بستری مناسب برای کسب درآمد

ارسال اس ام اس،

یکی از دغدغه همه افراد جامعه کسب درآمد به روش های مختلف برای امرار معاش و زندگی بهتر می باشد. تبلیغات با ارسال اس ام اس بستری مناسب برای کسب درآمد دائم و کم هزینه بوده که مورد استقبال تعداد زیادی از افراد قرار گرفته است.

روش های زیادی برای معرفی کسب و کار، محصولات و خدمات شما وجود دارد که تبلیغات پیامکی یکی از این روش های ساده و ارزان برای آشنایی افراد مختلف جامعه با کسب و کار شما می باشد. تبلیغات به دنبال تامین و ارضای نیاز انسان ها است.

البته این موضوع اهمیت بسیاری دارد که قبل از اینکه تبلیغات پیامکی خود را شروع کنیم، مزایا استفاده از پیامک به عنوان یک روش تبلیغاتی را درک کنیم تا بتوانیم از آن به درستی استفاده نماییم.


در سراسر جهان، بحث درباره بکار گیری پیامک های تبلیغاتی بازار داغی دارد.


اغلب شاهد بوده ایم که افرادی که این پیامک های تبلیغاتی را دریافت می کنند از این بابت به ناراضی هستند و بعضا تمایلی به دریافت این دسته پیامک ها ندارند.

اما این مساله دلیل برآن نیست که این روش ایراد دارد. بلکه دلیل این نارضایتی، استفاده نادرست از سیستم ارسال اس ام اس انبوه است.

کمتر دیده شده افراد در رابطه با پخش پیام های بازرگانی در تلویزیون دیدگاه مثبتی داشته باشند، اما همین پیام ها به هنگام خرید یا انتخاب یک محصول یا خدمات تاثیر زیادی در دید مشتری داشته اند.

پس دلیل نارضایتی افراد استفاده از تبلیغات نیست بلکه نحوه نادرست استفاده از آن است. یکی از این استفاده های نادرست، مدت زمان طولانی پیام ها است.

همین مساله در رابطه با ارسال اس ام اس تبلیغاتی نیز صادق است. استفاده کردن از این پیامک ها برای بیان پیام هایی که خیلی جنبه تبلیغاتی ندارند موجب می شود تا افراد از دریافت این پیامک ها ناراضی باشند و بلافاصله پس از دریافت آن ها بدون باز کردن آن را حذف کنند.

یک تبلیغ درست، به جا و به موقع می تواند این تاثیر منفی را از میان بردارد.  بدون در نظر گرفتن استراتژی های مناسب در رابطه با تبلیغات پیامکی، انچه برای شما باقی می ماند تنها اتلاف هزینه خواهد بود.

پس بخاطر داشته باشید که آسان بودن و کم هزینه بودن یک روش تبلیغاتی به مفهوم آن نیست که شما بدون در نظر داشتن مسائل جانبی می توانید به استفاده از آن بپردازید.

بنابراین بهتر است از فردی متخصص کمک گرفته و در رابطه با آن مطالعه نمایید.

………………………..

تبیلغات پیامکی شغل مستقل و پر درامد

آیا می دانستید که تجارت‌ های مختلف شروع به استفاده از پنل اس ام اس برای تبلیغات خود کرده‌ اند؟ تبلیغات با ارسال اس ام اس در چند سال اخیر رشد بالایی کرده است. اگر به دنبال یک شغل مستقل و پر درآمد هستید راه اندازی نمایندگی پنل اس ام اس می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد.


با پنل اس ام اس شما می توانید تبلیغات مستقل خود را داشته باشید و به آسانی پیامک ارسال کنید.


موفقیت با تبلیغات پیامکی با صرف وقت و تلاش کافی تضمین شده خواهد بود.

نشسته درآمد داشته باشید

فعالیت در زمینه ارسال اس ام اس وقت چندانی از شما نخواهد گرفت و با گذاشتن وقت مشخصی در روز می ‌توانید به تدریج کاربران خود را افزایش داده و کار خود را توسعه دهید.

حتی لازم نیست شغل اصلی خود را کنار بگذارید و به راحتی می ‌توانید در کنار آن به ارسال اس ام اس هم بپردازید.

برای شروع هیچ نیازی نیز به ثبت شرکت وجود ندارد و می ‌توانید فعالیت خود را از منزل آغاز کنید، اما مطمئنا با پیشرفت و توسعه کار می ‌توانید شرکت خود را نیز تاسیس کرده و به صورت جدی ‌تر تبلیغات پیامکی را دنبال کنید.

در هر مکانی مشتریان خود را بیابید

در این تجارت مشتریان شما کسانی هستند که نیاز به ارسال اس ام اس انبوه دارند و استفاده از این شیوه می تواند در رونق کسب و کار آن ها تاثیر داشته باشد.

به راحتی می توانید شما برای مخاطبان خود در هر زمان و در هر منطقه ای پیامک ارسال کنید.

واضح است که هر تجارتی می ‌تواند با ارسال پیامک‌ های تبلیغاتی درآمد خود را افزایش دهد و به جرات می ‌توان گفت که هر شخص حقیقی و حقوقی می‌ تواند تبدیل به یکی از مشتریان شما شود.

پس می ‌توانید در همه جا به دنبال متقاضیان ارسال پیامک باشید.

شما با راه‌اندازی نمایندگی پنل اس ام اس از چند طریق درآمد خواهید داشت:

 • فروش پنل ‌های پیامک

با فروش 10 پنل در ماه می ‌توانید در حدود 1 میلیون تومان درآمد ماهیانه داشته باشید.

هر شخصی می ‌تواند از پیامک برای توسعه تجارت خود استفاده نماید و بنابراین شما می ‌توانید مشتریان خود را در هر مکانی جستجو کنید.

 • سود پیامک‌ های ارسالی

با افزایش کاربران تعداد پیامک‌ های ارسالی شما نیز به تدریج افزایش می‌ یابد.

اگر کاربران روزانه ۵۰,۰۰۰ پیامک بفرستند و هر پیامک برایتان ۲ تومان سود داشته باشد، درآمد روزانه شما به ۱۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

 • فروش خطوط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود متوسط ۱۰ تومان در پایان ماه سود فروش خطوط اختصاصی به ۳۰۰ هزار تومان می ‌رسد. البته با فروش خطوط رندتر سود عایده شما نیز بیشتر می‌ شود.

 • فروش سامانه نمایندگی

شما می توانید به صورت مستقل به فروش سامانه نمایندگی پرداخته و از این طریق نیز کسب درآمد کنید.

البته شما علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانه بروی پیامک ‌های ارسالی نماینده خود نیز سود خواهید داشت

یک چشم‌ انداز نهایی

به تدریج کاربران شما افزایش پیدا می ‌کنند و در نتیجه تعداد پیامک‌ های ارسالی شما نیز بیشتر می ‌شود.

با بالا رفتن حجم ارسالی ‌های شما تخفیفاتی نیز از طرف پنل اس ام اس  شامل حال شما شده و به این ترتیب سودتان بالاتر خواهد رفت.

تا جای که با ارسال ۲۰۰,۰۰۰ پیامک در روز می ‌توانید بالغ بر ۱۲ میلیون تومان در ماه سود داشته باشید.

……………………………

با داشتن سامانه اس ام اس برای خود کارآفرینی کنید

شما می توانید با داشتن سامانه اس ام اس برای خود کارآفرینی کنید. شروع کسب و کار باید با علاقه در آن زمینه همراه باشد پس کاری را انتخاب کنید که به آن علاقه دارید که هم از انجام آن لذت ببرید و هم ذهن شما آمادگی لازم برای ایجاد و خلق ایده های نو داشته باشد. سامانه اس ام اس تبدیل به یک انتخاب خوب شغلی شده است به این خاطر که پتانسیل درآمد بالایی در این تجارت وجود دارد و هیچ سقفی برای میزان درآمد کسب شده از طریق این تجارت وجود ندارد.


ایده ها و راه های درست هستند که باعث موفقیت در کسب و کارتان می شوند.


با داشتن سامانه اس ام اس دیگر شما نیازی ندارید برای تبلیغات خود هر بار هزینه ای بپردازید شما می توانید خودتان تبلیغات کار و محصولات خودتان را انجام دهید.

ژوزف شومپیتر درباره کارآفرینی این عقیده را دارد که:

کار آفرینی انجام فعالیت های جدید و ابداع روش های نوین در امور جاری است و تبلیغات پیامکی نیز یک نوع کارآفرینی است که به محبوبیت برند شما کمک می کند.

کار آفرینی فرایند تشخیص فرصت های اقتصادی و راه اندازی کسب و کار جدید می باشد.

در کار آفرینی و ایجاد یک کسب و کار یکی از موانعی که سد راه افراد می باشد نداشتن سرمایه کافی برای راه اندازی یک کار جدید است اما راه اندازی سامانه اس ام اس چندان مستلزم سرمایه زیادی نیست.

اما این محدودیت به این معنی نیست که برای شروع کار آفرینی گزینه های دیگری وجود ندارد.

در واقع داشته های دیگری در این زمینه لازم است که می توان این کمبود را جبران کرد مانند:

مهارت 

اخلاق و دانش بازاریابی

بنابراین شروع یک کسب و کار با پول و سرمایه بسیار کم نیز امکان پذیر است.

 نویسنده معروف کتاب استارتاپ ۱۰۰ دلاری جناب کریس گی یبو معتقد است:

برای موفق شدن در یک کسب و کار به خصوص کاری که تازه قصد راه اندازی آن را دارید فکر کردن به مهارت هایتان که می تواند به حل مشکل مردم کمک کند مفید می باشد.

در تبلیغات پیامکی شناخت دقیق خواسته مشتری و تغییری که باید در محصول یا ارائه خدمات ایجاد کنید بسیار مهم است.

اگر صاحب کسب و کار هستید حتما با مشکلاتی از قبیل متقاعد کردن مجذوب کردن مشتری مواجه شده اید و با مشتریانی که می گویند محصول شما گران است.

به نظر شما ارزش محصول چقدر است؟ آیا باید قیمت را پایین بیاورید؟

آیا مشتریان زیادی می آیند و می روند ولی خبری از خرید نیست؟

مشتریان خریدار نیستند و فقط برای سرگرمی در مغازه شما و در محل کسب و کار شما آمده اند؟

مشتریانی هستند که قصد خرید ندارند و بهانه ی قیمت را می آورند؟

ارزش محصول را شما تعیین می کنید اگر نتوانید مزایا و کاربرد های محصول را به گونه ای تاثیر گذار بگویید یعنی طوری که در ذهن ناخوداگاه او نفوذ کنید مشتری از شما خرید نمی کند.

به راحتی با سامانه اس ام اس می توانید مزایای محصولات خود را برای بازار هدف خود ارسال کنید.

می توانید برای همیشه در شغل خود بهترین باشید و در رقابت های بازار از دیگر رقیبان پیشی بگیرید و متخصص شغل خود شوید و در کار خود مشاوره دهید.

همچنین می توانید مشاور محصولات و خدمات یا کارهای مرتبط با شغلتان نیز باشید.


داشتن شغل دوم با تبلیغات پیامکی

امروزه با گسترش فعالیت ها و انجام آن ها از طریق کامپیوتر و اینترنت اکثریت در صدد انجام کاری هستند که هماهنگ با این دو مورد بوده و به فکر کسب درآمد و داشتن شغل دوم با تبلیغات پیامکی هستند کسب درآمد از طریق ارسال اس ام اس با سامانه اس ام اس بسیار پر در آمد است.

شما با داشتن سامانه اس ام اس حتما شغل پر درآمدی خواهید داشت زیرا ما با گسترش روز افزون کاربران تلفن همراه مواجه هستیم.

با راه‌اندازی سامانه نمایندگی ارسال اس ام اس از چند طریق درآمد خواهید کسب کرد:

 • سود پیامک‌های ارسالی

با افزایش کاربران تعداد پیامک‌های ارسالی شما نیز به تدریج افزایش می‌یابد.

اگر کاربران روزانه 50000 پیامک بفرستند و هر پیامک برایتان 2 تومان سود داشته باشد درآمد روزانه شما به 100 هزار تومان خواهد رسید.

 • فروش پنل‌های پیامک

با فروش 10 پنل در ماه می‌توانید در حدود 1 میلیون تومان درآمد ماهیانه داشته باشید.


هر شخصی می‌تواند از ارسال اس ام اس برای توسعه کسب و کار خود استفاده نماید بنابراین شما می‌توانید مشتریان خود را در هر مکانی جستجو کنید.


 • فروش خطوط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود با فروش 5 خط با سود متوسط 10 تومان در پایان ماه سود فروش خطوط اختصاصی به 300 هزار تومان می‌رسد.

بهتر است بدانید که با فروش خطوط رندتر سود بیشتری خواهید داشت.

 • یک چشم ‌انداز نهایی

به تدریج کاربران شما افزایش پیدا می‌کنند و در نتیجه تعداد پیامک‌های ارسالی شما نیز بیشتر می‌شود با بالا رفتن حجم ارسالی‌های شما تخفیفاتی نیز شامل حال شما می شود و به این ترتیب سودتان بالاتر خواهد رفت.

تا جایی که با ارسال 200000 پیامک در روز می‌توانید بالغ بر 12 میلیون تومان در ماه سود داشته باشید با دریافت نمایندگی شما می‌توانید با نام تجاری، لوگو و دامنه شخصی خود به فعالیت بپردازید.

می‌توانید به صورت کاملا مستقل فعالیت داشته باشید و مدیریت سامانه اس ام اس را در دستان خود بگیرید.

شما می‌توانید بخش‌های مختلف این سامانه را با توجه به صلاح‌ دید خود ویرایش کنید و طراحی مورد نظر خود را به روی آن پیاده کنید.

می توانید بسته‌های مختلف سامانه اس ام اس را آنطور که می‌خواهید تنظیم کنید امکانات دلخواه را به آن ها تخصیص داده و قیمت آن ها را مشخص کنید.

شما حتی می‌توانید تعرفه‌های ارسال اس ام اس خود را نیز مشخص کنید بنابراین امکان این وجود دارد در هر سطحی میزان سود خود را مشخص کنید.

به تدریج نام تجاری شما مطرح ‌تر شده و تعداد کاربران سامانه اس ام اس افزایش خواهند یافت در این مرحله لازم است یک درگاه الکترونیک اختصاصی برای سامانه اس ام اس خود راه ‌اندازی کرده و بدین ترتیب پرداختی‌ها را به صورت مستقیم دریافت کنید.

همچنین ایجاد یک بانک شماره تلفن اختصاصی برای سامانه نیز می‌تواند باعث جذب مشترکان بیشتری به سامانه گردد با این روند و با افزایش کار شما حتی می‌توانید یک طراحی جدید را بروی وب‌سایت خود بارگذاری کنید.


 

…………………………………

سامانه اس ام اس تبدیل به یک انتخاب خوب شغلی شده است

تبلیغات با سامانه اس ام اس تبدیل به یک انتخاب خوب شغلی شده است و می توانید از طریق آن درآمد بالایی داشته باشید. تبلیغات با ارسال اس ام اس به شما اجازه می‌دهد رئیس خودتان باشید درست مثل اکثر تجارت‌های دیگری که در فضای مجازی اداره می‌شوند.

پتانسیل درآمد بالایی در این تجارت وجود دارد هیچ سقفی برای میزان درآمد کسب شده از طریق این تجارت وجود ندارد. سامانه اس ام اس بهترین نوع تبلیغات در کسب و کار محسوب می شود.

کافی است پشتکار لازم را داشته باشید و کارها را به درستی انجام دهید دو عامل باعث می‌شوند این تجارت پتانسیل بالایی داشته باشد.


اول اینکه میلیون‌ها پیامک به صورت روزانه در سراسر ایران ارسال می‌شود دوم اینکه تجارت‌ها استفاده از ارسال اس ام اس انبوه را برای تبلیغات خود ترجیح می‌دهند.


زیرا ارسال پیامک با سامانه اس ام اس یک روش مناسب برای تبلیغ یک محصول است و البته ارسال پیامک به این طریق بسیار راحت‌تر و ارزان‌تر از ارسال به وسیله اپراتورهای تلفن همراه است.

شما صاحب این تجارت هستید و تمامی تصمیم‌های مربوط به آن را می‌گیرید قیمت‌ها را آنگونه که می‌خواهید تنظیم می کنید وب ‌سایت سامانه اس ام اس را مطابق با سلیقه شخصی خود طراحی می‌کنید و تبلیغات را هر طور دوست داشته باشید انجام می‌دهید.

حتی می‌توانید هر زمان که بخواهید تجارت خود را متوقف کنید همه تصمیم‌ها دست شما می‌باشد حتی شرکت ارائه‌دهنده نمایندگی نیز هیچ کنترلی بروی شما نخواهد داشت.

اکثر شرکت‌های ارائه ‌دهنده خدمات پیامکی یک قالب پیش‌فرض را در اختیار شما قرار می‌دهند که به راحتی می‌توانید تغییرات لازم را بروی آن لحاظ کنید و شما هیچ هزینه‌ای بابت ایجاد سایت متحمل نخواهید شد.

راه ‌اندازی یک سامانه ارسال اس ام اس ساده و کم‌هزینه است برای ایجاد یک وب‌سایت نمایندگی لازم نیست یک برنامه ‌نویس گران ‌قیمت را استخدام کنید.

این موضوع را در نظر داشته باشید که در شروع کار لازم نیست اعتبار پیامکی زیادی را از شرکت مادر خریداری نمائید.

بنابراین با توجه به این موارد می‌توانید مطمئن باشید که حساب بانکی شما برای شروع این تجارت خالی نخواهد شد.

اعتبار پیامکی شما منقضی نخواهد شد حتی اگر سامانه اس ام اس شما به دلیل فروش پائین یا مشکلات اجتناب‌ناپذیر دیگر به سمت رکود رفت لازم نیست نگران اعتبار پیامکی خریداری شده خود باشید.

این اعتبار پیامکی در حساب شما دست نخورده باقی خواهد ماند حتی اگر که حساب شما برای مدتی طولانی رها شود.

تجارت پیامکی کار کم استرسی است اکثر کارهای شما به صورت اتوماتیک و تنها با چند کلیک انجام می‌شود.

قالب وب‌ سایت از قبل برای شما طراحی شده است و تنها باید تغییرات کوچکی بروی آن اعمال کنید.

ارسال اعتبار به مشتریان تنها چند دقیقه زمان می‌برد و مدیریت حساب‌های کاربری کار بسیار آسانی است حتی اگر که هیچ تخصصی در زمینه توسعه و مدیریت وب‌ سایت نداشته باشید.

…………………………………..

شانس در خانه شما را زده است

آیا پشیمانی‌ های خود در طول زندگی را به خاطر دارید؟ آن زمان‌هایی که شانس به در خانۀ شما آمده بوده و شما در را بروی آن باز نکرده‌اید؟  مسلما هیچکس دوست ندارد یک فرصت عالی را از دست بدهد. اگر که از سامانه اس ام اس برای تبلیغ تجارت یا سازمان خود استفاده نکنید، به احتمال زیاد یک فرصت عالی بازاریابی برای افزایش مشتریان و ایجاد یک رابطه صمیمانه با آنها را از دست داده‌اید.

سامانه اس ام اس یک فناوری ارتباطی است که به صورت وسیعی مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک راه بسیار ساده برای ایجاد رابطه با مشتریان است.

به علاوه، پیامک به شما اجازه می‌دهد یک مکالمه دو طرفه با مخاطب خود داشته باشید و او را هم در تبلیغات خود درگیر کنید.

بگذارید آنها با شما همکاری کرده و به این ترتیب احساس بهتری در موردتان پیدا کنند. برای مثال می‌توانید به آن دسته از برنامه‌های تلویزیونی فکر کنید که از نظرسنجی سامانه اس ام اس برای جذب بیننده استفاده می‌کنند.


امروزه هیچکس بدون تلفن همراه خود از خانه بیرون نمی‌آید. بنابراین وقتی که از سامانه اس ام اس استفاده کنید، تمام مشتریان در دسترس شما خواهند بود.


مشخص شده است که 99 درصد از پیامک‌ها ظرف 10 دقیقه بعد از ارسال خوانده می‌شوند. در مقایسه با این درصد، فقط ۲۰ درصد از دریافت ‌کنندگان یک ایمیل آن را باز می‌کنند و به علاوه مشتری باید به کامپیوتر دسترسی داشته باشد.

نقش تبلیغات پبامکی در تجارت ماندگار روشی موثر برای جمع‌ آوری شماره تلفن و آدرس ایمیل افراد است. این روش ارتباطی مثل یک جفت کفش سیاه عمل می‌کند که به هر لباسی می‌آید.

سامانه اس ‌ام‌ اس می‌تواند خدمات رسانه‌های سنتی مثل تلویزیون، رادیو، پرینت را بهبود بخشد.

برای تجارت‌هایی که ترافیک مشتری آنها در یک مکان مشخص است مثل رستوران‌ها و فروشگاه‌ها با ارسال پیامک و ارائه انواع تخفیف از طریق سامانه اس ام اس می‌توانید مشتریان بیشتری را به محل کار خود بکشانید.

چه زمان به بازاریابی پیامکی نیاز دارید:

 • اگر که مخاطبان شما به سختی می‌توانند آدرس وب‌ سایت شما را به خاطر داشته باشند، به سامانه اس ام اس نیاز دارید.
 • اگر که ایمیل‌های شما واکنشی دریافت نکرده یا نادیده گرفته می‌شود، به بازاریابی پیامکی نیاز دارید.
 • اگر که مخاطبان شما همیشه به دنبال کاغذ و قلم هستند تا جواب پیام شما را بدهند، شما به تبلیغات سامانه اس ام اس نیاز دارید.
 • اگر که استراتژی بازاریابی فعلی شما آنقدر جواب نمی‌دهد و امیدی برایتان نمانده است، مطمئنا به بازاریابی پیامکی نیاز دارید.
 • اگر هنوز از کاغذ و قلم برای یادداشت ایمیل مشتریان و ارسال انبوه ایمیل به آنها استفاده می‌کنید، به بازاریابی با سامانه اس ام اس نیاز دارید.
 • ………………………….
 • اعتبار سامانه اس ام اس شما تاریخ انقضا ندارد
 • با داشتن سامانه اس ام اس شما می توانید به درآمدهای بالایی برسید. در این شغل شما رئیس خودتان هستید . تمامی تصمیمات با شماست. همه کارها را خودتان انجام میدهید، تنظیم قیمت ها و وب سایت پنل اس ام اس را مطابق سلیقه ی خود طراحی میکنید و هیچ شرکت ارائه دهنده نمایندگی در کار شما نمی تواند دخالت داشته باشد. حتی شما می توانید نقش سامانه اس ام اس در تبلیغات بازاریابی را نیز بدانید.راه اندازی سامانه اس ام اس نیاز به پول زیاد و صرف هزینه بالا ندارد .شما می توانید با همان پیامک هدیه که بابت اخذ نمایندگی پنل اس ام اس دریافت کرده اید شروع کنید و نیازی به خرید پیامک اولیه ندارید، مطمئن باشید که حساب بانکی شما در این شغل خالی نمی ماند .

  تبلیغات با سامانه اس ام اس هم ارزان است و هم بازدهی سریع تری در بردارد.


  این یک شغل کم استرس است. لازم نیست شما یک برنامه نویس گران قیمت داشته باشید .

  سامانه اس ام اس شما تاریخ انقضا ندارد و هر دلیل و مشکلی که باعث فروش پایین شما شود، بر روی اعتبار سامانه اس ام اس شما تاثیری نمی گذارد.

  تمامی کارها شما بصورت انلاین و اتوماتیک انجام میشود، فقط کافیست کامپیوتر خود را روشن کنید.

  قالب پنل اس ام اس و تمامی امکانات از پیش طراحی شده است، تنها مدیریت کاربران بر عهده شماست .

  حتی اگر تخصصی در ارتباط با مدیریت سامانه  اس ام اس ندارید، نگران نباشید با فایل آموزشی به راحتی می توانید همه مراحل را یاد بگیرید.

  هیچ سقفی برای کسب درآمد شما در این تجارت وجود ندارد، کافی است در کارهای خود جدی باشید و آنها را بر پایه نظم و انضباط با برنامه ریزی کنید.

 • ……………………
 • کسب و کار خانگی
 • به هر نوع فعالیت و کسب و کاری که در خانه بتوان آن را راه اندازی کرد کسب و کار خانگی می گوییم. ما به راحتی با داشتن پنل اس ام اس می توانیم یک کسب و کار در خانه برای خود داشته باشیم و با ارسال اس ام اس تبلیغاتی کسب در آمد کنیم. کسب و کارهای خانگی قادر هستند که در زمینه های ایجاد شغل، نوآوری در عرضه محصولات در اقتصاد کشورها تنوع و تاثیرگذاری زیادی داشته باشند.تبلیغات یک فرصت مناسب است و شما به راحتی با تبلیغاتی مناسب می توانید محصولات را به مشتریان هدف خود معرفی کنید.

  با داشتن تبلیغاتی پیامکی آن هم در خانه شما می توانید به راحتی و بدون داشتن هر گونه استرسی به تبلیغات خود بپردازید.


  کسب و کارهای خانگی در ایران

  کسب و کارهای خانگی در ایران از سابقه طولانی برخوردار هستند.

  از گذشته های بسیار دور ایرانیان در منازل خود دست به تولید محصولاتی مانند صنایع دستی و موادغذایی می زدند و بسیاری از خانواده ها از این طریق به کسب درآمد می پرداختند.

  امروزه نیز با گسترش فناوری و تکنولوژی داشتن پنل اس ام اس برای تبلیغات پیامکی می تواند یک کسب و کار خانگی به حساب آید.

  با توجه به تغییراتی که در وضعیت امروزی اقتصاد جامعه ما رخ داده است و وجود مشکلاتی مانند بیکاری نگاه به کسب و کارهای خانگی جدی تر شده است.

  کسب و کار خانگی

  در واقع فرد شغل خود را به خانه می آورد و بدون اینکه نیازی باشد تا هزینه زیادی را برای اجاره یا خرید مکانی برای کسب و کار خود بدهد می تواند در منزل خود به فعالیت های شغلی اش برسد.

  شما می توانید با داشتن پنل اس ام اس به راحتی محصولاتی که در خانه حتی آن ها را با دست خود درست کرده اید تبلیغ کنید و با ارسال اس ام اس به مخاطبان خود بگویید که تحویل محصولات درست درب منزل آن ها انجام می شود.

  افزایش کیفیت زندگی

  صاحبان کسب و کارهای خانگی اعتقاد دارند که این نوع از کسب و کارها باعث افزایش کیفیت زندگی آن ها شده است.

  جدا از درآمدی که کسب می کنند کار کردن در منزل و در کنار خانواده باعث شده است که آن ها از کار کردن لذت بیشتری ببرند.

  آن ها در محیطی کم استرس تر و با فرسودگی کم تر کار می کنند آن ها می توانند در کنار کار و کسب درآمد به مسائل خانواده خود نیز رسیدگی کنند.

  مزیت کسب و کار آن هم در خانه

  • ساعت کاری دست خودتان است

  وقتی ساعت کاری دست خودتان است در کنار خانواده و دوستان خود هستید دچار کمر درد و پا درد ناشی از ایستادن و زیاد نشستن روی صندلی نمی شوید، این امر باعث کاهش هزینه در راه و انرژی تان می شود  و خبری از ترافیک نیست.

  • نیاز به مجوز ندارید ریسک کار کمتر است

  در داشتن کسب و کار آن هم به وسیله ارسال اس ام اس شما آزادی عمل و استقلال بیشتری خواهید داشت زمانی که شما اقدام به راه اندازی کسب و کار خانگی می کنید، می توانید وقت بیشتری را در کنار خانواده خود صرف کنید و به دلیل ساعات کاری انعطاف پذیر دراین نوع از کسب و کار شما احساس راحتی بیشتری خواهید کرد.

  افرادی که دچار معلولیت یا محدودیت های جسمی هستند می توانند از کسب و کارهای خانگی استفاده کنند. همچنین راه اندازی یک کسب و کار خانگی نسبت به کسب و کارهای دیگر به صورت قابل توجهی نیاز به سرمایه اولیه کمتری خواهد داشت.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *