پیامک ابزاری مستقیم برای ارتباط است

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

ارسال اس ام اس ابزاری مستقیم برای ارتباط با مشتری است و مخاطب آن نه تنها پیام شما را دریافت می‌ کند، بلکه حتی می ‌تواند به آن واکنش نشان دهد. شما با سامانه اس ام اس به راحتی می توانید نحوه ی مثبت اندیشی در تبلیغات را یاد بگیرید. پیامکک در حال ایجاد تحولی در علم تبلیغات است.

جاری کردن حجم زیادی از پیامک به سمت کسانی که نمی‌ خواهند پیامک ‌های تبلیغاتی دریافت کنند یک راه عالی برای از دست دادن مشتریان است.


 بهتر است اجازه مشتریان را قبل از ارسال اس ام اس مداوم دریافت کنید و مطمئن باشید که آن ها به تجارت شما علاقه‌ مند هستند.


در صورتی که قصد داشته باشید پیامک خود را با اجازه مشتریان با سامانه اس ام اس ارسال کنید لازم است که یک لیست اشتراک برای خود جمع‌ آوری کنید.

برای موفقیت تبلیغات پیامکی خود همواره نیاز است در حال گسترش این لیست باشید و یاد بگیرید که چگونه پیامک‌ هایی را برای مشتریان بفرستید که ارزشمند باشند.

وقتی که شما این کار را به درستی انجام دهید لیست شما به صورت مستمر افزایش خواهد یافت و برنامه‌ های تبلیغاتی شما با موفقیت چشمگیری روبرو خواهد شد.

دو روش برای گسترش لیست شماره مشترکین

  • اینترنت

با اینترنت می ‌توانید کاربران خود را به آسانی و در زمان کوتاهی افزایش دهید.

خوب است که برای گرفتن بازده بالا و مشترکان بیشتر به مخاطبان یک انگیزه مثلا یک کوپن تخفیف برای پیوستن به اشتراکتان بدهید و به این ترتیب لیست خود را هر چه سریع ‌تر گسترش بدهید.

به یاد داشته باشید که مشتریان همیشه می ‌پرسند: این پیشنهاد چه نفعی برای من دارد؟ بنابراین سعی کنید یک دلیل خوب برای اشتراک به آن ها بدهید.

اگر که شما یک وب ‌سایت دارید، می ‌توانید شماره موبایل کاربران خود را به صورت اختیاری دریافت کرده و ذکر کنید که به این ترتیب می ‌توانند پیامک‌ های مهم و پیشنهادات تجاری ویژه شما را با سامانه اس ام اس دریافت کنند.

  • ارسال اس ام اس

می‌ توانید یک پیامک انبوه به بازار هدف خود ارسال نموده و از آن ها درخواست کنید با ارسال یک کلمه کلیدی به لیست مشترکان شما بپیوندند.

البته برای نتیجه گرفتن لازم است یک پیشنهاد جذاب برای مخاطبان داشته باشید تا ترغیب به عضویت در لیست اشتراک شما شوند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *