مشتری حق دارد

پنل اس ام اس

تغییرات چشمگیری در شرکت هایی که با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنند در حال وقوع است. در گذشته شرکت های بزرگ، روی بازاریابی انبوه به همه مشتریانی که در دسترس آن ها بودند تمرکز داشتند. شرکت های امروزی با پنل اس ام اس در حال ایجاد روابط عمیق تر، مستقیم تر و ماندگارتر با مشتریانی هستند که به دقت انتخاب شده اند.

ما از کسب و کار خود چه می خواهیم؟ حتما شما نیز موافقید که ما به دنبال کسب و کاری پرسود، بی دردسر و ماندگار هستیم.

دنبال این که سال های زیادی به کار خود ادامه دهیم. این که مشتریان راضی و خشنودی داشته باشیم که نه تنها با رها و بارها از ما خرید کنند بلکه ما را به دیگران نیز معرفی کنند و عملا با این کار هزینه جذب مشتریان جدید را به حداقل برسانند.

همه ما می خواهیم جایگاه ویژه ای در ذهن مشتریان داشته باشیم. در لیست اولویت های انتخاب آن ها قرار بگیریم و مشتریان نسبت به قیمت های ما کم ترین حسیاست ممکن را داشته باشند. تبلیغات به دنبال تامین و ارضای نیاز انسان ها است.


پنل اس ام اس برترین نوع تبلیغات است که باعث موفقیت روز افزون شما درکشب و کارتان می شود.


مشتریان امروز با مشتریان سال های گذشته تفاوت هایی دارند. مشتریان امروز به دلیل دسترسی به منابع اطلاعاتی فراوان به خصوص اینترنت و تبلیغات پیامکی، اطلاعات زیادی نسبت به آن چه می خرند دارند.

آن ها معمولا قبل از خرید به میزان زیادی نسبت به محصول یا خدمت موردنظرشان تحقیق انجام می دهند.

پس لازم است فروشندگان آگاه تری باشیم. محصول مان و مزایایش را به خوبی بشناسیم و نسبت به رقبا نیز شناخت کافی پیدا کنیم تا بتوانیم پاسخگوی سوالات مطرح شده در پنل اس ام اس مشتریان خود باشیم.

مشتریان امروزی سلیقه های مختلف و متنوعی دارند و این وظیفه ما را سنگین تر می کند.

سود در تکرار فروش به مشتریان فعلی است زیرا با شناختی که مشتریان نسبت به شرکت و کارکنان پیدا می کنند و بالعکس، کارایی در انجام کارها به میزان زیادی افزایش یافته و بسیاری از هزینه ها کاهش می یابد.

هنری فورد می گوید: مشتری حق دارد هر رنگ اتومبیلی که می خواهد انتخاب کند به شرط آن که مشکی باشد.

این جمله هیچ گونه کاربردی ندارد، زیرا اگر بخواهید اتومبیل مشکی خود را به زور به خورد مشتری بدهید بدانید که دیگر او تحت تسلط شما نیست. کمی آن طرف تر رقیبی حاضر و آماده، منتظر است تا اتومبیلی به رنگ دلخواه مشتری به او تقدیم کند.

مشتریان امروزی حق انتخاب های زیادتری دارند پس نمی توانیم آن ها را گروگان بگیریم.

آن ها پر توقع تر شده اند و ما راهی جز سازگاری با توقعاتشان نداریم. آن چه دیروز به عنوان لطفی از جانب ما درنظر می گرفتند امروز به عنوان وظیفه ما می شناسند.

مشتریان امروز دوست دارند با آن ها و خواسته های شان شخصی و سفارشی برخورد شود که در این میان باید احترام و توجه را نیز حتما در کارمان در نظر بگیریم.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *