چگونه با ارسال پیامک از مشتری قدیمی خود غافل نشویم؟

سامانه اس ام اس

 

غافل نشدن از مشتری قدیمی با ارسال پیامک ساده‌ترین روش جذب و ماندگاری مخاطبین هر کسب و کار است. مشتری بعد از خرید یا استفاده از خدمات، نباید رها شود. در غیر این صورت ممکن است به سمت کالا و خدمات رقبای شما برود. ممکن است فکر کنید چگونه می‌توانیم حواس‌مان را روی تمام مخاطبین خود بگذاریم و آن‌ها را از دست ندهیم. نگران نباشید! با کمک یک پنل پیامکی مناسب مانند پنل پیامک سیگنال و ارسال پیامک انبوه هدفمند، به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. غافل نشدن از مشتری قدیمی با ارسال پیامک تبلیغاتی و خدماتی مناسب بهترین گزینه برای حفظ و ماندگاری مشتریان قدیمی است.

 

غافل نشدن از مشتری قدیمی با ارسال پیامک‌های ترغیب‌کننده

با رعایت چند نکته کلیدی در استفاده از پنل پیامکی و ارسال پیام کوتاه، می‌توانید مشتریان قدیمی خود را حفظ کرده و به مشتریان جدید خود اضافه کنید:

1.رسیدگی به مشکلات مشتری

یکی از روش‌های غافل نشدن از مشتری قدیمی با ارسال پیامک رسیدگی به شکایات مشتریان است. هیچ سازمان، کالا و یا خدماتی نمی‌تواند برای همیشه کامل و بی‌نقص باشد. ممکن است مشتری مساله یا شکایت یا نقد و نظری داشته باشد. شما می توانید با ایجاد بخشی برای رسیدگی به شکایات، نظر مثبت مشتریان را جلب نموده و موجب افزایش وفاداری آن‌ها به کالا و خدمات خود شوید.

 

2.ارسال پیامک نظرسنجی

با ارسال پیامک نظرسنجی، می‌توانید نظر مشتریان خود را درباره کالا و خدمات جویا شوید و از این طریق کیفیت محصولات و کسب  و کار خود را بالاتر ببرید.

 

3.ایجاد حالت بدون باخت در ارتباط با مشتری

هیچ گاه نباید مشتری شما احساس بازنده بودن داشته باشد. اگر در یک معامله مشتری بازنده باشد، احتمال کمی وجود دارد که باز هم به دفتر شما مراجعه یا از همان خدمت یا محصول استفاده کند. به ویژه مشتریان قدیمی و وفادار شما. برای این کار می‌توانید در یک دوره کوتاه مدت، سود فروش خود را کم کنید و به سود مشتری قدیمی خود اضافه کنید.

 

4.ارسال پیامک تخفیف ویژه برای مشتریان قدیمی

یکی دیگر از روش‌ها، غافل نشدن از مشتری قدیمی با ارسال پیامک کد تخفیف است. با این کار از آن‌ها تشکر کرده‌اید و ترغیب‌شان می‌کنید باز هم از شما خرید کنند.

 

سامانه اس ام اس,سامانه اس ام اس,سامانه اس ام اس

5.بالا بردن و به روز کردن محصولات یا خدمات

یکی دیگر از روش‌ها به منظور غافل نشدن از مشتری قدیمی، توجه به کیفیت کالا یا خدمات است. آن چیزی که ارائه می‌دهید، هم باید کاربردی و مفید باشد و  هم لذت‌بخش و هم استفاده از آن آسان باشد.

 

6.ارسال پیامک تبریک تولد و مناسبی برای مشتری قدیمی

یکی دیگر از روش‌های موثر به منظور غافل نشدن از مشتری قدیمی، یادآوری روزهای مهم به اوست. این کار هم صمیمیت ایجاد می‌کند و هم احترام شما را به مشتریان قدیمی خود نشان می‌دهد.

 

7.ارسال پیامک اطلاع‌رسانی

وقتی کالا یا خدمات جدیدی به محصولات خود اضافه می‌کنید، می‌توانید پیشاپیش به مشتریان قدیمی خود اطلاع دهید. مشتری قدیمی با رضایتی که از محصولات شما دارد، به دیگران هم اطلاع‌رسانی می‌کند و موجب افزایش مشتریان شما می‌شود.

 

جمع‌بندی

اگر فروشنده و صاحب یک کسب و کار هستید، نباید فقط به افزایش تعداد مشتریان و فروش فکر کنید. باید برای حفظ و ماندگاری مشتریان فعلی و قدیمی خود هم برنامه منظمی داشته باشید. این کار بسیار اهمیت دارد زیرا مشتری قدیمی با رضایتی که از برند شما دارد، ناخودآگاه همه جا از آن تعریف می‌کند و باعث جلب مشتری بیشتر می‌شود. غافل نشدن از مشتری قدیمی با ارسال پیامک اولین و ساده‌ترین راه برای انجام این کار است. اگر تصمیم گرفته‌اید از مشتریان قدیمی خود حمایت و آن‌ها را حفظ کنید، می‌توانید از کارشناسان ما در سامانه پیامکی سیگنال کمک بگیرید تا در کم‌ترین زمان ممکن، با کمک امکانات پنل، شما را راهنمایی کنند.32008-025

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *