تبلیغات با سامانه مستقیم و بدون واسطه

آیا احساس می ‌کنید به اندازه کافی با مشتریان خود در ارتباط نیستید؟ به دنبال یک راه ساده و مستقیم هستید تا با آن ها در تماس باشید؟ پیامک دقیقا همین نقش را برایتان ایفا خواهد کرد. تبلیغات با سامانه ارسال اس ام اس مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد و می توانید اطمینان داشته باشید که پیام شما حتما به دست مخاطب می رسد. انتخاب صحیح جامعه هدف در تبلیغات پیامکی نیز بسیار حائز اهمیت است.


تبلیغات پیامکی یک راه عالی برای شروع یک مکالمه شخصی با مشتریان است. شما یک پیام کوتاه برای آن ها خواهید فرستاد که تنها ۷۰ کاراکتر دارد.


ایمیل شما ممکن است توسط سیستم به عنوان یک اسپم شناخته شود و مخاطب هیچوقت آن را نبیند. اما این اتفاق برای پیامک تبلیغاتی نمی ‌افتد و شما مطمئن هستید که حتما به دست مشتری می ‌رسد.

اولین جمله یک پیامک تبلیغاتی مشخص خواهد کرد که آیا مخاطب به خواندن ادامه می‌ دهد یا نه. برای همین باید تلاش کنید یک جمله بی ‌نقص را برای شروع متن خود انتخاب کنید. یک جمله که بتواند کنجکاوی مخاطب شما را بدست آورد.

ویژگی های پیامک

  • پیامک وقت چندانی از مشتری نخواهد گرفت، اما باعث می ‌شود او به یاد شما بماند.
  • تبلیغات با سامانه ارسال اس ام اس نیاز به طراحی پیچیده و مدیریت جامع ندارد.
  • با سامانه می توان درآن واحد به افراد زیادی در فاصله زمانی کوتاهی پیام فرستاد.
  • می توانید از آمار تبلیغاتی منتشره به دقت مطلع گردید.
  • نسبت هزینه تبلیغات را با توجه به اینکه واقعا پیامک به دست چه افرادی رسیده است می پردازید.
  • هیچ گونه نیازی به نصب نرم افزار و سخت افزار خاص نیست.
  • دسترسی به محیط مدیریت خط پیامک، تنها با نام کاربری و رمز عبور با امنیت کامل از طریق اینترنت میسر است.
  • امکان دریافت و ارسال پیام در هر ساعتی وجود دارد.

 صرفه ‌جویی در وقت 

لازم نیست که شما یک متن طولانی برای پیامک خود بنویسید یا بهتر است بگویم که نمی‌ توانید این کار را انجام دهید. نوشتن و ارسال پیامک وقت چندانی از شما نمی‌ گیرد و  می ‌توانید وقت خود را صرف کارهای دیگری بکنید.

مطمئن باشید که مشتریان قدر پیام های کوتاه شما را می ‌دانند و از این موضوع خوشحال هستند که با متن‌ های تبلیغاتی طولانی و حوصله سر بر رو به رو نشده ‌اند. در نتیجه حتما این پیامک ‌ها را مطالعه خواهند کرد.

ارتباط صمیمی

برای بسیاری از افراد موبایل تبدیل به بخشی از هویت آن ها شده است. بنابراین ارسال یک پیامک به معنی یک ارتباط صمیمی و مستقیم است. پس مطمئن شوید که متن شما هم یک لحن صمیمی داشته باشید. هیچکس پیام ‌های تبلیغاتی تکراری را دوست ندارد.

گیج نشدن مشتری

با استفاده از سامانه ارسال اس ام اس احتمال اینکه مشتری از کلمات شما گیج شود و نتواند منظور شما را متوجه شود بسیار کم است. شما جمعا 70 کاراکتر برای آن ها ارسال کرده‌ اید و اصل مطلب را مستقیم به آن ها گفته ‌اید.

مقالات مرتبط

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *