پیامک راهی برای شروع یک مکالمه شخصی با مشتریان

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

اگر به دنبال یک راه ساده و مستقیم هستید تا با مشتریان خود در ارتباط باشید ارسال اس ام اس دقیقا همین نقش را برایتان ایفا خواهد کرد. تبلیغات پیامکی با سامانه اس ام اس یک راه عالی برای شروع یک مکالمه شخصی با مشتریان است. پیامک به شما کمک می کند به ارائه خدمات خود بپردازند همچنین پیامک برای برقراری یک ارتباط بلند مدت با مشتری به کار می رود.

شما با سامانه اس ام اس می توانید یک پیامک برای مخاطبان خود بفرستید که تنها 70 کاراکتر دارد، این یعنی پیامک شما وقت چندانی از مشتری نخواهد گرفت اما باعث می‌ شود او به یاد شما بماند.


تبلیغ پیامکی، برای برقراری ارتباط با مشتریان فعلی و جدید، کارائی بیشتری نسبت به سایر روش‌ های ارتباطی دارد.


کاربران هر روز بیشتر و بیشتر از موبایل خود انتظار دارند و از شما نیز می ‌خواهند متناسب با فضای موبایل به آن ها خدمت ‌رسانی کنید. روش طبیعی و مطمئن برای رفع نیاز این مشتریان ارسال اس ام اس است.

پیامک تنها فناوری استاندارد، دقیق و مطمئن موبایل است که برای هر کاربر و هر نوع گوشی همراه کاربرد دارد.

مزایای پیامک:

  • متن پیامک را کوتاه بنویسید

پیامک‌ یک پیام کوتاه ولی شیرین است، مطمئن باشید که مشتریان قدر این پیام‌ های کوتاه شما را می ‌دانند و از این موضوع خوشحال هستند که با متن ‌های تبلیغاتی طولانی و حوصله سر بر روبرو نشده ‌اند. در نتیجه حتما این پیامک‌ ها را مطالعه خواهند کرد.

  • اصل مطلب را پیامک کنید

مشتریان شما در متن تبلیغ گم نخواهند شد، احتمال اینکه مشتری از کلمات شما گیج شود و نتواند منظور شما را متوجه شود بسیار کم تر است. شما جمعا ۷۰ کاراکتر برای آن ها ارسال کرده‌ اید و اصل مطلب را مستقیم به آن ها گفته ‌اید.

  • پیامک به اسپم تبدیل نمی شود

ایمیل شما ممکن است توسط سیستم به عنوان یک اسپم شناخته شود و مخاطب هیچوقت آن را نبیند. اما این اتفاق برای پیامکی که با سامانه اس ام اس ارسال می کنید نمی ‌افتد و شما مطمئن هستید که حتما به دست مشتری می ‌رسد.

  • پیامک یک ارتباط صمیمی و مستقیم است

ارسال اس ام اس یک راه صمیمی برای ارتباط است. برای بسیاری از افراد، موبایل تبدیل به بخشی از هویت آن ها شده است.

بنابراین ارسال یک پیامک با سامانه اس ام اس به معنی یک ارتباط صمیمی و مستقیم است، پس مطمئن شوید که متن شما هم یک لحن صمیمی داشته باشید. هیچکس پیام‌ های تکراری را دوست ندارد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *