تبلیغات پیامکی جزء جدایی ناپذیری از کسب و کار

تبلیغات پیامکی جزء جدایی ناپذیری از کسب و کار

بهتر است بدانید تبلیغات پیامکی به جزء جدایی ناپذیری از کسب و کار تبدیل شده اند. تبلیغات سامانه اس ام اس به زبان خیلی ساده، به معنی رساندن یک پیام در مورد کالا یا خدمات مورد نظرمان از طریق پیامک به مردم است. با ارسال اس ام اس مخاطبانمان را قانع می کنیم که پول خود را برای خرید کالا یا برخورداری از خدمات مورد نظر ما، خرج کنند.

تبلیغات صحیح مسبب شایستگی شما در فروش می شود.


با ارسال اس ام اس می توانید مشتریان را از طرز کار یک محصول یا قیمت آن مطلع کنید.


برخی از مزیت های داشتن تبلیغات پیامکی:

  • شما می توانید با تبلیغات مشتری را تشویق کنید تا خیلی سریع تصمیم خودش را برای خرید بگیرد.
  • با تبلیغات سامانه اس ام اس می توانید مشتری ها را از وجود یک کالا یا خدمات جدید آگاه کنید.
  • توسط تبلیغات پیامکی بدون شک می توانید تصویری واضح و قابل فهم از کسب و کار مورد نظرتان در مقابل چشم مشتری ها به وجود آورید.

سخنان چند کارآفرین برتر در مورد تبلیغات:

کلوین کولیج 

کولیج یک تبلیغ درست و از روی فکر را بسیار مهم می داند و نمی تواند هیچ گونه تجارتی بدون تبلیغات تصور کند و در این باره می گوید: تبلیغات، جان یک تجارت است.

او شهرت یک محصول را فقط و فقط در اثر تبلیغات با ارسال اس ام اس موثر می داند و در این باره می گوید: علت تقاضاهای جمعی، به طورتمام و کمال، به خاطر توسعه ای است که در تبلیغات به وجود آمده است.

هنری فورد

هنری فورد می گوید کسی که به خاطر صرفه جویی کردن در مخارج، تبلیغات پیامکی خودش را متوقف می کند، مانند کسی است که برای صرفه جویی کردن در وقت، ساعت خودش را از کار می اندازد.

اچ جی ولز

اچ جی ولز بر این عقیده است که شما دستتان آن قدر در تبلیغات باز است که می توانید با هر زبان و هر وعده وعیدی توجه مردم را به سمت محصولتان جلب کنید.

دیوید آگیلوی 

آگیلوی نظرش این است که آن چیزی که در تبلیغات می گویید خیلی مهم تر از نحوه بیانتان است، یعنی آن چیزی که باعث می شود که مردم، از بین هزاران کالا و تبلیغات مختلف، تشویق بشوند که محصول شما را بخرند، محتوای تبلیغاتتان است.

ایزاک آسیموف

ایزاک آسیموف نظرش درباره تبلیغات سامانه اس ام اس این است که برای چرخاندن چرخ یک تجارت، شما به چیزی بیشتر از پول و سرمایه احتیاج دارید و آن چیزی که شما نیازمندش هستید، عبارت است از  پ. خ. ت  یعنی: پویایی، خلاقیت، تبلیغات.


تبلیغاتی فراگیر توسط سامانه اس ام اس

با سامانه اس ام اس، راه حلی آسان و راحت برای برقراری ارتباط با مشتریان خود ارائه دهید. با سامانه اس ام اس می توانید فرایند فروش کتاب ها را افزایش دهید. با استفاده از سامانه اس ام اس به راحتی می توانید بیش از گذشته مردم را با کتاب فروشی و انتشارات خود درگیر کنید. همان طور که می دانید سامانه اس ام اس قویترین رسانه تبلیغاتی است.

امروزه مردم راحت ترین راه را برای انجام هر کاری انتخاب می کنند به همین دلیل می خواهند خریدشان در سریع ترین و راحت ترین شکل ممکن صورت گیرد.

اگر می خواهید مردم از محصولات شما استقبال کنند باید سریع ترین راه را به آن ها پیشنهاد کنید.

بهترین حالت ممکن این است که به آن ها اجازه دهید تا در هر زمان و در هر مکانی با شما تماس برقرار کنند.

ارسال سفارش از طریق ایمیل نیز امروزه به فرایندی وقت گیر تبدیل شده است و همچنین افراد برای ارسال ایمیل باید از یک کامپیوتر استفاده کنند.


سامانه اس ام اس مناسب ترین روش برای برقراری ارتباط با مشتریان می باشد حتی در هنگامی که مشتریان به رایانه و اینترنت دسترسی ندارند.


در طی چند ساله گذشته تلفن های همراه به بخش جدا نشدنی از زندگی ما تبدیل شده اند و ما بدون موبایل از خانه بیرون نمی رویم.

شما با سامانه اس ام اس می توانید به صورت مداوم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

اگر جلسه ی مهمی در رابطه با کتاب فروشی خود پیش رو دارید و می خواهید تمامی کارمندان و کارکنان در این جلسه مهم شرکت داشته باشند تنها کافی است با ارسال یک اس ام اس کارمندان خود را از وجود این جلسه آگاه کنید.

یکی از مزایای مهم سامانه اس ام اس، امکان از پیش آماده سازی اس ام اس و زمان ارسال آن می باشد. با این مزیت دیگر وقت شما در طول روز گرفته نمی شود و به راحتی می توانید به کارهای خود برسید.

با استفاده از سامانه اس ام اس می توانید سیستمی را ایجاد کنید که مشتریان به راحتی بتوانند با ارسال نام کتاب و نام نویسنده به یک شماره مخصوص از وجود این کتاب در کتاب فروشی شما مطلع شوند.

اگر کتاب موجود بود،از طرف کتاب فروشی شما پیامی حاوی نام کتاب و قیمت آن به صورت خودکار برای مشتریان ارسال خواهد شد.

به این ترتیب مشتریان می توانند به راحتی با استفاده از گوشی موبایل خود کتابی را که می خواهند سفارش دهند.

با استفاده از سامانه اس ام اس مشتریان می توانند پیشنهادات و انتقادات خود را برای شما ارسال کنند، و شما با دانستن نقاط ضعف خود می توانید به راحتی برای بهبود وضعیت کیفی انتشارات و یا کتابفروشی خود اقدام نمایید.

………………………

تبلیغات پیامکی می‌تواند موثر باشد

تبلیغات پیامکی می تواند موثر باشد در صورتی که روش‌های درست استفاده از پیامک تبلیغاتی با سامانه اس ام اس را یاد بگیرید اگر با روش های درست به تبلیغات با ارسال اس ام اس بپردازید نه تنها مزاحم مشتری نیستید که برای او مفید هم خواهید بود.

آیا می دانستید که تبلیغات با سامانه اس ام اس تبدیل به یک انتخاب خوب شغلی شده است؟


صادقانه تبلیغ کنید صداقت نوعی احترام به مشتری است.


به مشتریان خود به جای جایزه پیشنهاد دهید

اگر چند سال پیش قصد ایجاد یک تبلیغات پیامکی را داشتید شاید توصیه ما استفاده از عباراتی مانند شما برنده یک کارت هدیه شدید بود اما امروزه چنین پیام‌هایی در دسته هرزنامه‌ها جای می‌گیرند و کمتر مخاطبی به آن ها توجه می‌کند.

کاربران تلفن همراه علاقه دارند تا پیامک‌هایی واقعی‌تر را دریافت کنند چنین پیام‌هایی برخلاف تصور شما نتایج شگفت‌انگیزی به همراه دارند.

در تبلیغات پیامکی زمان‌سنج باشید

برخی فست فودها با استفاده از تبلیغات با ارسال اس ام اس به مشتریان پیشنهاد به اصطلاح یکی بخر دوتا ببر می‌دهند.

اما می توانید حدس بزنید چه زمانی را برای ارسال آن انتخاب می‌کنند؟ حوالی بعد از ظهر یعنی دقیقا هنگامی که مخاطبان احتمالا از سر کار به خانه می‌آیند.

سامانه اس ام اس یک شیوه صحیح و مناسب برای انجام تبلیغات کسب و کار شما محسوب می شود.

قبل از انجام تبلیغات با ارسال اس ام اس به میزان تاثیرگذاری آن توجه کنید:

بیش از 38 درصد از کسانی که پیامک تبلیغاتی را دریافت می کنند به سایت و یا وبلاگ شرکت جهت دریافت اطلاعات بیشتر مراجعه می کنند.

بیش از 32 درصد از این افراد نیز به فروشگاهی که در پیامک به آن اشاره شده است مراجعه می نمایند.

27درصد از کسانی که پیامک تبلیغاتی با سامانه اس ام اس را دریافت می کنند برای خرید همان محصول معرفی شده و یا محصول دیگری از همان شرکت به سایت آن مراجعه می نمایند.

بیش از 26 درصد از جامعه آماری که اس ام اس را دریافت می کنند برای خرید همان محصول به فروشگاه مورد نظر مراجعه می کنند.

این در حالی است که 25 درصد از این افراد پس از مراجعه به فروشگاه  نسبت به خرید محصول دیگری از همان فروشگاه اقدام می کنند.

در بدترین شرایط پیش آمده و در حالتی که مخاطب به صورت مستقیم نسبت به خرید اقدام نکند فروشگاه مورد نظر را به افراد دیگر معرفی می کنند.

بر اساس آمارهای ارائه شده 21 درصد از این افراد چنین کاری را انجام می دهند.

………………….

مزایای تبلیغات با اس ام اس

در این مقاله میخواهیم شما را از مزایای تبلیغات با اس ام اس که روشی نوین و کم هزینه برای اطلاع رسانی است آشنا کنیم. همین موضوع که هنگام تبلیغ مطمئن باشیم بدون هیچ واسطه ای با ارسال اس ام اس تبلیغ ما به دست مشتری می رسد از مهمترین مزایای تبلیغات با اس ام اس است.

لابد این سوال در ذهن شما ایجاد شده است که وقتی روش های تبلیغاتی زیاد است، چرا تبلیغات با اس ام اس؟ بازدهی تبلیغات با اس ام اس چه قدراست؟

چه چیزی مهمتر از آن که از این طریق بدون نیاز به طراحی پیچیده  و زمان بر در آن واحد به افراد زیادی، شاهد حجم کثیری از رضایت مشتریان باشیم.

در ضمن با سیستم مدیریتی که ارسال اس ام اس در اختیار مان قرار می دهد می توانیم نسبت هزینه تبلیغات را در مقابل جذب مشتری به طور دقیق ببینیم.

از بهترین مزایای اینگونه تبلیغات میتوان به این موضوع اشاره کرد که، با هدفمندی مشتریان شناسایی شده تنها برای گروه خاصی که در نظر داریم در کمترین زمان تبلیغات خود را به نمایش بگذاریم.

با اطمینان کامل می توان گفت تمام تبلیغ های دریافتی بر روی یک تلفن همراه خوانده می شود و نکته ی جالب این است که  اکثر گوشی ها یک بخش و یا کل متن فرستاده شده را بر روی صفحه حتی بدون نیاز به باز کردن نمایش می دهند.

همه ی ما دنبال راهی برای تبلیغ کسب و کار خود هستیم که هم تاثیرگذار باشد هم باعث پیشرفت روزافزون فرآیند کاری ما باشد.

در زمان گذشته که روش های زیادی برای تبلیغات وجود داشت، به هر گوشه و کناری که نگاه می کردید با تبلیغات در اشکال متعدد روبه رو می شدید.

ولی بی تردید تبلیغات به روش سنتی نیروی انسانی زیاد، صرف زمان زیاد و هزینه بیشتری نیاز داشت. تا جایی که حتی برخی از سازمان ها بعد از صرف زمان و هزینه زیاد، نه تنها موفق نشدند متاسفانه با شکست هم مواجه شدند.

درحال حاضر بسیاری  از سازمانها از طریق فکس، رسانه های جمعی، وب سایت و… به دنبال نوعی از اطلاع رسانی هستند که علاوه بر مقرون به صرفه بودن و سرعت بالا، از دیده شدن تبلیغ خود نیز مطمئن باشند.

در ضمن زمان رویت تبلیغ شما و نوع افراد دریافت کننده نیز قابل کنترل باشد.

بررسی های انجام شده گویای این است که نرخ پاسخ گیرندگان تبلیغات با اس ام اس حدود 20 برابر بیشتر از سایر رسانه ها است.

در طی چند سال گذشته، ارسال اس ام اس  به یک راه محبوب وتاثیرگذار از ارتباطات تبدیل شده است است.

به همین خاطر بسیاری از شرکت ها، صرف نظر از زمینه فعالیت خود، به صورت قابل توجهی از ابزار تبلیغاتی و یا راهی برای ارتقا تصویر کسب و کار استفاده می کنند.

ارسال اس ام اس نیازی به نصب نرم افزار و سخت افزار خاصی ندارد. شما می‌توانید در متن نوشته ی خود از مشتری چیزهای متفاوتی بخواهید و اطمینان داشته باشید  که این سامانه شما بازخورد خوبی را به دنبال خواهد داشت.

………………………..

مزایای تبلیغات با اس ام اس بیشتر از تبلیغات کاغذی

تبلیغات کاغذی در قیاس با تبلیغات با اس ام اس از بازدهی بالایی برخوردار نمی ‌باشد زیرا درصد کمی از کاغذها به دست مخاطبان واقعی خود می‌رسد. طبق آمار گرفته شده درصد بالایی از مردم تراکت‌‌ها را نمی‌خوانند و در سطل آشغال می‌اندازند و نمی ‌توان کنترل دقیقی بر روی نحوه و پخش کردن تبلیغات کاغذی انجام داد، در حالی که ما با استفاده از سامانه اس ام اس با چنین معضلاتی روبه رو نخواهیم شد و با خیالی آسوده تبلیغات با اس ام اس خود را آغاز خواهیم کرد.

در دنیای امروز تبلیغات اینترنتی رو به افزایش است و جای تبلیغات به روش سنتی از جمله کاغذی را می گیرد.

بدون شک می توان گفت که در تمامی مشاغل می توان ازسامانه اس ام اس برای تبلیغاتی هدفمند و به صرفه استفاده نمود، چرا که مخاطبان ازهر قشری که باشند، دارای یک وجه مشترک می باشند و آن داشتن تلفن همراه است.

تبلیغات اینترنتی دوستی بسیار خوبی با محیط زیست بر قرار کرده و از مضرات تبلیغات به روش سنتی بسیار کاسته است. این تبلیغات نقش بسیار مهمی در افزایش درآمد شرکت ها بازی می کنند.

با توجه به گزارش اتحادیه بین‌المللی مخابرات 90% از جمعیت جهان به شبکه‌های تلفن همراه دسترسی دارند.

بنابراین امروزه از تبلیغات با اس ام اس بیشتر از تبلیغات کاغذی استفاده می‌شود زیرا تلفن‌های همراه قابل حمل هستند بنابراین در هر زمان و در هر مکان امکان‌پذیر می‌باشد.

گاه یک متن کوتاه و ساده از یک صفحه نوشته‌ی شلوغ تاثیر بیشتر برروی مخاطبان خود می‌گذارد، یکی از ویژگی‌های استفاده از سامانه اس ام اس انتخاب مخاطبان و منطقه‌ می ‌باشد، با بررسی دلیوری اس ام اس ها از رسیدنش به دست مخاطبان مطمئن ‌شوید.

در حقیقت در مدت زمان کوتاهی هزاران نفر می‌توانند از طریق سامانه اس ام اس با خدمات، طرح‌های شما آشنا شوند در حالی که تبلیغات کاغذی ساعت‌ها و بعضی وقت‌ها روزها و هفته‌ها طی می‌شود تا پخش شود.

با استفاده از سامانه اس ام اس اثر بخشی تبلیغات با کمترین هزینه به حداکثر خواهد رسید .

تبلیغات با اس ام اس جهت اطلاع ‌رسانی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده بیشتر از این سامانه نسبت به تبلیغات کاغذی سبب حفظ محیط زیست می‌گردد.

همچنین بازخورد بیشتری نسبت به تبلیغات کاغذی و چاپی، تبلیغات بیرونی، تبلیغات خدمات عمومی، تبلیغات در محل فروش کالا، تبلیغات اینترنتی و تبلیغات ایمیلی دارد، زیرا پیام تولید کنندگان را راحت ‌تر به مصرف کنندگان می‌رساند.

در دنیای امروز تبلیغات اینترنتی رو به افزایش است و جای تبلیغات به روش سنتی از جمله کاغذی را می گیرد، تبلیغات اینترنتی دوستی بسیار خوبی با محیط زیست بر قرار کرده و از مضرات تبلیغات به روش سنتی بسیار کاسته است. این تبلیغات نقش بسیار مهمی در افزایش درآمد شرکت ها بازی می کنند و این خود از مهمترین مزایای تبلیغات با اس ام اس است.

تبلیغات با اس ام اس که در سال‌های اخیر بسیار زیاد مورد استقبال کسب و کارها قرار گرفته است، ثابت کرده که می‌تواند به عنوان بهترین روش فعلی برای تبلیغات در سطح انبوه باشد.

به خاطر داشته باشید تبلیغات کاغذی و بنر تهدیدی برای محیط زیست است.

با نگاهی کوتاه به امکانات این سامانه، خواهیم دید که حداکثر احتیاجاتی که برای تبلیغات هدفمند به آنها نیاز داریم فراهم شده است.

تنها کافیست که با به کارگیری خلاقیت و استفاده صحیح و به جا از این امکانات، برای مشتریان علاقه مند اس ام اس ارسال کنیم. در طول مدت کوتاهی، مشتریان بیشتری ما را می بینند و به مرور زمان به مشتریان دائمی ما تبدیل می شوند.

…………………

ضرورت پرداختن به تبلیغات پیامکی

ممکن است هنوز ضرورت پرداختن به تبلیغات پیامکی با سامانه اس ام اس را احساس نکرده باشید، ولی به هر حال در عصری زندگی می کنیم که ابزارهای ارتباطی به شدت در حال گسترش هستند. طبق تحقیقات انجام شده در بسیاری از کسب و کارها اگر ریزش مشتری 5 درصد کاهش یابد. بین 25 تا 85 درصد افزایش سود را شاهد خواهیم بود.

رشد روزافزون استفاده از اینترنت، ماهواره یا سفرهای مکرر به کشورهای پیشرفته تر و چیزهایی از این قبیل ذهن مشتریان را به دنیای جدیدی باز کرده و میزان توقع شان را روز به روز بالاتر خواهد برد.

بدون تردید خیلی ها اگر دیر بجنبند و به چنین مقوله پراهمیتی که تبلیغات سامانه اس ام اس است نپردازند قافیه را خواهند باخت. اکثر کسب و کار ها این را می دانند که تبلیغات موضوعی پیچیده است.


امروزه تبلیغات با سامانه اس ام اس تنها به یک مساله می پردازد و آن برقراری روابط سودمند با مشتری است.


آیا تا کنون به این سوالات فکر کرده اید که:

جایگاه تبلیغات در کسب و کار شما کجاست؟ چقدر دغدغه رسیدگی به مشتریان را دارید؟ چه برنامه هایی برای جلب رضایت بیشتر آن ها تداریک دیده اید؟

برای این کار چقدر زمان صرف می کنید؟ چند ساعت از وقت خود را صرف یادگیری اصول و روش های مشتری مداری و پیاده سازی آن ها کرده اید؟

حتی بهترین شرکت های دنیا هم عاشق چشم و ابروی مشتری خود نیستند، آن ها برای ماندگاری بیشتر و کسب سود بالاتر به تبلیغات می پردازند.

شرکت ها می دانند که در غیر این صورت از صفحه روزگار محو خواهند شد و می دانند که شرکت های زیادی در سال گذشته و در چنین روزهایی مشغول به کار بوده اند، اما دیگر نیستند، ورشکست شده اند، تعطیل شده اند.

شاید با مشکلات متفاوتی رو به رو شدند و شاید تفکر مشتری محور نداشتند. البته خیلی ها فکر می کنند مشتری مداری یعنی این که در مقابل مشتری خم و راست شویم به او لبخند بزنیم و همیشه حق را به او بدهیم.

منظور ما از مشتری مداری نگرشی دیگرگونه است به مشتری و نیازها و خواسته هایش، این که بدانیم چه می خواهد و خود را چگونه با خواسته هایش همراه کنیم و این که یادمان باشد که سلایق مشتری ثابت نمی ماند و در طول زمان تغییر می کند.

او دیگر چیزهایی را که سال های گذشته می خواست نمی خواهد. همیشه باید با حساسیت خاصی حواس مان به خواسته های مشتری باشد و دنبال راه هایی باشیم که به شکلی سودآور بتوانیم به رفع نیازها و خواسته هایش بپردازیم.

اگر شما هم به این گونه افزایش سود علاقه مند هستید می توانید با سامانه اس ام اس به افزایش سود چشم گیری دست پیدا کنید.

……………………..

چرا باید از تبلیغات با اس ام اس استفاده کنیم؟

همان طور که مستحضر هستید یک رازی در تبلیغات با اس ام اس وجود دارد که با افزایش روز افزون و پیشرفت تکنولوژی مقابله و مقاومت از آن تقریبا غیر ممکن میشود. بیایید راحت تر صحبت کنیم، می توان گفت ما انسان های امروزی نمی توانیم در برابر این ابزار ارتباطی مقاومت کنیم. برای  کسانی که از سامانه اس ام اس استفاده می کنند، میزان مطالعه و ارسال اس ام اس ها بسیار زیاد است. ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم که اعتماد شما را جلب کنیم. پس بهتر است بدانید که تبلیغات با اس ام اس به زودی منسوخ نخواهد شد.


یکی از پر بازده ترین روند تبلیغات که این روزها بسیار فراگیر شده می باشد، ارسال اس ام اس های تبلیغاتی می باشد.


در مقاله گذشته راجع به کاربرد اس ام اس در تبلیغات صحبت کردیم، یقینا این روزها روند های گوناگونی جهت تبلیغات و معارفه خدمات وجود دارد، ولی همواره افراد در پی یافتن پر بازده ترین روند و افت هزینه  تبلیغات در عین افزایش بیشتر فروش بوده اند.

چه پیشنهادی شما را نسبت به سایرین متمایز میکند؟

بهتر است خودتان را به جای مشتریان بگذارید. در واقع ببینید خودتان چه انتظاری از شرکت تجاری دارید، با این کار متوجه میشوید که چه چیزی باعث جذاب شدن پیشنهاد شما میشود.

چگونه میتوانم ارسال اس ام اس را هدفمند و پر تاثیر هدایت کنم؟

باید در نظر داشته باشید که اگر سامانه اس ام اس و پیشنهاد شما برای مخاطبین با ارزش نباشد، یقینا هیچ تاثیری در آن مشاهده نخواهید کرد و هیچ تاثیری در تجارت خود نخواهید داشت .

در صورتی که پیامک شما با ارزش نباشد مانند این است که تمامی پیامک ها و سرمایه خود را دور ریخته باشید.

یا بهتر هست اینگونه بگوییم که در قایقی هستید بدون پارو و وسیله هدایت کننده و از طرفی رودخانه خروشان در حال حرکت هستید. در نتیجه تمامی بازاریابی و هدف های تبلیغاتی شما از بین رفته و در مدت طولانی شاهد هیچ پیشرفتی نخواهید بود.

برای همین موضوع بهتر است تمامی تلاش خود را برای راضی نگه داشتن مخاطبین انجام بدهید، اگه جوابتان به این سوال مثبت است بهتر است پیامک ها را ارسال کنید.

ولی اگر که نسبت به این موضوع کمی تردید دارید بهتر است در آن متن تبلیغاتی خود تغییراتی را اعمال کنید و با خیالی راحت تر آن را ارسال کنید.

آیا اطلاعات تماس را در پیامک قرارداده اید؟

مطمئن شوید که آدرس و یا تلفن خود را در هنگام ارسال اس ام اس قرار داده اید، زیرا اگر اینگونه نباشد نسبت استقبال مخاطبین نسبت به پیامک شما کاهش یافته و حاشیه سود شما نیز به نسبت کاهش میابد.

همیشه در ذهن داشته باشید که بهترین راه ارتباطی پس از ارسال اس ام اس صحبت کردن با مخاطبین است، شما با قرار دادن تلفن خود این امکان را به دریافت کننده خواهید داد.

همواره یکی از مهمترین نگرانی های صاحبان کالا و خدمات، رساندن صدایشان به خریداران برجسته خویش می باشد.

از طرفی یکی از مهمترین نگرانی های خریداران این می باشد که چطور می توانند از فاصله زیاد محصولات خود را به مشتری به نمایش بگذارند.

از طریق سیم کارت به طور متوسط در هر ۵ ثانیه یک ارسال اس ام اس انجام می شود، اما از طریق سامانه اس ام اس که یک اس ام اس تحت وب معتبراست، در هر ثانیه ۶۰ ارسال انجام می شود. همان طور که مشاهده کرده اید در روند دوم سرعت ارسال اس ام اس ۳۰۰ برابر روند اول  می باشد. پس قطعا روند دوم مساعد تر برای این گونه تبلیغات خواهد بود.

این اطمینان را به شما میدهیم که ارسال اس ام اس تبلیغاتی به هیچ عنوان سخت نیست، البته باید این را در نظر داشت که در هر کسب و کاری قوانین وجود دارد که با رعایت آن ها به خودمان احترام گذاشته ایم.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.