حفظ تعامل با مشتری از طریق تبلیغات پیامکی

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

سیستم ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی، تنها روشی است که در عین سادگی و راحتی تاثیرگذاری و قدرت بسیار بالایی دارد و در تمامی دنیا از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است. پنل اس ام اس بهترین راه برای تبلیغات محسوب می شود. میدانید که تبلیغات سودآوری کسب و کار را افزایش می دهد.


اگر به دنبال روشی با کیفیت به منظور جلب مشتری، ایجاد و حفظ تعامل با آن ها با بالاترین نرخ تبدیل هستید تبلیغات پیامکی به طور حتم اولین پیشنهاد ما است.


نکاتی با داشتن تبلیغات پیامکی در رونق کسب و کار:

  • نرخ مشارکت بسیار بالای پیامک

ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی می تواند از 6 الی 8 برابر بیشتر از ارسال ایمیل، نرخ مشارکت میان شما و مشتریانتان ایجاد کند. چرا؟

پاسخ ساده است در تبلیغات پیامکی چیزی به اسم صندوق اسپم وجود ندارد و تمامی پیامک‌ ها در یک صندوق دریافت قرار می‌گیرند.

بنابراین مخاطب شما حتما پیامک شما را مطالعه خواهد کرد حتی اگر بخواهد آن را پاک کند.

  • بازاریابی پیامکی 10 برابر تاثیرگذاری بیشتری دارد

از نظر ما اگر به دنبال داشتن پنل اس ام اس برای کسب و کار خود هستید راه درستی را انتخاب کرده‌ اید.

تحقیقات نشان می‌ دهد که پیامک‌ های تبلیغاتی که حاوی کوپن های تخفیف است 10 برابر بیشتر از کوپن هایی که از سایر روش‌ ها منتشر می ‌شوند مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

فرض کنید که برند پوشاک مورد علاقه شما یک کد تخفیف 50% از طریق پیامک به شماره شخصی ‌تان ارسال می ‌کند. بدون شک شما از این تخفیف که با پیامک برای شما ارسال شده است استفاده می کنید.

  • 178 پیامک در مقابل 1216 ایمیل

اگرچه ارسال پیامک‌ از طریق پنل اس ام اس اثرگذاری بسیار بالایی دارند اما ما به طور میانگین حدود 178 پیامک در ماه دریافت می کنیم که بیشتر آن ها از طرف دوستان و آشنایان است.

این در حالی است که در همین بازه ‌ی زمانی یک ماهه 1216 ایمیل برایمان ارسال می ‌شود.

با یک حساب سرانگشتی کاملا واضح است که ارسال اس ام اس تبلیغاتی، سیستمِ بازاریابیِ موثر و قدرتمندی است.

  • نرخ کلیک نوزده درصد پیامک در مقابل چهار درصد ایمیل

با توجه به گزارشی که یکی از معتبرترین سامانه‌ های ارسال ایمیل انبوه ارائه نموده تنها چهار درصد از تمامی ایمیل ‌های ارسالی منجر به کلیک بر روی لینک محتوای درون ایمیل‌ ها می‌شود.

در روش بازاریابی مستقیم این نرخ بسیار پایین به شمار می‌آید در حالیکه پیامک با نرخ کلیک نوزده درصد در این زمینه نیز پیشتاز است.

ارسال اس ام اس می تواند به عنوان اصلی ‌ترین روش بازاریابی مستقیم و آنلاین در هر مجموعه اقتصادی مورد توجه قرار بگیرد.

  • شصت و هشت درصد از مشتریان تمایل دارند پیشنهادات ویژه و تخفیف پیامکی دریافت کنند

با تحقیقات صورت گرفته در انگلستان و آمریکا، 68 الی 70% مشتریان تقاضا داشتند جدید ترین پیشنهادات و تخفیفات برندهای محبوبشان مستقیما برای آن ها پیامک شود.

حتی اگر دقت کنید در همین ایران خودمان نیز شرکت‌ های معتبری نظیر اسنپ، تپسی، زودفود یا دیجی کالا نیز با ارسال اس ام اس‌ شما را از تخفیفات خود مطلع می ‌کنند.

  • نود درصد رضایتمندی کاربران مشترک در باشگاه مشتریان

حداقل 90% از کاربران تلفن های همراه که شماره‌ ی موبایل آن ها در لیست بانک شماره برند محبوبشان قرار داشته، عنوان کرده‌ اند که از امتیازات مادی و معنوی محسوسی در قالب پیامک‌های دریافتی بهره‌مند شده‌اند.

پیشنهادات ویژه و اختصاصی که در قالب پیامک ‌های تبلیغاتی به مشتریان ارائه می‌شود آن ها را به کسب‌ و کار شما وفادار خواهد کرد.

مطمئنا شما نیز علاقه مند هستید که برند مورد علاقه تان یک تخفیف اختصاصی به مناسب تولد تان برایتان ارسال کند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *