با پیامک مشتریان را در چرخه تجارت خود نگه دارید

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

تعداد شرکت‌ هایی که از تبلیغات سامانه اس ام اس استفاده می ‌کنند در حال افزایش پیدا کردن هستند، در سه سال گذشته این تعداد دو برابر شده است. تمام شرکت‌ هایی که می ‌خواهند مشتریان را در چرخه تجارت خود نگه دارند از ارسال اس ام اس تبلیغاتی استفاده می کنند. کسب و کارها برای ارائه خدمت به مشتریان از تبلیغ استفاده می کنند.

دلایلی که باعث شده شرکت‌ ها بخواهند از طریق تلفن همراه با مشتریان خود ارتباط داشته باشند:

  • مشتریان پیامک را ترجیح می ‌دهند

طی یک نظرسنجی همگانی از کاربران تلفن همراه مشخص شد که آن ها ترجیح می ‌دهند پیشنهادات تجاری را از طریق پیامک دریافت کنند. در حالی که مشتریان چندان مایل به دریافت پیشنهادات و کوپن‌ های تخفیف از طریق ایمیل، روزنامه و مجله نیستند.

  • تبلیغات پیامکی نتیجه بسیار قابل توجهی دارد

هیچ روش راحت‌ تری از ارسال اس ام اس برای تبلیغات وجود ندارد. تبلیغات با سامانه به تنهایی کافی است و نتیجه بسیار قابل توجهی دارد و همچنین به کارگیری آن بسیار راحت است.


با استفاده از سامانه، ارسال پیام به یک نفر یا به ۱۰۰۰۰۰ نفر، تنها چند ثانیه زمان می ‌برد و شما می ‌توانید در هر تعداد و هر زمانی که می‌ خواهید تبلیغات خود را ارسال نمایید.


  • پیامک مقرون به صرفه است

در میان روش ‌های تبلیغاتی مختلف که برای صاحبان کسب و کار وجود دارد، تبلیغات با سامانه اس ام اس مقرون به صرفه‌ ترین است. فرستادن یک پیامک تنها چند ریال هزینه دارد، در حالی که روش‌ های دیگر تبلیغاتی هزینه بسیار بیشتری خواهند داشت.

با صرف چند ریال شما می ‌توانید به سرعت و به آسانی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. با توجه به این هزینه کم، هر تجارتی حتی با یک بودجه تبلیغاتی کم نیز از پس هزینه های آن بر می ‌آید.

  • روند تبلیغات پیامکی را با چشمان خود دنبال کنید

روند تبلیغات پیامکی را کاملا می توان دنبال کرد و نتایج را با چشمان خود مشاهده کرد. می ‌توانید میزان پول هزینه شده برای تبلیغات سامانه اس ام اس را با میزان سودی که از این طریق عاید شما می ‌شود مقایسه کنید.

وقتی که به چنین اطلاعاتی دسترسی دارید، می ‌توانید مطمئن شوید که تبلیغات شما بازدهی کافی را دارد و پول خود را آنگونه که باید خرج تبلیغات می ‌کنید.

  • پیامک سریع‌ ترین راه‌ ارتباطی است

تحقیقات نشان می‌ دهد که تبلیغ با ارسال اس ام اس ۱۰ برابر بیشتر از سایر روش‌ های تبلیغاتی موثر است. یک پیامک بسیار سریع ارسال می ‌گردد و به همین دلیل، این روش یکی از سریع‌ ترین راه‌ های ارتباطی است.

تبلیغ پیامکی روشی است که توسط مشتریان شما ترجیح داده می ‌شود. با این وجود، آیا ممکن است روشی بهتر از پیامک برای تبلیغ پیدا کنید؟

وقتی که می ‌خواهید آگاهی از برند خود را بالاتر برده و تعداد مشتریان و میزان سود بیشتری داشته باشید، پیامک مطمئنا کمک بسیاری به شما خواهد کرد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *