کاربرد پنل اس ام اس برای پزشکان

پنل اس ام اس

امروزه از روش های نوین برای ارتباط برقرار کردن با مشتری ها بیشتر استفاده می شود، بهترین روش نوین ارتباط با مشتریان از طریق پنل اس ام اس است که با هزینه بسیار اندک می توان بسیار سریع با مشتریان خود در تماس باشید.

وقتی بیمار برای دکتر رفتن وقت رزرو می کند، یک یا دو روز مانده به تاریخ نوبت منشی مطب با او تماس گرفته و یادآور ساعت و روز نوبت او می شود.

اتلاف وقت و هزینه فراوان از جمله معایب نوبت دهی تلفنی است. نوبت دهی تلفنی وقت زیادی از بیماران می گیرد، این امر علاوه بر کلافگی، خستگی و مضر بودن برای بیمار باعث تحمیل هزینه بر افراد می شود.

با پنل اس ام اس این امکان وجود دارد که با صرف کمترین زمان و هزینه بتوانید نوبت بگیرید.

یکی از مزایای تبلیغات با اس ام اس این است که، در پنل اس ام اس بدون صرف وقت می توانید از طریق اس ام اس تاریخ و زمان نوبت مریض را به او یاد آور شوید و حتی می توانید تایید اینکه برای روز مشخص شده در مطب حاضر می شود و یا نوبت او کنسل است از طریق اس ام اس از او تاییده بگیرید.


شما می توانید از طریق پنل اس ام اس در روزهای خاص با یک اس ام اس زیبا بیماران خود را خوشحال سازید.


در صورتی که شما پزشک مشاور هستید می توانید برای بیمار خود در زمان های مشخص جملات روحیه بخش با پنل اس ام اس ارسال کنید. این کار باعث می شود تا در زمانی که بیمار نیاز به مشاور دارد شما در ذهنش باشید.

می توانید از طریق پنل اس ام اس وقتی بیمار از مطب خارج می شود، برای او با یک اس ام اس ساده آرزوی سلامتی کنید و از اینکه مطب شما را انتخاب کرده از او تشکر کنید و آرزو کنید که او را همیشه در سلامتی کامل دیدار کنید.

بعضی از بیمار ها برای انجام آزمایش های مختلف 12 ساعت قبل از آزمایش نباید چیزی میل کنند ، شما می توانید از طریق یک اس ام اس 12 ساعت قبل از آزمایش او را از این قضیه مطلع سازید با این کار بیمار بهتر درک می کند که او برای مطب شما اهمیت دارد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *