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

 

صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات یکی از مهمترین مسائلی است که همه فروشندگان به آن فکر می‌کنند و به دنبال راهی هستند که با کمترین هزینه یک تبلیغ مفید و کاربردی انجام دهند. یکی از بهترین گزینه‌های تبلیغاتی استفاده از یک پنل پیامکی و ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی به مشتریان است. سایر گزینه‌ها مانند بیلبوردهای تبلیغاتی، تیزرهای تلویزیونی و رادیویی، تراکت و بروشور و نبر و شبکه‌های اجتماعی جذابیت‌ و تاثیرگذاری خوشان را دارند اما هم هزینه بالایی دارند و هم زودبازده نیستند و نیاز به صرف زمان زیادی دارند. برای صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات کافیست در پنل پیامکی سیگنال ثبت‌نام کنید و به راحتی و با کم‌ترین هزینه پیامک ارسال کنید.

 

چگونه ارسال پیامک موجب صرفه‌جویی در تبلیغات می‌شود؟

وقتی بازاریابی پیامکی را با دیگر گزینه‌های تبلیغاتی مقایسه می‌کنیم به ویژگی‌های برجسته‌ای می‌رسیم که قطعا برای تمام فروشندگان و صاحبین کسب و کار اهمیت دارد:

1.سرعت بالا

اولین دلیلی که ارسال پیامک موجب کاهش هزینه بازاریابی می‌شود، سرعت بالای آن است. ارسال پیامک تبلیغاتی اصلا کار سختی نیست. تنها با وارد شدن به پنل پیامکی که در آن عضو هستید، به راحتی می‌توانید با چند کلیک، اس ام اس تبلیغاتی برای مخاطبین‌تان بفرستید.

 

2.عدم نیاز به اینترنت

شاید شما به این فکر کنید که شبکه‌های اجتماعی تاثیر بیشتری بر روی جذب مشتری خواهد داشت، اما آیا تبلیغات شما در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند تاثیری بر روی آن دسته از مخاطبینی که به اینترنت دسترسی ندارند، داشته باشد؟ ممکن است مخاطبینی هم که به شبکه‌های مجازی دسترسی دارند، همیشه به اینترنت وصل نباشند. پس می‌توان این طور نتیجه گرفت، با تبلیغات پیامکی می‌توان جامعه هدف بیشتری را پوشش داد زیرا بیش از ۹۰ درصد افراد جامعه، همیشه گوشی موبایل را همراه خودشان دارند و همیشه در دسترس هستند. اکثر این افراد هر چند دقیقه یک بار گوشی تلفن همراه خود را چک می‌‌کنند و اگر اس ام اس دریافت کرده باشند، قطعا آن را مشاهده خواهند کرد. به همین دلیل ارسال پیامک موجب صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات می‌شود و دیگر نیاز نیستت زمان زیادی را صرف دیگر روش‌های تبلیغات کنید.

 

3.تفکیک مخاطبین

با کمک پنل پیامکی شما می‌توانید به مخاطبین هدف خود پیامک ارسال کنید و با این کار دیگر زمان و هزینه بیهوده برای مخاطبینی که محصولات یا خدمات شما به کارشان نمی‌آید، صرف نمی‌کنید. با ابزارهایی که در سامانه اس ام اس قرار داده شده است، می‌توانید پیامک تبلیغاتی خود را به گروه سنی یا صنف خاصی ارسال کنید. یا حتی می توانید منطقه به منطقه، مخاطبین خود را تفکیک نمایید و هر روز برای محدوده‌ مشخصی تبلیغات پیامکی خود را انجام دهید.

 

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس,ارسال اس ام اس

4.کم‌هزینه بودن

تعرفه ارسال اس ام اس تبلیغاتی بسیار پایین‌تر از دیگر گزینه‌ها مانند بیلبورد و بنر و تیزرهای تلویزیونی است.

 

5.تضمین ارسال به مخاطب

اگر با پنل پیامکی به مشتریان خود پیام کوتاه تبلیغاتی ارسال می‌کنید، تمام پیام‌ها به آن‌ها می‌رسد. اگر پیام‌هایی به شماره‌های مسدود شده نرسد، به راحتی با یک خط خدماتی می‌توانید به آن شماره‌ها هم پیامک ارسال کنید.

6. روشی مقرون به‌صرفه تر از سایر رسانه ها

ارسال پیامک تبلیغاتی مقرون به‌صرفه‌تر از سایر انواع تبلیغات است. تعرفه برای ارسال پیام و آگاه سازی هر شخص در مقایسه با تبلیغات دیگر بسیار ناچیز است.

7. اختصاصی بودن تبلیغات

زمانی که برای هر شخص پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنید، مطمئن شده‌اید که مشتری پیام شما را می‌بیند در صورتی که انواع تبلیغات دیگر به راحتی می‌توانند نادیده گرفته شوند.

8. دسترسی راحت

در صورتی که مشتری نیاز به یادآوری اطلاعات تبلغ شما داشته باشد خیلی راحت در گوشی تلفن همراه خود می‌تواند به آن مراجعه کند. در صورتی که اطلاعات انواع تبلیغات دیگر اینقدر در دسترس نیست.

9. تبلیغات پیامکی به سرمایه گذاری کلان نیاز ندارد

در هر مرحله از کسب‌و‌کار که باشید می‌توانید با ارسال پیامک تبلیغات انجام دهید نیاز نیست صبر کنید تا به رشد بالایی رسیده باشید و سرمایه‌گذاری کلان برای تبلیغات اختصاص دهد.

 

جمع‌بندی

با یک تحقیق ساده در مورد انواع روش‌های بازاریابی به این نتیجه می‌رسیم که استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیامک، موجب صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات می‌شود. اگر می‌خواهید به سرعت و با هزینه کم، به بازدهی بالا برسید، پس از همین حالا شروع کنید. صرفه‌جویی در هزینه تبلیغات با ارسال پیامک می‌تواند اولین گزینه شما باشد. مشاورین پنل پیامک سیگنال پاسخگوی سوالات شما برای شروع یک تبلیغات پیامکی خوب هستند تا تعداد مشتریان و میزان فروش خود را در کوتاه مدت افزایش دهید. 32008-025

 

 

 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *