تلاش تمامی کسب و کارها در تبلیغات

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

در دنیای امروز تاثیر گوشی های موبایل را در زندگی نمی توان نادیده گرفت همه ی کسب و کار های کوچک و بزرگ به روش های مختلف در تلاش اند تا با بهره بردن از تبلیغات موبایل آن هم با پنل اس ام اس مجرایی جدید را برای ارتباط با مشتریان به وجود آورند و با ارسال اس ام اس فروش کسب و کار خود را چندین برابر کنند.

تبلیغات تلاشی برای فروش بیشتر محسوب می شود، ثابت شده است استفاده از تبلیغات با ارسال اس ام اس باعث کاهش ریسک سرمایه گذاری می شود.


تبلیغات پیامکی نگاهی از بیرون به درون دارد و قبل از اینکه محصولی تولید شود شروع می شود.


نکاتی مهم در رابطه با تبلیغات پیامکی که برای کسب و کار سودمند است:

  • در جهان همه در حال استفاده از گوشی های هوشمند

بر اساس پیش بینی های گوگل تا سال 2015 میزان جست و جو هایی که با گوشی های موبایل انجام می شوند از جست و جو هایی که توسط رایانه ها صورت می گیرد پیشی خواهد گرفت.

تا سال 2015 دو میلیون نفر در سراسر جهان در حال استفاده از گوشی های هوشمند و ارسال اس ام اس خواهند بود.

در حال حاضر بیش از 57 درصد مردم در ایالات متحده گوشی موبایل هوشمند استفاده می کنند و این نشانگر آن است که ترافیک در کجا متمرکز شده است.

در این میان باید بتوانید به این سوال پاسخ دهید که آیا شما هم کسب و کارتان را برای بهره بردن از این رشد سریع آماده کرده اید؟

  • زیر ساخت و نیروی انسانی مناسب

81درصد از تماس های مشتریان با شرکت ها و سرویس هایی که از طریق جستجو های اینترنتی بدست آورده اند در 5 ساعت اول صورت می گیرد.

این بدان معنا است که شما باید زیر ساخت و نیروی انسانی مناسبی برای پاسخگویی سریع به مشتریان فراهم آورید.

مثلا نتایجی که مشتری می گیرد باید او را به سمت تماس های تلفنی یا پاسخگویی آنلاین هدایت کند.

قرار دادن قسمت هایی در پیامی که با پنل اس ام اس ارسال می شود تحت عنوان برای تماس کلیک کنید یا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما به صورت آنلاین گفتگو کنید و نمونه هایی از این قبیل تجربه کاربری مناسبی برای مشتریان تان رقم خواهد زد.

سرویس پنل اس ام اس شما باید به گونه ای با ساز و کار جستجو توسط موبایل سازگار شده باشد که نتایج با احتمال بیشتری به خرید و استفاده از سرویس شما منتهی شوند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *