رابطه خوب با مشتریان

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

برای بسیاری از افراد این سوال مهم مطرح است که چگونه رابطه خوب با مشتریان داشته باشیم؟ برای پاسخ دادن به این سوال می توان ابزاری به نام پنل اس ام اس برای ارسال پیام کوتاه را معرفی نمود. افراد برای دستیابی به رابطه خوب با مشتریان خود اقدام به ارسال اس ام اس می نمایند.

خریداران سامانه پنل اس ام اس می توانند در مدت زمانی بسیار کوتاه و با هزینه های بسیار اندک، با انبوهی از مشتریان خود ارتباط نزدیک داشته باشند.

با سامانه پنل اس ام اس تعداد بی شماری از مشتریان می توانند با شرکت و سازمان ها بدون صرف هزینه در ارتباط باشند. همه ی کسب و کارها با داشتن چنین پنلی می توانند باعث افزایش فروش خود شوند.


با ارسال اس ام اس ارتباطی دوجانبه بین مشتریان و سازمان ها صورت می گیرد.


برای تبلیغ در هر کسب و کاری شما باید بررسی کنید که محصولی که قصد تبلیغ آن را دارید مخاطب عام دارد یا خاص و اینکه محصول شما به کار چه قشر از مردم می خورد؟ آیا محصول شما مربوط به جنسیت خاصی است؟

با بررسی این موضوع می توانید تبلیغات خود را به صورت هدفمند انجام دهید و پیامک خود را برای آن دسته از مخاطبانی که مربوط به کسب و کار شما هستند ارسال کنید.

در تبلیغات پیامکی به نکات زیر توجه کنید:

  • متن پیامک شما نباید فقط محصول را معرفی کند و یا توضیحی از قیمت و یا کارایی آن باشد، همانطور که می دانید رقبای شما زیاد هستند پس با یک متن معمولی نمی توانید با آن ها رقابت کنید.
  • متن پیام شما باید به ویژگی های خاصی از محصول اشاره کند.
  • به کلماتی که برای متن پیامک استفاده می کنید دقت کنید این کلمات باید برای مخاطب شما یعنی مشتریان جذابیت داشته باشد و از طرف دیگر برایشان قابل فهم و ساده باشد یعنی نیاز نباشد برای درک منظور شما از پیامک به فرهنگ لغات مراجعه کنند.
  • از کلماتی که دارای روح و احساس، حس صمیمیت و در عین حال کنجکاو کننده است استفاده کنید تا باعث رابطه خوب مشتریان با شما شود.
  • نوع لحن و کلام شما، نقش تعیین کننده ای در اثرگذاری بر مشتری و جلب توجه او دارد.
  • حتما شماره های تماس های ورودی پس از ارسال اس ام اس ها را بطور دقیق و مرتب ثبت کنید.

به این خاطر که طبق آمار و تحقیقات و بررسی های انجام شده، در فاصله ی زمانی 3 تا 4 ماه، حداقل 10 درصد از تماس های ورودی و در بهترین حالت و شرایط ممکن، حدود 80 درصد از این تماس ها به فروش منجر می شوند.

بنابراین بعد از ثبت این شماره های ورودی در ماه حداقل 2 و حداکثر 3 پیامک به آن ها ارسال کنید و از نتایج این پیگیری شگفت زده شوید.

در تبلیغات پیامکی استفاده از پنل اس ام اس برای ایجاد ارتباط دائمی با مشتریان، با صرف کمترین انرژی، زمان و وقت می باشد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *