راهی بدون داشتن استرس برای تبلیغ کسب و کار

پنل ارسال اس ام اس

تبلیغات پیامکی راهی بدون داشتن استرس برای تبلیغ کسب و کار است. بهتر است در تبلیغات با پنل ارسال اس ام اس یکی از تفاوت های محسوس و آشکار کسب و کار خود را نام ببرید بطور مثال استفاده از تخفیف ویژه و واقعی و یا امکانات و ابزار منحصر بفرد می تواند برای مخاطب شما وسوسه کننده باشد.

تبلیغات با پنل ارسال اس ام اس شیوه ای برای برقراری ارتباطی موثر با مشتریان محسوب می شود. بهتر است در تبلیغات نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • به شدت از اضافه نمودن ابزار و امکانات و شلوغ نمودن متن پیامک بپرهیزید.

دقت کنید متن پیامک هر چقدر کمتر باشد تاثیر گذاری بهتری در ذهن مخاطب شما خواهد داشت مگر آنکه متن پیامک شما دارای خبر یا اطلاعیه مهمی باشد و مخاطب در انتظار دریافت آن باشد.

ولی در صورتیکه پیامک با هدف بازاریابی و تبلیغات ارسال شود بهتر است کمتر از 70 کاراکتر طراحی شود.

 • تکرار تبلیغات موجب احساس نیاز در مخاطبان هدف می شود.

بهتر است در طول هفته و ماه یا سال ارسال پیامک تبلیغاتی را چندین بار تکرار نمایید تکرار ارسال پیامک تبلیغاتی با رعایت اصول تبلیغات پنل ارسال اس ام اس موجب افزایش اعتماد و همچنین احساس امنیت برای مخاطبان خواهد شد.


جذب مشتریان جدید مخصوصا مشتریانی که همین حالا از کسب و کار دیگری خرید خود را انجام می دهند تنها با انتقال حس امنیت امکانپذیر میباشد.


سبک های متفاوتی در طراحی متن پنل ارسال اس ام اس وجود دارد.

طراحی متن پیامک را می توان به چند گروه تقسیم کرد متن پیامک اداری، متن پیامک بازاریابی، متن پیامک تبلیغاتی، متن پیامک فانتزی، متن پیامک تخصصی، متن پیامک همراه با شوخی، متن پیامک سازمانی و رسمی و…

آیا می دانید متن پیامک انبوه شما باید به چه صورت باشد؟

قبل از هر تصمیمی این نکته را بدانید که طراحی متن پیامک با نوشتن انشاء کاملا متفاوت است و در طراحی متن پیامک نیازی به شروع متن با کلماتی مانند  سلام، احتراما، به نام خدا و واژه های دیگر نیست.

بهترین انتخاب برای شروع متن پیامک این است که اصل مطلب یا نام برند و تلفن خود را بنویسید چرا که کلیه گوشی های موبایل قبل از اینکه بخواهند متن کامل را بخوانند می توانند تا 4 یا 5 کلمه اول را بر روی صفحه گوشی بصورت اجباری مشاهده کنند.

 • بهتر است در متن پیامک از یک شعار ثابت استفاده شود.

داشتن یک شعار ثابت در ابتدا یا انتهای پیامک می تواند به مرور باعت احساس صمیمیت میان مخاطبان و شما شود.

تغییر در محتوای پیامک تبلیغاتی به مخاطبان احساس تازگی و پویائی می دهد.

دقت کنید شعار ثابت خوب است ولی در هر بار ارسال پیامک با پنل اراسل اس ام اس بهتر است متن پیامک را تغییرات جزئی دهید تا متنوع تر باشد.

 • شروع متن پیامک تبلیغاتی باید جذاب باشد.

طراحی متن پیامک انبوه و تبلیغاتی باید ارتباط با نوع محصول یا خدمت داشته باشد.

متن پیامک و لحن پیامک شما بهتر است به نوع مشتریان و یا صنف شما ارتباط داشته باشد و البته اگر پیامک انبوه با پنل ارسال اس ام اس را به مناطق یا محله یا شهر ارسال می کنید بهتر است لحن عامیانه و مردمی استفاده نمایید و از طراحی متن تخصصی و یا استفاده از واژه های غیر عمومی پرهیز کنید.

مخاطبانی که پتانسیل تبدیل به مشتری شما را داشته باشند با واژه ها و کلمات آشنا هستند و اگر سوالات بیشتری داشته باشند به وب سایت مراجعه و یا با شما تماس خواهند گرفت.


راهی برای دسترسی آسان در کوتاه ترین زمان

کسب و کارهای آینده نگر به دنبال راهی برای دسترسی آسان در کوتاه ترین زمان با مشتریان خود هستند و پیشنهاد ما به این کسب و کارها استفاده از پنل ارسال اس ام اس است. تلفن همراه به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی انسان تبدیل شده است ارسال اس ام اس هم به عنوان ابزاری مناسب برای ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات با آن‌ها شناخته شده است.

بر اساس تحقیقات انجام‌شده در سال 2014 در بریتانیا حدود 93 درصد از بزرگسالان از یک دستگاه تلفن همراه استفاده می‌کنند و 72 درصد از آن ها نیز به گوشی‌های هوشمند دسترسی دارند با نگاهی کوتاه به این تحقیقات می توانید متوجه شوید که موبایل و خطوط آنتن دهی موفق تر از دیگر تبلیغات هستند.


یکی از اصول پایه در تبلیغات پنل ارسال اس ام اس آگاهی از علاقه مشتریان و عادت‌های آن‌ها است.


تبلیغات پیامکی با پنل ارسال اس ام اس راهی ساده آزموده شده و با قدمت زیاد برای ارتباط با مشتریانی است که به تلفن‌های همراه خود بیش از هر چیزی توجه می‌کنند.

در ایران تبلیغات پیامکی موضوعی ا‌ست که کاملا جا افتاده و کمتر کسب و کار بزرگی پیدا می‌شود که از تبلیغات پیامکی استفاده نکند.

هر نوع تبلیغاتی اشتباهاتی نیز دارد که عدم رعایت آن ها باعث به موفقیت نرسیدن شما در کسب و کارتان می شود.

برخی از اشتباهات در تبلیغات پیامکی به شرح زیر است:

 • اطلاعات بیش از حد

سعی کنید متن پیامک شما تا حد امکان مختصر باشد و اطلاعات اضافی در آن وجود نداشته باشد این مهم ترین نکته یک برنامه پیامکی است پیشنهاد شما باید ساده، جذاب و سریع باشد.

به جای قرار دادن اطلاعات اضافی در پیامک بروی یک چیز تمرکز کنید اگر حرف بیشتری برای گفتن دارید از طریق دیگر این کار را انجام دهید

اما بگذارید پیامک‌های شما مختصر و مفید باشند آنقدر متن خود را کوتاه کنید که تنها مهم ترین اطلاعات را در بر داشته باشد.

از این اشتباهات دوری کنید تا از ارسال اس ام اس های خود نتیجه بگیرید.

 • نداشتن زمان‌بندی

آماده کردن متن پیامک و مرتب کردن لیست مخاطبان بیشتر از آنچه انتظار داشتید به طول انجامیده است.

اکنون ساعت ۹ شب است و شما هنوز سر کار خود هستید و بالاخره آماده ارسال اس ام اس شده‌اید.

اما بهتر است دست نگه دارید تمام این کار سخت خود را با یک ارسال دیر هنگام یا حتی زودهنگام هدر ندهید.

هیچکس این پیامک را نخواهد خواند از قبل برنامه‌ریزی داشته باشید و سامانه پنل ارسال اس ام اس را تنظیم کنید تا در یک زمان مشخص به صورت خودکار ارسال اس ام اس شما را انجام دهد.

در ساعات مختلف ارسال اس ام اس انجام دهید تا متوجه شوید در کدام ساعت بازدهی بیشتر است.

 • اجازه نگرفتن از مشتری

اگر می‌خواهید که مخاطب به دقت پیامک‌های شما را دنبال کند و پیشنهادات شما را مد نظر بگیرد لازم است که از او برای ارسال اس ام اس اجازه بگیرید.

به این ترتیب همواره مطمئن خواهید بود که تمام دریافت‌کنندگان پیامک به پیشنهادات شما علاقه‌مند هستند و هزینه انجام شده برای تبلیغات با پنل ارسال اس ام اس سوخته نخواهد شد.


بهترین نوع تبلیغات در کسب و کار

 

دیگر لازم نیست نگران دیده نشدن تبلیغات در اثر بیگانه بودن مخاطبان با شیوه تبلیغاتی خود باشید یا این نگرانی را داشته باشید که تبلیغاتتان به درستی به مخاطبان نشان داده نشوند شما می توانید با تبلیغات پیامکی و ارسال اس ام اس از طریق سامانه اس ام اس بهترین نوع تبلیغات در کسب و کار خود را داشته باشید.

سامانه اس ام اس به عنوان یک راه تبلیغاتی محسوب می شود.


در تبلیغات پیامکی این امکان را دارید تا با ارسال چند نوع پیامک تبلیغاتی میزان اثرگذاری هر یک از متون را بسنجید.


از جمله ویژگی های تبلیغات پیامکی:

 • نرخ تبدیل بالا

شاید بتوان گفت تبلیغات پیامکی اگر به درستی صورت گیرند بالاترین  نرخ تبدیل را دارند و کاربران گوشی‌های تلفن همراه در مقایسه با سایر روش‌های بازاریابی بیشترین واکنش را به پیام‌های متنی نشان می‌دهند.

هر ساله حدود 2.27 تریلیون پیامک متنی در جهان ارسال می‌شود و تنها در ایالات متحده آمریکا روزانه 6.3 بیلیون پیامک جابجا می‌شود یعنی 20 پیام به ازای هر نفر.

توجه داشته باشید که نرخ تبدیل بیشتر بر روی مشتریان فعلی تمرکز می‌کند تا مشتریان جدید و بالقوه برای مثال اگر شما پیامکی درباره یک محصول جدید از فروشگاه مورد علاقه‌تان دریافت کنید مطمئنا برای خرید آن محصول اقدام می‌کنید.

هم اکنون وب‌سایت‌های فروشگاهی معتبر با ارسال اس ام اس کاربران علاقمند را از موجود بودن یک محصول مطلع می‌کنند.

 • دوستدار محیط زیست

در مقایسه با تبلیغات کاغذی و محیطی تبلیغات پیامکی کمترین تاثیر را در آلودگی محیط زیست دارد.

در حقیقت پیامک یکی از معدود راه های ارتباطی است که هیچ ضرری به محیط زیست وارد نمی‌کند پس اگر به دنبال شیوه‌ای پاک برای گسترش کسب و کار خود هستید تبلیغات با سامانه اس ام اس گزینه مناسبی به نظر می‌رسد.

 • ارتباط مستقیم با مخاطب

بسیاری از ما بدون گوشی تلفن همراه از خانه خارج نمی‌شویم در حقیقت موبایل به طور دائم در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌ روز همراه ما است.

به جز گفتگوی مستقیم هیچ راه ارتباطی را پیدا نخواهید کرد که به اندازه تبلیغات پیامکی با مخاطبان مستقیماً در تعامل باشد.

پیگیری یکی از اصول پایه در هر تبلیغاتی است و اگر میزان اثربخشی یک ارتباط تبلیغاتی به‌ درستی قابل اندازه‌ گیری نباشد استفاده از آن تقریبا بیهوده است.

بسیاری از سرویس‌های پیامکی گزارش دریافت پیامک توسط گیرنده را به شما ارائه می‌دهند تا مطمئن شوید که پیامک‌تان با موفقیت به دست مشتریان رسیده است.

البته اگر به دنبال رهگیری هوشمندانه‌تری هستید بد نیست بدانید برخی شرکت‌های فعال در این زمینه‌ تنها به ارائه گزارش دریافت بسنده نمی‌کنند و با قرار دادن لینک‌های کوتاه شده در متن پیامک مشتریان را به صفحات وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی خود هدایت می‌کنند.

همچنین شما می‌توانید با ارائه‌ی کد تخفیف به مشتریان خود بازدهی کمپین تبلیغات ارسال اس ام اس خود را به خوبی اندازه گیری کنید.


کارآمدترین راه تبلیغات

 

وقتی فردی کسب و کاری را راه اندازی می کند قطعا سرمایه ای را در این راه هزینه می کند. و با اطمینان می توان گفت که آن فرد به دنبال کسب درآمد است که هم سرمایه و هم زمان خود را صرف حرفه ی خاصی کرده است. بعد از این مرحله برای کسب درآمد و شناخت بیشتر مردم از آن حرفه وارد بخش تبلیغات می شویم. یکی از راه های تبلیغاتی که بیشترین درصد تاثیرگذاری را در تمامی مشاغل دارد استفاده از پنل پیامک برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی است.

تمامی مجموعه ها نیاز به تبلیغات دارند، اما انتخاب روش تبلیغاتی کم هزینه تر و کاربردی تر نیاز به تامل بیشتری دارد.

آیا تبلیغات اینترنتی و شبکه های اجتماعی بازخورد بالایی دارد؟

روش های تبلیغات مثل چاپ تراکت از هزینه کمتری برخوردار است، اما سوال این است که با انتخاب این گزینه تبلیغاتی به هدف مورد نظر خواهیم رسید؟

ارزان ترین روش تبلیغات، تبلیغات با ارسال اس ام اس توسط پنل پیامک است. در حقیقت شما با هیچ روش تبلیغاتی نمی توانید با مبلغ کمی بیشترین بازخورد را داشته باشید.

بسیاری از افراد تراکتی که دریافت می کنند را نمی خوانند ولی اس ام اس های موبایل خود را حتما چک می کنند، حتی اگر سرکار هستند و فرصت خواندن متن کوتاه و جذاب تبلیغاتی شما را ندارند در آخر شب حتما چک خواهند کرد.


از لحاظ رفتار انسانی و محیط زیست برای چاپ تراکت درختان زیادی مصرف می شود.


مزایای تبلیغات با اس ام اس بیشتر از تبلیغات کاغذی است، حتی یکی از معایب تبلیغات توسط تراکت این است که احتمال گم شدن یا دور انداختن تراکت بیشتر از اس ام اس می باشد.

زمانی که شما می خواهید تبلیغات خود را آغاز کنید اگر تبلیغات کاغذی را انتخاب کرده باشید، همان لحظه تراکت چاپ نمی شود.

پس از سفارش شما مدتی طول خواهد کشید تا به دستتان برسد اما برای تبلیغ اس ام اس در مدت ۵ دقیقه می توانید ثبت نام خود را انجام دهید و زمان کمتری را صرف کنید .


سامانه اس ام اس به عنوان یک راه تبلیغاتی

پیام کوتاه بین افراد و صاحبین مشاغل محبوب است و ارسال تبلیغات با سامانه اس ام اس به عنوان یک راه تبلیغاتی مطرح گردیده است. ارسال اس ام اس تکی و سپس ارسال انبوه پیامک به دلیل بازخورد و تازگی روند کاریشان به شدت مورد استفاده قرار گرفتند.

تبلیغات پیامکی بسیار موثر است زیرا تعداد موبایل ها از رایانه ها بیشتر است همچنین می توان گفت که تبلیغات پیامکی تاکنون موفق تر از دیگر روش های تبلیغاتی عمل کرده است.

شما با ارسال اس ام اس تبلیغات مفیدتر و موثرتر خواهید داشت و به راحتی می توانید محصولات خود را با این روش به مخاطبان خود معرفی کنید.

با تبلیغات پیامکی می توانید در کسب و کار خود تغییر و تحول ایجاد کنید و مشتریان خود را افزایش دهید.


آیا میزان موفقیت تبلیغات پیامکی را می دانید؟ بهتر است با این عدد آشنا شوید 95 درصد.


ایده هایی برای ارسال پیامک با سامانه اس ام اس:

 • استفاده از متن های جالب

هیچ نوشته ای نمی تواند به اندازه یک متن جالب و با ذوق احساس صمیمیت را بین فروشنده و خریدار ایجاد نماید و موجب خرید شود.

متن های جالب می تواند عبارت و یا یک سوال و یا یک شعار باشد.

 • من را دنبال کن

اگر به دستتان پیامک تبلیغاتی برسد که بخواهید درباره آن بدانید چه می کنید؟ تماس می گیرد و یا به وب سایت اعلام شده مراجعه می کنید.

اگر این اطلاعات نوشته نشده بود چه؟ جواب ساده است شما یک محصول را از دسته نداده اید آن ها یک مشتری خود را از دست داده اند.

اگر تعداد هم بالا باشد که عملا بازخوردی از تبلیغات با سامانه اس ام اس نداشته اند و مشتریان خوبی را از دست داده اند پس حتما برای تماس با خودتان راهی پیش روی مشتریانتان قرار دهید.

 • ارسال متن سوالی

به جای اینکه از متنی خبری استفاده نمایید از گیرندگان خود سوالی بپرسید اگر ارائه دهنده خدمات هستید می توانید با سوالی مربوط به نوع خدمات خود جواب را به خودتان مربوط سازید.

چنین متن هایی باعث می شود تا احساس نیاز کاربران به آن محصول یا خدمات احساس شود و کنجکاوی دریافت اطلاعات از آن را داشته باشند.


موبایل و خطوط آنتن دهی موفق تر از دیگر تبلیغات هستند

 

استفاده از تبلیغات با پنل اس ام اس و بازاریابی با ارسال اس ام اس موفق تر از روش های ایمیلی می باشد. موبایل و خطوط آنتن دهی موفق تر از دیگر تبلیغات هستند و تلفن همراه به شکل عام تری در دسترس افراد است. همه مخاطبان شما دارای یک خط موبایل جهت دسترسی هستند در صورتی که اینترنت هنوز به طور کامل در دسترس همه نیست.

تبلیغات با پنل اس ام اس یک امر حیاتی است و در هر کسب و کاری لازم و ضروری محسوب می شود.

اگر این سوال در ذهن شما پیش آمده که چرا نتیجه این نوع تبلیغات چندان رضایت بخش نیست؟ دلیلش این است استفاده کنندگان نمی دانند چگونه و بهترین نحو از آن استفاده کنند تا بهترین نتیجه را دریافت کنند.

در تبلیغات پیامکی بهتر است از

1- متن پیامک خود را واقعا ساده بنویسید:


قانون طلایی در تبلیغات با ارسال اس ام اس این است که متن اس ام اس باید ساده، مستقیم و منحصر به فرد باشد.


اگر می خواهید یکی از کالاهای خاص خود را تبلیغ کنید دیگر نیازی نیست بنویسید در ضمن برای محصولات دیگرما…اگر این کار را انجام دهید شما فرصت دست یابی به هدف اصلی تان را از دست خواهید داد.

2- نتیجه هر بار بازاریابی با پنل اس ام اس را اندازه گیری کنید:

یکی از بهترین مزایای تبلیغات پیامکی امکان اندازه گیری موفقیت آن می باشد ضمن اینکه به وسیله ویژگی ارتباط دو طرفه اس ام اس می توانید ارتباط خیلی خوب و اولیه ای با ذهن مشتریان نیز بر قرار کنید.

3- حتما خودتان را معرفی کنید:

به غیر از شبکه های خاص ارسال اس ام اس هیچ کس نمی تواند طوری اس ام اس را ارسال کند تا نامش بجای شماره تلفن ارسال کننده نوشته شود.

پس برای جلوگیری از گیج شدن مخاطبانتان هرگز از ذکر اسم برند و حتی موقعیت مکانی خود خودداری نکنید.

4- حتما در متن اس ام اس دلیل مهمی برای تماس با شما و یا حضور در فروشگاه ذکر کنید:

مثلا تخفیفات ویژه به آن دسته از افرادی که اس ام اس ارسالی شما را نشان می دهند بدهید.

5- مخاطبانتان را با اسم خطاب کنید:

اگر این امکان برایتان فراهم است از سرویس هایی استفاده کنید که بتواند در ابتدای پیام مخاطبتان را با نام مورد خطاب قرار دهد.

تفاوت در تاثیر این دو حالت واقعا شگفت آور است .

مقایسه کنید:

احتراما شما برای… دعوتید

آقای احمدی عزیز، شما برای … دعوتید

اگر از سیستمی استفاده می کنید که امکان این نوع ارسال را دارد همین الان شروع کنید.

با این کار مشتری واقعا احساس می کند آنقدر برای شما مهم است که حتی شما اسمش را هم به خاطر دارید.


 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *