شانس در خانه شما را زده است

سامانه اس ام اس

آیا پشیمانی‌ های خود در طول زندگی را به خاطر دارید؟ آن زمان‌هایی که شانس به در خانۀ شما آمده بوده و شما در را بروی آن باز نکرده‌اید؟  مسلما هیچکس دوست ندارد یک فرصت عالی را از دست بدهد. اگر که از سامانه اس ام اس برای تبلیغ تجارت یا سازمان خود استفاده نکنید، به احتمال زیاد یک فرصت عالی بازاریابی برای افزایش مشتریان و ایجاد یک رابطه صمیمانه با آنها را از دست داده‌اید.

سامانه اس ام اس یک فناوری ارتباطی است که به صورت وسیعی مورد استفاده قرار می‌گیرد و یک راه بسیار ساده برای ایجاد رابطه با مشتریان است.

به علاوه، پیامک به شما اجازه می‌دهد یک مکالمه دو طرفه با مخاطب خود داشته باشید و او را هم در تبلیغات خود درگیر کنید.

بگذارید آنها با شما همکاری کرده و به این ترتیب احساس بهتری در موردتان پیدا کنند. برای مثال می‌توانید به آن دسته از برنامه‌های تلویزیونی فکر کنید که از نظرسنجی سامانه اس ام اس برای جذب بیننده استفاده می‌کنند.


امروزه هیچکس بدون تلفن همراه خود از خانه بیرون نمی‌آید. بنابراین وقتی که از سامانه اس ام اس استفاده کنید، تمام مشتریان در دسترس شما خواهند بود.


مشخص شده است که 99 درصد از پیامک‌ها ظرف 10 دقیقه بعد از ارسال خوانده می‌شوند. در مقایسه با این درصد، فقط ۲۰ درصد از دریافت ‌کنندگان یک ایمیل آن را باز می‌کنند و به علاوه مشتری باید به کامپیوتر دسترسی داشته باشد.

نقش تبلیغات پبامکی در تجارت ماندگار روشی موثر برای جمع‌ آوری شماره تلفن و آدرس ایمیل افراد است. این روش ارتباطی مثل یک جفت کفش سیاه عمل می‌کند که به هر لباسی می‌آید.

سامانه اس ‌ام‌ اس می‌تواند خدمات رسانه‌های سنتی مثل تلویزیون، رادیو، پرینت را بهبود بخشد.

برای تجارت‌هایی که ترافیک مشتری آنها در یک مکان مشخص است مثل رستوران‌ها و فروشگاه‌ها با ارسال پیامک و ارائه انواع تخفیف از طریق سامانه اس ام اس می‌توانید مشتریان بیشتری را به محل کار خود بکشانید.

چه زمان به بازاریابی پیامکی نیاز دارید:

  • اگر که مخاطبان شما به سختی می‌توانند آدرس وب‌ سایت شما را به خاطر داشته باشند، به سامانه اس ام اس نیاز دارید.
  • اگر که ایمیل‌های شما واکنشی دریافت نکرده یا نادیده گرفته می‌شود، به بازاریابی پیامکی نیاز دارید.
  • اگر که مخاطبان شما همیشه به دنبال کاغذ و قلم هستند تا جواب پیام شما را بدهند، شما به تبلیغات سامانه اس ام اس نیاز دارید.
  • اگر که استراتژی بازاریابی فعلی شما آنقدر جواب نمی‌دهد و امیدی برایتان نمانده است، مطمئنا به بازاریابی پیامکی نیاز دارید.
  • اگر هنوز از کاغذ و قلم برای یادداشت ایمیل مشتریان و ارسال انبوه ایمیل به آنها استفاده می‌کنید، به بازاریابی با سامانه اس ام اس نیاز دارید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *