افزایش مخاطبان مراکز تفریحی با تبلیغات با اس ام اس

ارسال اس ام اس

آیا می ‌دانستید بسیاری از مراکز تفریحی و ورزشی از تبلیغات با اس ام اس جهت ارتباط با مخاطبان خود استفاده می‌کنند؟ ممکن است تا کنون تصور می‌کردید که تبلیغات با اس ام اس صرفا توسط تجارت‌های بزرگ وکوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع بسیاری از مراکز تفریحی مانند تئاترها، کنسرت‌ها، موزه‌ها و غیره جهت ارتباط با مخاطبان خود از سرویس ارسال اس ام اس استفاده می‌کنند.

سامانه پیامکی سامانه ای قدرتمند برای ارسال، دریافت و مدیریت تبلیغات از طریق ارسال اس ام اس می باشد .

سامانه پیامک به شما این امکان را می دهد که از طریق بستر اینترنت بدون نیاز به هیچ دستگاه جانبی و از طریق خطوط مجازی با روش های گوناگون پیامک ارسال نمایید.

پنل های مختلفی با امکانات مجزا در اختیار کاربران قرار می گیرد تا آن افراد بتوانند بر اساس نیازها و بودجه ی خود پنل اس ام اس خود را انتخاب کنند.

بنابراین این سوال برای شما پیش می‌آید که یک مکان تفریحی مانند تئاتر چگونه می‌تواند مخاطبان بیشتری را به سمت خود جذب کند؟

اینگونه تبلیغات چگونه سبب افزایش مخاطبان می شود؟ راه‌های بسیاری جهت افزایش مخاطبان وجود دارد، ما این راه‌ها را برای شما بیان می‌کنیم.

یکی از این راه ها این است که در قسمت پایان نمایش از جماعتی که جهت تماشای تئاتر در سالن نمایش حضور پیدا کرده‌اند تقاضا کنید نظر خود را درمورد نمایش به خط اختصاصی شما ارسال کنند.

شما می‌توانید با دریافت پاسخ‌ها عملکرد نمایش خود را آنالیزکنید و در جهت بازخورد بهتر تلاش نمایید.

حتی می‌توانید برای آنها توضیح دهید در صورتی که عضو مخاطبان شما شوند زمان برگزای نمایش برای آن‌ها از طریق پنل اس ام اس اطلاع رسانی می‌شود و از تخفیف ویژه‌ای برخورددار می‌شوند.

شما می‌توانبد با استفاده از ارسال اس ام اس خود و با روش نوین تبلیغات، مخاطبان خود را جهت آوردن همراه با خود ترغیب کنید.

اس ام اس با متن این که با دوستتان خود نمایش ما را تماشا کنید و در ازای هر نفر به شما تخفیف ویژه‌ای داده می‌شود ارسال کنید وبه آن‌ها تخفیف دهید، این ها از نکاتی روانشناختی در تبلیغات با اس ام اس است.

شما می‌توانید با استفاده از امکانات پنل اس ام اس ما نیز مسابقه پیامکی ایجاد کنید و مخاطبان بیشتری به سمت خود جذب کنید.

مخاطبان خود را جهت شرکت در مسابقه با متن اینکه در صورت برنده شدن از تخفیف ویژه‌ای برخودار می‌شوید ترغیب نمایید.

در صورتی که عملکرد پیامکی شما برای مخاطبان رضایت بخش باشد قطعا از طریق اطلاع رسانی مخاطبان شما به دیگران، تعداد مخاطبان شما افزایش خواهد یافت.