تمرکز بر حفظ مشتری های فعلی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

برای موفقیت در تبلیغات پیامکی باید در درجه اول بر روی حفظ مشتری های فعلی سامانه اس ام اس متمرکز شد و در مرحله دوم به دنبال جذب مشتری جدید با ارسال اس ام اس بود. باید مزایا و پیشرفت ‌‌های حاصل از محصولتان را مشخص کرده و به مشتریان نشان دهید که از آن مزیت یا پیشرفت بهره‌ مند خواهند شد. یکی از اهداف تبلیغات پیامکی، وفاداری مشتری است.

جذب مشتریان یعنی یافتن افرادی که محصول شما را می‌ خواهند به آن نیاز دارند و مشتاق خرید و پرداخت هزینه آن در کوتاه‌ مدت هستند.

1-اهداف مشتریان

ویژگی مشتری احتمالی خوب این است که هدفی دارد که هنوز نتوانسته به‌ آن دست یابد. هدف می ‌تواند هر چیزی از کاهش وزن و کسب استقلال مالی تا درآمد بیشتر یا ارتقا سریع ‌تر در شغل باشد.

محصول یا خدمت شما چه کمک منحصر به ‌فردی به مشتری می کند تا به هدفش دست یابد؟


یکی از بهترین استراتژی‌ های پرسش این است که از مشتریان درباره اهداف بلند مدتشان سوال کنید.


هرچه افراد اهداف مطلوبشان را واضح ‌تر بشناسند، مشتریان بهتری خواهند بود و سریع‌ تر محصول شما را می‌ خرند، اما این اتفاق تا زمانی ادامه پیدا می ‌کند که محصول شما به آن‌ ها کمک کند با روش به ‌صرفه ‌ای به آن اهداف دست یابند.

از چه مشکلی رنج می‌ برند؟

باید به دنبال مشتریانی باشید که درد، نگرانی، ناراحتی یا استرسی دارند که می ‌توانید آن را التیام بخشید یا از میان بردارید.

اغلب، یک سوال ساده مثل دلیل بی ‌خوابی ‌تان چیست؟ در را به روی سیلی از فرصت‌‌ های فروش با ارسال اس ام اس باز می ‌کند. سخن آخر اینکه از زمان بازارهای باستانی سومریان در ۵۰۰۰ قبل از میلاد، مشتریان فقط و همیشه یک چیز را خریده اند: بهبود را.

محصول یا خدمت شما چه بهبودی در زندگی یا کار مشتری به وجود می‌ آورد؟‌

مشتریان با این تصور خرید می ‌کنند که بعد از خرید و استفاده از محصول شما در مقایسه با زمان قبل از تجربه آن، چقدر بهتر می ‌شوند.

2-نیاز کلیدی مشتریان

باید به دنبال مشتریانی باشید که نیازی دارند که هنوز برطرف نشده است. نیازها همان مواردی هستند که موجب برانگیختن اشتیاق به خرید و رفتار خرید می ‌شوند.

بسیاری از افراد نیازهایی دارند، اما نمی ‌دانند محصولی وجود دارد که می‌ توانید به آن‌ ها بفروشید و نیازشان را برطرف کنید.

به همین دلیل است که معمولا پیشنهاد اولیه فروش با سامانه اس ام اس را با عباراتی مانند علاقه‌ ای ندارم یا فعلا قصد خرید ندارم پاسخ می ‌دهند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *