مزایای تبلیغات با اس ام اس بیشتر از تبلیغات کاغذی

سامانه اس ام اس

تبلیغات کاغذی در قیاس با تبلیغات با اس ام اس از بازدهی بالایی برخوردار نمی ‌باشد زیرا درصد کمی از کاغذها به دست مخاطبان واقعی خود می‌رسد. طبق آمار گرفته شده درصد بالایی از مردم تراکت‌‌ها را نمی‌خوانند و در سطل آشغال می‌اندازند و نمی ‌توان کنترل دقیقی بر روی نحوه و پخش کردن تبلیغات کاغذی انجام داد، در حالی که ما با استفاده از سامانه اس ام اس با چنین معضلاتی روبه رو نخواهیم شد و با خیالی آسوده تبلیغات با اس ام اس خود را آغاز خواهیم کرد.

در دنیای امروز تبلیغات اینترنتی رو به افزایش است و جای تبلیغات به روش سنتی از جمله کاغذی را می گیرد.

بدون شک می توان گفت که در تمامی مشاغل می توان ازسامانه اس ام اس برای تبلیغاتی هدفمند و به صرفه استفاده نمود، چرا که مخاطبان ازهر قشری که باشند، دارای یک وجه مشترک می باشند و آن داشتن تلفن همراه است.

تبلیغات اینترنتی دوستی بسیار خوبی با محیط زیست بر قرار کرده و از مضرات تبلیغات به روش سنتی بسیار کاسته است. این تبلیغات نقش بسیار مهمی در افزایش درآمد شرکت ها بازی می کنند.

با توجه به گزارش اتحادیه بین‌المللی مخابرات 90% از جمعیت جهان به شبکه‌های تلفن همراه دسترسی دارند.

بنابراین امروزه از تبلیغات با اس ام اس بیشتر از تبلیغات کاغذی استفاده می‌شود زیرا تلفن‌های همراه قابل حمل هستند بنابراین در هر زمان و در هر مکان امکان‌پذیر می‌باشد.

گاه یک متن کوتاه و ساده از یک صفحه نوشته‌ی شلوغ تاثیر بیشتر برروی مخاطبان خود می‌گذارد، یکی از ویژگی‌های استفاده از سامانه اس ام اس انتخاب مخاطبان و منطقه‌ می ‌باشد، با بررسی دلیوری اس ام اس ها از رسیدنش به دست مخاطبان مطمئن ‌شوید.

در حقیقت در مدت زمان کوتاهی هزاران نفر می‌توانند از طریق سامانه اس ام اس با خدمات، طرح‌های شما آشنا شوند در حالی که تبلیغات کاغذی ساعت‌ها و بعضی وقت‌ها روزها و هفته‌ها طی می‌شود تا پخش شود.

با استفاده از سامانه اس ام اس اثر بخشی تبلیغات با کمترین هزینه به حداکثر خواهد رسید .

تبلیغات با اس ام اس جهت اطلاع ‌رسانی هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده بیشتر از این سامانه نسبت به تبلیغات کاغذی سبب حفظ محیط زیست می‌گردد.

همچنین بازخورد بیشتری نسبت به تبلیغات کاغذی و چاپی، تبلیغات بیرونی، تبلیغات خدمات عمومی، تبلیغات در محل فروش کالا، تبلیغات اینترنتی و تبلیغات ایمیلی دارد، زیرا پیام تولید کنندگان را راحت ‌تر به مصرف کنندگان می‌رساند.

در دنیای امروز تبلیغات اینترنتی رو به افزایش است و جای تبلیغات به روش سنتی از جمله کاغذی را می گیرد، تبلیغات اینترنتی دوستی بسیار خوبی با محیط زیست بر قرار کرده و از مضرات تبلیغات به روش سنتی بسیار کاسته است. این تبلیغات نقش بسیار مهمی در افزایش درآمد شرکت ها بازی می کنند و این خود از مهمترین مزایای تبلیغات با اس ام اس است.

تبلیغات با اس ام اس که در سال‌های اخیر بسیار زیاد مورد استقبال کسب و کارها قرار گرفته است، ثابت کرده که می‌تواند به عنوان بهترین روش فعلی برای تبلیغات در سطح انبوه باشد.

به خاطر داشته باشید تبلیغات کاغذی و بنر تهدیدی برای محیط زیست است.

با نگاهی کوتاه به امکانات این سامانه، خواهیم دید که حداکثر احتیاجاتی که برای تبلیغات هدفمند به آنها نیاز داریم فراهم شده است.

تنها کافیست که با به کارگیری خلاقیت و استفاده صحیح و به جا از این امکانات، برای مشتریان علاقه مند اس ام اس ارسال کنیم. در طول مدت کوتاهی، مشتریان بیشتری ما را می بینند و به مرور زمان به مشتریان دائمی ما تبدیل می شوند.