مزایای تبلیغات با اس ام اس

ارسال اس ام اس

در این مقاله میخواهیم شما را از مزایای تبلیغات با اس ام اس که روشی نوین و کم هزینه برای اطلاع رسانی است آشنا کنیم. همین موضوع که هنگام تبلیغ مطمئن باشیم بدون هیچ واسطه ای با ارسال اس ام اس تبلیغ ما به دست مشتری می رسد از مهمترین مزایای تبلیغات با اس ام اس است.

لابد این سوال در ذهن شما ایجاد شده است که وقتی روش های تبلیغاتی زیاد است، چرا تبلیغات با اس ام اس؟ بازدهی تبلیغات با اس ام اس چه قدراست؟

چه چیزی مهمتر از آن که از این طریق بدون نیاز به طراحی پیچیده  و زمان بر در آن واحد به افراد زیادی، شاهد حجم کثیری از رضایت مشتریان باشیم.

در ضمن با سیستم مدیریتی که ارسال اس ام اس در اختیار مان قرار می دهد می توانیم نسبت هزینه تبلیغات را در مقابل جذب مشتری به طور دقیق ببینیم.

از بهترین مزایای اینگونه تبلیغات میتوان به این موضوع اشاره کرد که، با هدفمندی مشتریان شناسایی شده تنها برای گروه خاصی که در نظر داریم در کمترین زمان تبلیغات خود را به نمایش بگذاریم.

با اطمینان کامل می توان گفت تمام تبلیغ های دریافتی بر روی یک تلفن همراه خوانده می شود و نکته ی جالب این است که  اکثر گوشی ها یک بخش و یا کل متن فرستاده شده را بر روی صفحه حتی بدون نیاز به باز کردن نمایش می دهند.

همه ی ما دنبال راهی برای تبلیغ کسب و کار خود هستیم که هم تاثیرگذار باشد هم باعث پیشرفت روزافزون فرآیند کاری ما باشد.

در زمان گذشته که روش های زیادی برای تبلیغات وجود داشت، به هر گوشه و کناری که نگاه می کردید با تبلیغات در اشکال متعدد روبه رو می شدید.

ولی بی تردید تبلیغات به روش سنتی نیروی انسانی زیاد، صرف زمان زیاد و هزینه بیشتری نیاز داشت. تا جایی که حتی برخی از سازمان ها بعد از صرف زمان و هزینه زیاد، نه تنها موفق نشدند متاسفانه با شکست هم مواجه شدند.

درحال حاضر بسیاری  از سازمانها از طریق فکس، رسانه های جمعی، وب سایت و… به دنبال نوعی از اطلاع رسانی هستند که علاوه بر مقرون به صرفه بودن و سرعت بالا، از دیده شدن تبلیغ خود نیز مطمئن باشند.

در ضمن زمان رویت تبلیغ شما و نوع افراد دریافت کننده نیز قابل کنترل باشد.

بررسی های انجام شده گویای این است که نرخ پاسخ گیرندگان تبلیغات با اس ام اس حدود 20 برابر بیشتر از سایر رسانه ها است.

در طی چند سال گذشته، ارسال اس ام اس  به یک راه محبوب وتاثیرگذار از ارتباطات تبدیل شده است است.

به همین خاطر بسیاری از شرکت ها، صرف نظر از زمینه فعالیت خود، به صورت قابل توجهی از ابزار تبلیغاتی و یا راهی برای ارتقا تصویر کسب و کار استفاده می کنند.

ارسال اس ام اس نیازی به نصب نرم افزار و سخت افزار خاصی ندارد. شما می‌توانید در متن نوشته ی خود از مشتری چیزهای متفاوتی بخواهید و اطمینان داشته باشید  که این سامانه شما بازخورد خوبی را به دنبال خواهد داشت.