به چه کسانی پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم؟

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

 

ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی مهم‌ترین نکته‌ در بازاریابی پیامکی است. ممکن است شما یه عنوان یک فروشنده یا خدمات‌دهنده، پیامک‌های تبلیغاتی زیادی بفرستید که در آن تمام اصول کلیدی نوشتن اس ام اس تبلیغاتی رعایت شده باشد اما چون به مخاطب هدف محصولات خود ارسال نکرده‌اید، نتیجه خوبی نمی‌گیرید و سرمایه و زمان شما هدر می‌رود. اما اگر بدانید که دقیقا چه کسانی به کالا یا خدمات شما نیاز دارند و بتوانید این مخاطبین را پیدا کنید، به راحتی می‌توانید فروش خود را افزایش دهید. پس قبل از شروع تبلیغات خود، به ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی خود توجه کنید. در ادامه به روش‌های انجام یک ارسال هدفمند و درست می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.

 

ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی یعنی چه؟

ارسال هدفمند یعنی این که بدانید جامعه هدف تبلیغات پیامکی شما چه کسانی هستند. چه کسانی از کالا یا خدمات شما بیشتر استفاده خواهند کرد. نیاز چه کسانی را برآورده می‌کند. قبل از ارسال اس ام اس تبلیغاتی ابتدا باید به این سوالات پاسخ بدهید تا بهترین بازدهی را از تبلیغات خود داشته باشید. همچنین باید نسبت به بازار و نیاز مخاطبین آگاهی داشته باشید. به عنوان مثال طبق تحقیقات انجام شده زنان بیشتر از مردان اس ام اس ارسال می‌کنند. همچنین زنان مسئولیت خرید 70 درصد از اجناس را در فروشگاه‌ها بر عهده دارند. همچنین جوانان بیشتر از دیگر رده‌های سنی از تلفن همراه خود استفاده می‌کنند. با آگاهی از این نکات می‌توان یک ارسال هدفمند و حساب شده انجام داد.

 

چگونه با پیامک تبلیغاتی، ارسال هدفمند انجام دهیم؟

بازاریابی پیامکی اگر هدفمند و بر اساس انتخاب درست مخاطب باشد، در میزان فروش و افزایش مشتری تاثیر به سزایی دارد. با توجه نوع کالا و خدمات خود، می‌توانید یکی از گزینه‌های زیر را برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی استفاده کنید:

1.ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند بر اساس سن

اگر محصولات و خدمات شما برای بازه سنی خاصی کاربرد بیشتری دارد، پس با استفاده از پنل پیامکی، برای همان بازه سنی، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. مثلا صاحبین باشگاه‌های ورزشی یا آموزشگاه‌‌های کنکور یا هنری باید به این گزینه دقت کنند.

 

2.ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند بر اساس جنسیت

مخاطبین بعضی مشاغل جنسیت مشخصی هستند و نیاز نیست به همه پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. مثلا فروشندگان لوازم آرایشی، آرایشگاه‌ها، فروشندگان پوشاک خانم‌ها و آقایان و….با هدفمند کردن ارسال اس ام اس‌های تبلیغاتی خود می‌توانند به فروش بیشتر برسند.

 

3.ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند بر اساس شهر یا استان

گاهی برخی محصولات و کالاها در برخی شهرها و استان‌ها خریدار بیشتری دارند. به عنوان مثال فروشندگان میوه و واردکنندگان کالا می‌توانند از این گزینه استفاده کنند.

 

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس,ارسال اس ام اس

 

4.ارسال پیامک نظرسنجی

یکی دیگر از روش‌های موثر برای ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی ، نظرسنجی از مخاطبین است. شما می‌توانید با توجه به نقد و نظر و سلیقه مشتریان، کیفیت و کمیت کالا و خدمات خود را کنترل کنید.

جمع‌بندی

با ارسال هدفمند پیامک تبلیغاتی و خدماتی از هدر رفت زمان و هزینه خود در بخش تبلیغات جلوگیری می‌کنید. با استفاده از گزینه‌های ارسال هدفمند یک پنل پیامکی به روز، می‌توانید بدون اتلاف وقت این کار را انجام دهید. کارشناسان ما در سامانه پیامکی سیگنال آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند تا یک بازاریابی پیامکی هدفمند و پرسود داشته باشید.

025-32008

 

 

 

 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *