بهترین نوع تبلیغات در کسب و کار

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

دیگر لازم نیست نگران دیده نشدن تبلیغات در اثر بیگانه بودن مخاطبان با شیوه تبلیغاتی خود باشید یا این نگرانی را داشته باشید که تبلیغاتتان به درستی به مخاطبان نشان داده نشوند شما می توانید با تبلیغات پیامکی و ارسال اس ام اس از طریق سامانه اس ام اس بهترین نوع تبلیغات در کسب و کار خود را داشته باشید.

سامانه اس ام اس به عنوان یک راه تبلیغاتی محسوب می شود.


در تبلیغات پیامکی این امکان را دارید تا با ارسال چند نوع پیامک تبلیغاتی میزان اثرگذاری هر یک از متون را بسنجید.


از جمله ویژگی های تبلیغات پیامکی:

  • نرخ تبدیل بالا

شاید بتوان گفت تبلیغات پیامکی اگر به درستی صورت گیرند بالاترین  نرخ تبدیل را دارند و کاربران گوشی‌های تلفن همراه در مقایسه با سایر روش‌های بازاریابی بیشترین واکنش را به پیام‌های متنی نشان می‌دهند.

هر ساله حدود 2.27 تریلیون پیامک متنی در جهان ارسال می‌شود و تنها در ایالات متحده آمریکا روزانه 6.3 بیلیون پیامک جابجا می‌شود یعنی 20 پیام به ازای هر نفر.

توجه داشته باشید که نرخ تبدیل بیشتر بر روی مشتریان فعلی تمرکز می‌کند تا مشتریان جدید و بالقوه برای مثال اگر شما پیامکی درباره یک محصول جدید از فروشگاه مورد علاقه‌تان دریافت کنید مطمئنا برای خرید آن محصول اقدام می‌کنید.

هم اکنون وب‌سایت‌های فروشگاهی معتبر با ارسال اس ام اس کاربران علاقمند را از موجود بودن یک محصول مطلع می‌کنند.

  • دوستدار محیط زیست

در مقایسه با تبلیغات کاغذی و محیطی تبلیغات پیامکی کمترین تاثیر را در آلودگی محیط زیست دارد.

در حقیقت پیامک یکی از معدود راه های ارتباطی است که هیچ ضرری به محیط زیست وارد نمی‌کند پس اگر به دنبال شیوه‌ای پاک برای گسترش کسب و کار خود هستید تبلیغات با سامانه اس ام اس گزینه مناسبی به نظر می‌رسد.

  • ارتباط مستقیم با مخاطب

بسیاری از ما بدون گوشی تلفن همراه از خانه خارج نمی‌شویم در حقیقت موبایل به طور دائم در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌ روز همراه ما است.

به جز گفتگوی مستقیم هیچ راه ارتباطی را پیدا نخواهید کرد که به اندازه تبلیغات پیامکی با مخاطبان مستقیماً در تعامل باشد.

پیگیری یکی از اصول پایه در هر تبلیغاتی است و اگر میزان اثربخشی یک ارتباط تبلیغاتی به‌ درستی قابل اندازه‌ گیری نباشد استفاده از آن تقریبا بیهوده است.

بسیاری از سرویس‌های پیامکی گزارش دریافت پیامک توسط گیرنده را به شما ارائه می‌دهند تا مطمئن شوید که پیامک‌تان با موفقیت به دست مشتریان رسیده است.

البته اگر به دنبال رهگیری هوشمندانه‌تری هستید بد نیست بدانید برخی شرکت‌های فعال در این زمینه‌ تنها به ارائه گزارش دریافت بسنده نمی‌کنند و با قرار دادن لینک‌های کوتاه شده در متن پیامک مشتریان را به صفحات وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی خود هدایت می‌کنند.

همچنین شما می‌توانید با ارائه‌ی کد تخفیف به مشتریان خود بازدهی کمپین تبلیغات ارسال اس ام اس خود را به خوبی اندازه گیری کنید.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *