انتقال اطلاعات کامل به مخاطب توسط تبلیغ نویسی

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

تبلیغ نویسی صحیح عاملی است برای افزایش فروش محصولات با پنل اس ام اس که متاسفانه در بسیاری از کسب و کارها این کار به درستی انجام نمی شود. کسب و کارها با در نظر گرفتن موارد زیر می توانند اطلاعات کاملی از محصول خود را به مخاطبانشان با ارسال اس ام اس منتقل کنند. مهارت تبلیغ نویسی به بهبود کسب و کار کمک می کند.


تبلیغ نویسی را جدی بگیرید اگر قصد دارید فروش های رویایی را تجربه کنید.  


تبلیغ نویسی عاملی است که فروش شما را تضمین می کند. علاوه بر تبلیغات باید روی متقاعد کردن مخاطبانتان نیز کار کنید، به خاطر همین باید تبلیغ نویس حرفه ای باشید تا از پس این کار بر آیید.

مواری که در تبلیغ نویسی ارسال پیام باید رعایت کنید:

 • عنوان محصول

عنوان محصول شما تنها عاملی است که مخاطب را در پنل اس ام اس شما ماندگار می کند. یعنی مخاطب شما با دیدن عنوان محصول شما تصمیم می گیرد در آن پنل بماند یا آن را ترک کند.

شما باید از عنوان مناسب برای محصول خود استفاده کنید تا بتوانید کمتر از 3 ثانیه توجه مخاطب خود را جلب کند.

 • توجه به نیاز اصلی مخاطب

محصول شما باید دقیقا همان چیزی باشد که نیاز اصلی مخاطبانتان است، باید از نیاز مخاطبانتان آگاهی داشته باشید. باید دقیقا به مشکلات و نیازهای مخاطبانتان با ارسال اس ام اس اشاره کنید.

بهتر است در ابتدای محتوای تبلیغاتی مستقیم به این مسئله اشاره کنید، تا از این طریق توجه مخاطبتان برای خواندن ادامه محتوا جلب شود.

 • مزیت محصول
 • به جای اینکه از ویژگی های محصولتان صحبت کنید بهتر است مزیت های محصولتان را به مخاطب یاد آوری کنید. به مخاطب خود بگویید بعد از خرید محصول شما دقیقا چه اتفاقی قرار است برایش بیافتد.

اگر محصول شما مثلا در زمینه لاغری و تناسب اندام است به مخاطب خود بگویید مثلا بعد از چند روز چه نتایجی در انتظارش است.

سعی کنید با عنوان کردن مزیت های محصولتان با ارسال اس ام اس به مخاطبان خود بگویید که محصول شما دقیقا همان چیزی است که آن ها به دنبال آن هستند.

 • اثبات ادعا

فکر کنید هیچ کس شما را نمی شناسد در این صورت هیچکس هم حرف شما را قبول ندارد. برای اینکه بتوانید ادعای خود را ثابت کنید و بگویید محصول من دقیقا چیزی است که شما به دنبال آن هستید باید این مسئله را ثابت کنید.

اما چه طور ممکن است؟ از طریق کسانی که محصول شما را قبلا خریداری کرده اند و از آن رضایت داشته اند. سعی کنید از آن ها بخواهید نظرات خود را به صورت صوتی یا پیامکی اعلام کنند و در اختیار شما قرار دهند.

 • گارانتی محصول

اگر از کیفیت محصول خود اطمینان دارید دلیلی ندارد که محصول خود را گارانتی نکنید. با گارانتی کردن محصول خود می توانید اعتماد مخاطبان خود را چندین برابر به خود جلب کنید.

 • دعوت به خرید

دعوت به اقدام برای خرید محصول یکی از مهم ترین کارهایی است که باید به خوبی انجام دهید. باید به مخاطب پنل اس ام اس خود بگویید برای تهیه محصول دقیقا از کجا اقدام کند.

 • محدودیت

با اعمال محدودیت می توانید پروسه خرید را سریع تر کنید. مثلا می توانید برای خرید محصول خود محدودیت بگذارید. به عنوان مثال اعلام کنید که این محصول فقط به 10 نفر فروخته می شود یا اینکه این محصول فقط تا هفته آینده به فروش می رسد.


مهارت تبلیغ نویسی به چه معنا است؟

 

آیا می دانید مهارت تبلیغ نویسی به چه معنا است؟ مهارت تبلیغ نویسی برای سامانه اس ام اس مهارت و هنری است که می تواند با استفاده درست و خلاقانه از کلمات، کاربر و بازدیدکننده را به انجام یک اقدام دعوت کند.

تبلیغ نویسی آن هم برای سامانه اس ام اس به یک تخصص و شغل پر درآمد تبدیل شده است.


استفاده از مهارت تبلیغ نویسی در فروش محصولات لازم و حیاتی است.


صد در صد برای همه ما اتفاق افتاده که با دیدن یا خواندن متن تبلیغاتی یک محصول انگیزه خرید در ما بالا رفته است و شـاید هم آن محصول را خریده باشیم.

خیلی اوقات هم با وجود اینکه قصد خرید داشته ایم از دیدن و خواندن پیامکی که با سامانه اس ام اس راجب آن محصول ارسال شده است ریسک نکرده و خریدی انجام نداده ایم چرا؟ چه اتفاقی رخ می دهد؟ حتما متن پیامک خوبی نداشته است که توجه شما را به خوبی جلب کند.

یکی از مهارت های مهم علم تبلیغات پیامکی هنر تبلیغ نویسی است زیرا شخصی که این توانایی و تخصص را داشته باشد با کلمات می تواند اعجاز کند و متنی را براي یک محصول بنویسد که برای خود یا دیگران، فروش بسیار زیادی را ایجاد کند.

می دانید چرا به تخصص تبلیغ نویسی هنر یا مهارت می گویم؟

هنر زیرا هنر از احساسات عمیق و زیبای یک هنرمند بروز می کند در هنر تبلیغ نویسی غیر از اینکه باید تکنیک ها را رعایت کرد فرد باید خلاقیت و زیبایی نگارش داشته باشد.

به دلیل اینکه در وب یا هر جایی دیگر متنی که نوشته می شود به قدری باید ماهرانه نگارش شود که اعتماد مشتری را جلب کند و ترس او را از خرید از بین ببرد و اقدام انجام شود.

مهارت به این دلیل که یک تخصص آموختنی است و هر چه بیشـتر فرد در آن تجربه کسب کند ماهرتر می شود

نکته ای مهم این است که خریداران آنلاین تنها از رو یک مورد تصمیم بـه خرید می گیرند و آن  هم متنی است که یا سامانه اس ام اس برای آن ها در مورد محصول پیامک می شود.

هرچقدر در مورد محصول بر اساس مهارت تبلیغ نویسی گویا و حرف های باشد منجر به فروش بیشتر آن محصول خواهد شد.

در هنر تبلیغ نویسی با استفاده از تکنیک هایی خاص جملاتی درباره محصول بیان می شود که حـس اعتماد و اطمینان مشتری را بالا می برد و او را به خرید دعوت می کند.

تبلیغ نویسی فقط برای توضیح محصولات آنلاین اسـتفاده نمی شود بلکه از این مهارت می توان در تبلیغات روزنامه ها و مجلات، بازاریابی با فکس یا نوشتن متن تبلیغاتی در رسانه ها و غیره استفاده کرد.

در مهارت تبلیغ نویسی برای سامانه اس ام اس نوشتن یک عنوان خوب بسیار مهم و حیاتی است. اگر برای نگارش یک متن تبلیغاتی چند ساعت زمان می گذارید باید دوسوم آن را صرف انتخـاب عنوان کنید.

سخت ترین قسمت نوشتن متن تبلیغاتی، خلق یک عنوان جذاب و تأثیرگذار است.

زیرا به قول آلبرت لاسکر پدر تبلیغات مدرن عنوان 90 درصد تاثیر یک آگهی محسوب می شود.


مهارت تبلیغ نویسی

آیا می دانید که مهارت های نوشتاری به بهبود کسب و کار از طریق پنل اس ام اس کمک کند. یکی از کلیدی ترین ابزارهای ارتباطی در محیط های انلاین مهارت تبلیغ نویسی با پنل اس ام اس است.

آیا می دانید تبلیغ نویسی چیست؟

ما هر روزه با این مهارت دست به گریبان هستیم . تبلیغات، وبسایت، آگهی خبری، سخنرانی ها و تمام انواع راه های ارتباطی که نیازی به تاثیر گذاری دارند نیاز به متنی مناسب دارند.

این مهم نیست که شما یک تبلغات نویس هستید یک وبلاگ نویس هستنید و یا کسی هستید که مایلید در مکالمات زیادی شرکت کند.


مهارت های تبلیغ نویسی به شما مزیت می دهد و شما را متمایز می کند، مردم به شما اعتماد می کنند و شما متقاعد کننده می شوید.


همانطور که جان ای کندی در 1904 گفت: تبلیغ نویسی برای پنل ارسال ام اس فروششندگی است.

تبلیغ نویسی برای پنل ارسال اس ام اس به این خاطر اهمیت دارد که قدرت متقاعد کردن یک ابزار مهم برای کسب و کار است این به معنی چرب زبانی یک نفر برای یک معامله ی بد یا یک جور سرمایه گذاری یک طرفه نیست.

بلکه به معنی هنر فروشندگی محصول و یا خدمت شما به نحوی است که طرف دیگر هم متوجه منافعش بشود.

شما در هر موقعیت نیاز به مهارت متن نوشتن دارید به مثال های زیر توجه کنید:

شما ممکن برای یک سایت مطلب بنویسید و یا برای رسانه ی اجتماعی خودتان بنویسید.

ایمیلی که یک دوست نوشته و گفته که نمیخواسته در مهمانی شرکت کند.

در هر کدام یک از این حالت ها وقتی شما دارید سعی می کنید طرف مقابل را تحت تاثیر قرار دهید در واقع دارید از این مهارت استفاده می کنید.

معروف ترین شخص برای تبلیغ نویسی گری هالبرت است، او بزرگترین تبلیغ نویس دنیا شناخته شده است.

زبان او نه تنها قدرتمند و متقاعد کننده و صادق و پیشنهاد کننده بود بلکه یک مطلوبیتی را برای عمل متقابل در فرد بر می انگیخت.

تبلیغ نویسی برای پنل اس ام اس در هر کسب و کاری که در نقطه ی شروع می باشد نیاز است.

آیا می دانید که چگونه تبلیغ نویسی را درک کنید؟

برای نوشتن لازم نیست کلمه به کلمه ی لغت نامه را بلد باشید و یا از کلمات قلمبه سلمبه استفاده کنید.

فقط باید از کلمات به صورت هوشمندانه استفاده کنید. فقط کافی است کلمات را مرتب و هدف دار نگه دارید.

اینکه من می توانم یک تبلیغ را از سال 1970 و در سال 2017 استفاده کنم، نشان می دهد که قوانین هنر فروختن از طریق کلمات جهانی و تغییرناپذیرند.

در زیر 3 قانون اصلی هنر تبلیغ نویسی شرح داده شده:

 • محاوره ای باشید و کلمات مبهم به کار نبرید

هالبرت کاملا طبیعی صحبت می کرد سخنان او کاملا گرم و دلنشین بودند و خالی از هر نوع اشتباهی بودند.

مردم فقط چشمانشان را روی کلمات حرکت می دهند و لازم به دقت زیاد نیست. کلمات کوتاه جملات کوتاه و پارگراف کوتاه به کار می برد.

 • مخاطبانتان را بشناسید

به مخاطبانتان فکر کنید کسانی که می خواهید آن ها را متقاعد کنید. خودتان را جای آن ها بگذارید و فکر کنید در جایگاه آن ها چگونه باید برایشان بنویسید.

 • از ابزارهای جدید استفاده کنید

شما می توانید دید بهتری به مخاطبان خود داشته باشید و اعمال آن ها را در سایت خود رصد کنید و بدانید دقیقا برای چه کسی تبلیغ می نویسید.

این ابزاری است که هالبرت در سال 1970 در اختیار نداشت اما ما برای استفاده ی آن وقت خواهیم داشت پس آن را دقیقا بشناسید و  دانش استفاده ی از آن را کسب کنید.


تبلیغ نویس می تواند از زاویه دید افراد مختلف نگاه کند

 

یک تبلیغ نویسی می تواند به محصول از زاویه دید افراد مختلف نگاه کند و تمام مزایای آن را با روش های ساده تر و متمرکزتر پیدا کند همچنین تبلیغ نویسی در تبلیغات پیامکی با سامانه اس ام اس به همراه ارسال اس ام اس بسیار مهم است.

مردم فقط چشمانشان را روی کلمات حرکت می دهند و لازم به دقت زیاد نیست بنابراین مهارت در تبلیغ نویسی بسیار مهم است.


امروزه رقابت در بازار کسب و کار افزایش یافته و محصولات مشابه زیادی وجود دارد ولی وقتی شما تبلیغ نویسی را یاد بگیرید محصولات خود را با ارسال اس ام اس به راحتی می توانید معرفی کنند.


تصور کنید روزی را که در میان تمام صاحبان کسب و کار وقتی که همه از کمبود مشتری و فروش ناچیز و کسادی کارشان صحبت می کنند ولی هر روز با سامانه اس ام اس به مشتریان شما اضافه می شود و در حال گسترش و افتتاح شعبه های دیگری از کسب و کارتان هستید.

هر روز در کارتان برجسته تر و شناخته تر می شوید و همه جا حرف از شما است طوری که دیگران مشتاق می شوند که وارد کسب و کار شما شوند و اما به اندازه ی شما نمی توانند حرفه ای باشند.

تبلیغ نویس احساس ها و خواسته های مشتری را از یک محصول می داند و می تواند ارزش های آن ها را از داشتن یک محصول تشخیص دهد.

با شناخت خواسته ها و نیازهای مردم می تواند محصول را به گونه ای ارائه دهد که ارزش واقعی محصول حتی فراتر از آنچه که دیگران تصور می کنند را به تصویر بکشد.

اطلاعات یک تبلیغ نویس نسبت به محصولات و کسب و کارها بسیار بالا است و می داند که در هر کسب و کاری لازم است چه کارهایی انجام شود تا نظر مشتری را با ارسال اس ام اس جلب کند.

آیا لازم است تبلیغ نویسی یاد بگیرم؟

همه ی کارآفرینان، صاحبان کسب و کار و بازاریابان باید تبلیغ نویسی را یاد بگیرند.

دلایلی که تبلیغ نویسی باعث می شود شما را ثروتمند کند

 • وقتی به یک تبلیغ نویس تبدیل شوید نیز می توانید کارآفرینی کنید زیرا از خواسته ها و نیازهای مردم با خبر هستید و دیگر می دانید که هر محصول را چگونه بهتر کنید و آن را به گونه ای تولید کنید که جامعه و مردم خواستار آن هستند.
 • هر کارآفرین و کسی که سامانه اس ام اس دارد باید تبلیغ نویسی را یاد بگیرد تا در تولید و فروش محصولات و هم در تاثیر گزاری بر کارمندان خود بسیار موفق باشد.
 • یک تبلیغ نویس می تواند ایده های خود را به سامانه اس ام اس  های دیگر بفروشد و حتی از سهام داران آن شرکت که ایده خود را ارائه می دهد باشد.
 • بازاریابان وقتی تبلیغ نویسی را یاد بگیرند کارشان در متقاعد کردن مشتری بسیار راحت تر می شود.

زیرا در تبلیغ نویسی باید انگیزاننده های محصول را در یک جمله کوتاه بیان کرد ولی در بازاریابی از لغات بیشتری می توان استفاده کرد.

علاوه بر آن خواسته مشتری را وقتی متوجه شوید با یک جمله بسیار راحت محصول خود را به او می فروشید و این اتفاق در ۳ ثانیه رخ می دهد.


 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *