سامانه اس ام اس به عنوان یک راه تبلیغاتی

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

پیام کوتاه بین افراد و صاحبین مشاغل محبوب است و ارسال تبلیغات با سامانه اس ام اس به عنوان یک راه تبلیغاتی مطرح گردیده است. ارسال اس ام اس تکی و سپس ارسال انبوه پیامک به دلیل بازخورد و تازگی روند کاریشان به شدت مورد استفاده قرار گرفتند.

تبلیغات پیامکی بسیار موثر است زیرا تعداد موبایل ها از رایانه ها بیشتر است همچنین می توان گفت که تبلیغات پیامکی تاکنون موفق تر از دیگر روش های تبلیغاتی عمل کرده است.

شما با ارسال اس ام اس تبلیغات مفیدتر و موثرتر خواهید داشت و به راحتی می توانید محصولات خود را با این روش به مخاطبان خود معرفی کنید.

با تبلیغات پیامکی می توانید در کسب و کار خود تغییر و تحول ایجاد کنید و مشتریان خود را افزایش دهید.


آیا میزان موفقیت تبلیغات پیامکی را می دانید؟ بهتر است با این عدد آشنا شوید 95 درصد.


ایده هایی برای ارسال پیامک با سامانه اس ام اس:

  • استفاده از متن های جالب

هیچ نوشته ای نمی تواند به اندازه یک متن جالب و با ذوق احساس صمیمیت را بین فروشنده و خریدار ایجاد نماید و موجب خرید شود.

متن های جالب می تواند عبارت و یا یک سوال و یا یک شعار باشد.

  • من را دنبال کن

اگر به دستتان پیامک تبلیغاتی برسد که بخواهید درباره آن بدانید چه می کنید؟ تماس می گیرد و یا به وب سایت اعلام شده مراجعه می کنید.

اگر این اطلاعات نوشته نشده بود چه؟ جواب ساده است شما یک محصول را از دسته نداده اید آن ها یک مشتری خود را از دست داده اند.

اگر تعداد هم بالا باشد که عملا بازخوردی از تبلیغات با سامانه اس ام اس نداشته اند و مشتریان خوبی را از دست داده اند پس حتما برای تماس با خودتان راهی پیش روی مشتریانتان قرار دهید.

  • ارسال متن سوالی

به جای اینکه از متنی خبری استفاده نمایید از گیرندگان خود سوالی بپرسید اگر ارائه دهنده خدمات هستید می توانید با سوالی مربوط به نوع خدمات خود جواب را به خودتان مربوط سازید.

چنین متن هایی باعث می شود تا احساس نیاز کاربران به آن محصول یا خدمات احساس شود و کنجکاوی دریافت اطلاعات از آن را داشته باشند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *