تبلیغاتی فراگیر توسط سامانه اس ام اس

سامانه اس ام اس

با سامانه اس ام اس، راه حلی آسان و راحت برای برقراری ارتباط با مشتریان خود ارائه دهید. با سامانه اس ام اس می توانید فرایند فروش کتاب ها را افزایش دهید. با استفاده از سامانه اس ام اس به راحتی می توانید بیش از گذشته مردم را با کتاب فروشی و انتشارات خود درگیر کنید. همان طور که می دانید سامانه اس ام اس قویترین رسانه تبلیغاتی است.

امروزه مردم راحت ترین راه را برای انجام هر کاری انتخاب می کنند به همین دلیل می خواهند خریدشان در سریع ترین و راحت ترین شکل ممکن صورت گیرد.

اگر می خواهید مردم از محصولات شما استقبال کنند باید سریع ترین راه را به آن ها پیشنهاد کنید.

بهترین حالت ممکن این است که به آن ها اجازه دهید تا در هر زمان و در هر مکانی با شما تماس برقرار کنند.

ارسال سفارش از طریق ایمیل نیز امروزه به فرایندی وقت گیر تبدیل شده است و همچنین افراد برای ارسال ایمیل باید از یک کامپیوتر استفاده کنند.


سامانه اس ام اس مناسب ترین روش برای برقراری ارتباط با مشتریان می باشد حتی در هنگامی که مشتریان به رایانه و اینترنت دسترسی ندارند.


در طی چند ساله گذشته تلفن های همراه به بخش جدا نشدنی از زندگی ما تبدیل شده اند و ما بدون موبایل از خانه بیرون نمی رویم.

شما با سامانه اس ام اس می توانید به صورت مداوم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

اگر جلسه ی مهمی در رابطه با کتاب فروشی خود پیش رو دارید و می خواهید تمامی کارمندان و کارکنان در این جلسه مهم شرکت داشته باشند تنها کافی است با ارسال یک اس ام اس کارمندان خود را از وجود این جلسه آگاه کنید.

یکی از مزایای مهم سامانه اس ام اس، امکان از پیش آماده سازی اس ام اس و زمان ارسال آن می باشد. با این مزیت دیگر وقت شما در طول روز گرفته نمی شود و به راحتی می توانید به کارهای خود برسید.

با استفاده از سامانه اس ام اس می توانید سیستمی را ایجاد کنید که مشتریان به راحتی بتوانند با ارسال نام کتاب و نام نویسنده به یک شماره مخصوص از وجود این کتاب در کتاب فروشی شما مطلع شوند.

اگر کتاب موجود بود،از طرف کتاب فروشی شما پیامی حاوی نام کتاب و قیمت آن به صورت خودکار برای مشتریان ارسال خواهد شد.

به این ترتیب مشتریان می توانند به راحتی با استفاده از گوشی موبایل خود کتابی را که می خواهند سفارش دهند.

با استفاده از سامانه اس ام اس مشتریان می توانند پیشنهادات و انتقادات خود را برای شما ارسال کنند، و شما با دانستن نقاط ضعف خود می توانید به راحتی برای بهبود وضعیت کیفی انتشارات و یا کتابفروشی خود اقدام نمایید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *