دسته بندی مخاطبین توسط تبلیغات با اس ام اس

پنل اس ام اس

اگر شما قصد داشته باشید که محصول یا خدمات خود را تبلیغ کنید، به احتمال زیاد رو به ایمیل های تبلیغاتی می آورید اما یک راه مطمئن تر برای تبیلغات استفاده از پنل اس ام اس می باشد. بهتر است بدانید که چرا باید از تبلیغات با اس ام اس استفاده کنیم؟

پیامک از جمله روش های تبلیغاتی است که می توان آن را به صورت گروهی و انبوه در زمان خاص ارسال کرد. سریع ترین روش تبلیغات، تبلیغات با پنل اس ام اس است.

زمانی که شما یک پیامک برای کاربر ارسال می کنید می تواند به مدت زیادی در موبایل شخص بماند، اس ام اس حجم زیادی را اشغال نمی کند و نمی تواند موجب مزاحمت مخاطب شود.


ویژگی مهم تبلیغات با پنل اس ام اس این است که می توان مخاطبین را دسته بندی کرده و به طور هدفمند شده آن ها را مورد نظر قرار داد.


روش استفاده از پنل اس ام اس، مشکل وجود توزیع کننده ها در روش سنتی تبلیغات را از میان برداشته است. کافی است فرد تبلیغ دهنده، با پرداخت هزینه اولیه، تنها یک بار  تبلیغاتش را انجام دهد.

حتی اگر پیام جذاب باشد ممکن است فرد به این دلیل که ممکن است در آینده به آن نیاز داشته باشد، اس ام اس تبلیغاتی شما را که با پنل اس ام اس ارسال شده برای خود نگه دارد.

بنابراین ماندگاری اس ام اسی که با پنل اس ام اس ارسال شده است بسیار بالاتر از هر تبلیغات دیگری است.

افراد بیشتر اوقات خود را با موبایل، تبلت و وسایل هوشمند سپری می کنند و همین امر باعث شده مخاطب سریع با اس ام اس شما دسترسی داشته باشد.

همیشه هر پیامی که در گوشی برای فرد ارسال می شود، توسط مخاطب به محض باز کردن خوانده می شود و به ندرت پیش می آید که کسی پیامک هایش را نخوانده حذف کند.

بیشتر روش های تبلیغاتی مثل تلفن و نامه هم هزینه بر هستند و هم زمان گیر و ممکن است از هر تعداد مخاطب افراد محدودی هدف اصلی تبلیغ باشند که در پیامک چنین نیست.

اگر بخواهید به صورت تبلیغات کاغذی محصول خود را تبلیغ کنید باید حداقل برای هر نفر 100تومان و البته بیشتر هزینه کنید، در صورتی که برای تبلیغات با پنل اس ام اس نیازی نیست هزینه های هنگف کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *