چرا باید از تبلیغات با اس ام اس استفاده کنیم؟

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

همان طور که مستحضر هستید یک رازی در تبلیغات با اس ام اس وجود دارد که با افزایش روز افزون و پیشرفت تکنولوژی مقابله و مقاومت از آن تقریبا غیر ممکن میشود. بیایید راحت تر صحبت کنیم، می توان گفت ما انسان های امروزی نمی توانیم در برابر این ابزار ارتباطی مقاومت کنیم. برای  کسانی که از سامانه اس ام اس استفاده می کنند، میزان مطالعه و ارسال اس ام اس ها بسیار زیاد است. ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم که اعتماد شما را جلب کنیم. پس بهتر است بدانید که تبلیغات با اس ام اس به زودی منسوخ نخواهد شد.


یکی از پر بازده ترین روند تبلیغات که این روزها بسیار فراگیر شده می باشد، ارسال اس ام اس های تبلیغاتی می باشد.


در مقاله گذشته راجع به کاربرد اس ام اس در تبلیغات صحبت کردیم، یقینا این روزها روند های گوناگونی جهت تبلیغات و معارفه خدمات وجود دارد، ولی همواره افراد در پی یافتن پر بازده ترین روند و افت هزینه  تبلیغات در عین افزایش بیشتر فروش بوده اند.

چه پیشنهادی شما را نسبت به سایرین متمایز میکند؟

بهتر است خودتان را به جای مشتریان بگذارید. در واقع ببینید خودتان چه انتظاری از شرکت تجاری دارید، با این کار متوجه میشوید که چه چیزی باعث جذاب شدن پیشنهاد شما میشود.

چگونه میتوانم ارسال اس ام اس را هدفمند و پر تاثیر هدایت کنم؟

باید در نظر داشته باشید که اگر سامانه اس ام اس و پیشنهاد شما برای مخاطبین با ارزش نباشد، یقینا هیچ تاثیری در آن مشاهده نخواهید کرد و هیچ تاثیری در تجارت خود نخواهید داشت .

در صورتی که پیامک شما با ارزش نباشد مانند این است که تمامی پیامک ها و سرمایه خود را دور ریخته باشید.

یا بهتر هست اینگونه بگوییم که در قایقی هستید بدون پارو و وسیله هدایت کننده و از طرفی رودخانه خروشان در حال حرکت هستید. در نتیجه تمامی بازاریابی و هدف های تبلیغاتی شما از بین رفته و در مدت طولانی شاهد هیچ پیشرفتی نخواهید بود.

برای همین موضوع بهتر است تمامی تلاش خود را برای راضی نگه داشتن مخاطبین انجام بدهید، اگه جوابتان به این سوال مثبت است بهتر است پیامک ها را ارسال کنید.

ولی اگر که نسبت به این موضوع کمی تردید دارید بهتر است در آن متن تبلیغاتی خود تغییراتی را اعمال کنید و با خیالی راحت تر آن را ارسال کنید.

آیا اطلاعات تماس را در پیامک قرارداده اید؟

مطمئن شوید که آدرس و یا تلفن خود را در هنگام ارسال اس ام اس قرار داده اید، زیرا اگر اینگونه نباشد نسبت استقبال مخاطبین نسبت به پیامک شما کاهش یافته و حاشیه سود شما نیز به نسبت کاهش میابد.

همیشه در ذهن داشته باشید که بهترین راه ارتباطی پس از ارسال اس ام اس صحبت کردن با مخاطبین است، شما با قرار دادن تلفن خود این امکان را به دریافت کننده خواهید داد.

همواره یکی از مهمترین نگرانی های صاحبان کالا و خدمات، رساندن صدایشان به خریداران برجسته خویش می باشد.

از طرفی یکی از مهمترین نگرانی های خریداران این می باشد که چطور می توانند از فاصله زیاد محصولات خود را به مشتری به نمایش بگذارند.

از طریق سیم کارت به طور متوسط در هر ۵ ثانیه یک ارسال اس ام اس انجام می شود، اما از طریق سامانه اس ام اس که یک اس ام اس تحت وب معتبراست، در هر ثانیه ۶۰ ارسال انجام می شود. همان طور که مشاهده کرده اید در روند دوم سرعت ارسال اس ام اس ۳۰۰ برابر روند اول  می باشد. پس قطعا روند دوم مساعد تر برای این گونه تبلیغات خواهد بود.

این اطمینان را به شما میدهیم که ارسال اس ام اس تبلیغاتی به هیچ عنوان سخت نیست، البته باید این را در نظر داشت که در هر کسب و کاری قوانین وجود دارد که با رعایت آن ها به خودمان احترام گذاشته ایم.