ایده تبلیغاتی عامل مهمی در افزایش سود است

پنل اس ام اس

داشتن ایده تبلیغاتی در بازاریابی و فروش می تواند عامل مهمی در افزایش سود باشد و سبب گسترش کسب و کار شود. با کمی خلاقیت می شود انقدر با مخاطب ارتباط موثر برقرار کرد که خودش شگفت زده شود. هر کسی با هر سطح اطلاعاتی در زمینه تبلیغات با پنل اس ام اس می تواند ایده تبلیغاتی پیدا کند.


با تبلیغات پیامکی می توانید با هدفمندی و در کم ترین زمان تبلیغ کسب و کار خود را کنید.


برای پیدا کردن ایده تبلیغاتی از راه های زیر استفاده کنید:

1-خودتان کالا یا خدمات را استفاده کنید

وقتی خودتان کالا یا خدماتی را استفاده می کنید، می توانید به عنوان یک مشتری نظر خود را بدهید این به شما کمک می کند تا بهتر بتوانید آن محصول یا خدمات را بررسی کنید.

2-دنبال حقیقت باشید

کسی که تبلیغ نویس پنل اس ام اس است باید دنبال دو حقیقت باشد:

  • حقیقت در مورد محصول یا خدمات مورد نظر

یک تبلیغ نویس باید همه چیز را در مورد محصول یا خدماتی که می خواهد در مورد آن تبلیغ بنویسد، بداند و در مورد جزئیات آن اطلاعات کامل داشته باشد.

اگر نوشتن تبلیغات برای محصول یا خدماتی خاص نمی باشد وقتی جایی ایده تبلیغاتی می بینید که به نظرتان جالب است آن را بردارید یا از آن عکس بگیرید.

این ایده ها در جایی دیگر و برای تبلیغاتی دیگر به کار شما می آیند.

  • حقایق خاص در مورد مخاطب هدف

هر شخصی دارای ویژگی های خاصی می باشد باید آن را شناخت تا بتوان بر روی آن تاثیر گذاشت.

برای این کار شما باید از نزدیک با مردم در ارتباط باشید در بین آن ها بروید در سمینارها، دوره های آموزشی، کارگاه ها و جاهایی که به هر طریق می توانید با مردم در ارتباط باشید شرکت کنید.

3-ایده ها را بازبینی کنید

یک ایده در ۳ صورت بوجود آمده است:

  • ایده ای تازه و کمیابی می باشد.
  • تلفیقی از چند ایده می باشد.
  • بهتر شده یک ایده می باشد.

بهترین حالت آن ترکیب چند ایده با هم و بوجود آوردن یک ایده جدید است. ویژگی این ایده این است که ایده بوجود آمده شبیه هیچ کدام از آن ایده ها بصورت جداگانه نیست ولی ایده ای جدید می باشد.

4-گروه داشته باشید

معمولا کارهای تیمی بهتر از انفرادی جواب می دهد. شما نیز اگر تیمی تشکیل دهید و با تیم خود روی تبلیغات پنل اس ام اس کار کنید قطعا نتیجه بهتری می گیرید. بدون شک چند فکر بهتر از یک فکر کار می کند.

5-نوشته های خود را دسته بندی کنید

وقتی نوشته های خود را دسته بندی کنید به شما کمک می کند تا هر وقت که به اطلاعاتی احتیاج داشتید براحتی بتوانید آن را پیدا کرده و استفاده کنید.

شاید ایده تبلیغاتی شما در بین اطلاعاتی باشد که دسته بندی کرده اید.

6-از دیگران بپرسید

حتما از وجود افرادی که می شناسید استفاده کنید. وقتی تبلیغی را برای پنل اس ام اس می نویسید یا آماده می کنید آن را به دیگران نشان دهید و نظر آن ها را بپرسید.

برخی موارد ایده های خیلی خوبی از دهان اطرافیان بیرون می آید بطوریکه شما را شگفت زده می کنند آن ها با فکری آزاد نسبت به تبلیغات نظر خود را می گویند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *