تفاوت اهمیت مشتری فعلی یا جدید

ارسال اس ام اس,سامانه پیامکی

حتما شما برای افزایش فروش خود به مشتری یا خریدار نیاز دارید، مشتریانی که به تدریج زیاد شوند تا چرخه ی کسب‌ و کار شما رونق بگیرد. شما باید بدانید مشتری فعلی یا جدید کدام یک اهمیت بیشتری دارد؟ استفاده از سامانه پیامکی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی روش نوین تبلیغاتی است.

در تقسیم ‌بندی کلی ۲ نوع مشتری وجود دارد:

  • مشتریان فعلی
  • مشتریان جدید

سرمایه‌ شما مشتریان فعلی

شاید برایتان جالب باشد و بدانید که 40 درصد از درآمد ثابت بیزینس شما از مشتریان فعلی شما تامین می ‌شود. قطعا متوجه نیروی این عدد هستید. شاید یکی از مهم ‌ترین رازهای برند های بزرگ همین حفظ مشتریان فعلی و تبدیل آنها به مشتریان دائم است.

با حفظ مشتریان فعلی، شما حلقه ‌ای از مشتریان وفادار برای برند خود ایجاد می‌ کنید. این مشتریان وفادارعلاوه بر اینکه بارها و بارها از شما خرید می ‌کنند و این خود به فروش شما کمک قابل ملاحظه‌ ای می‌ کند، مدام کسب ‌و کار شما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می ‌کنند.


مشتریان فعلی شما هستند که بازاریابی دهان به دهان را به بهترین شکل برای شما انجام می‌ دهند، بدون اینکه شما هیچ هزینه ‌ای پرداخت کنید.


سامانه پیامکی چگونه به حفظ مشتریان فعلی شما کمک می ‌کند؟

تا اینجا فهمیدید که حفظ مشتریان فعلی از نان شب برای شما واجب ‌تر است. شما در ابتدا باید با متنی کوتاه تبلیغات کنید و به این معناست که شما همراه با یک پیشنهاد هیجان ‌انگیز از تمام مشتریان خود می ‌خواهید که با ارسال کلید واژه ‌ای مشخص به شما بپیوندند.

سپس با یک برنامه ‌ریزی منظم و خلاقانه برایشان به طور منظم پیامک های تخفیف یا پیشنهادات خاصی ارسال می ‌کنید.

به این روش بازاریابی اجازه ‌ای می ‌گوییم. چرا که مشتریان شما با میل و اراده ی خودشان به شما می ‌پیوندند و قطعا از اکثر پیشنهادات شما استقبال خواهند کرد.

تبلیغات هدفمند

اما شاید شما به تازگی کسب‌ و کار خود را راه‌ اندازی کرده باشید و هنوز مشتریان زیادی ندارید، یا به هر دلیل دیگری شما به مشتریان جدید نیاز داشته باشید.

مسئله اساسی در تبلیغات پیامکی و ارسال اس ام اس تبلیغاتی این است که شما نباید بی ‌هدف پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. شما باید بتوانید تصمیم بگیرید که چه کسانی پیامک تبلیغاتی شما را دریافت کنند و سعی کنید تا جای ممکن پیامکتان را برای مرتبط ‌ترین افراد ارسال کنید.

خیالتان راحت راحت باشد، در سامانه پیامکی انواع بانک‌ های شماره قرار داده‌ شده است تا شما به راحتی بتوانید متناسب با نیاز و کسب ‌و کار خود روش مناسب ارسال را انتخاب کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *