راهی برای دسترسی آسان در کوتاه ترین زمان

ارسال اس ام اس,پنل ارسال اس ام اس

کسب و کارهای آینده نگر به دنبال راهی برای دسترسی آسان در کوتاه ترین زمان با مشتریان خود هستند و پیشنهاد ما به این کسب و کارها استفاده از پنل ارسال اس ام اس است. تلفن همراه به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی انسان تبدیل شده است ارسال اس ام اس هم به عنوان ابزاری مناسب برای ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات با آن‌ها شناخته شده است.

بر اساس تحقیقات انجام‌شده در سال 2014 در بریتانیا حدود 93 درصد از بزرگسالان از یک دستگاه تلفن همراه استفاده می‌کنند و 72 درصد از آن ها نیز به گوشی‌های هوشمند دسترسی دارند با نگاهی کوتاه به این تحقیقات می توانید متوجه شوید که موبایل و خطوط آنتن دهی موفق تر از دیگر تبلیغات هستند.


یکی از اصول پایه در تبلیغات پنل ارسال اس ام اس آگاهی از علاقه مشتریان و عادت‌های آن‌ها است.


تبلیغات پیامکی با پنل ارسال اس ام اس راهی ساده آزموده شده و با قدمت زیاد برای ارتباط با مشتریانی است که به تلفن‌های همراه خود بیش از هر چیزی توجه می‌کنند.

در ایران تبلیغات پیامکی موضوعی ا‌ست که کاملا جا افتاده و کمتر کسب و کار بزرگی پیدا می‌شود که از تبلیغات پیامکی استفاده نکند.

هر نوع تبلیغاتی اشتباهاتی نیز دارد که عدم رعایت آن ها باعث به موفقیت نرسیدن شما در کسب و کارتان می شود.

برخی از اشتباهات در تبلیغات پیامکی به شرح زیر است:

  • اطلاعات بیش از حد

سعی کنید متن پیامک شما تا حد امکان مختصر باشد و اطلاعات اضافی در آن وجود نداشته باشد این مهم ترین نکته یک برنامه پیامکی است پیشنهاد شما باید ساده، جذاب و سریع باشد.

به جای قرار دادن اطلاعات اضافی در پیامک بروی یک چیز تمرکز کنید اگر حرف بیشتری برای گفتن دارید از طریق دیگر این کار را انجام دهید

اما بگذارید پیامک‌های شما مختصر و مفید باشند آنقدر متن خود را کوتاه کنید که تنها مهم ترین اطلاعات را در بر داشته باشد.

از این اشتباهات دوری کنید تا از ارسال اس ام اس های خود نتیجه بگیرید.

  • نداشتن زمان‌بندی

آماده کردن متن پیامک و مرتب کردن لیست مخاطبان بیشتر از آنچه انتظار داشتید به طول انجامیده است.

اکنون ساعت ۹ شب است و شما هنوز سر کار خود هستید و بالاخره آماده ارسال اس ام اس شده‌اید.

اما بهتر است دست نگه دارید تمام این کار سخت خود را با یک ارسال دیر هنگام یا حتی زودهنگام هدر ندهید.

هیچکس این پیامک را نخواهد خواند از قبل برنامه‌ریزی داشته باشید و سامانه پنل ارسال اس ام اس را تنظیم کنید تا در یک زمان مشخص به صورت خودکار ارسال اس ام اس شما را انجام دهد.

در ساعات مختلف ارسال اس ام اس انجام دهید تا متوجه شوید در کدام ساعت بازدهی بیشتر است.

  • اجازه نگرفتن از مشتری

اگر می‌خواهید که مخاطب به دقت پیامک‌های شما را دنبال کند و پیشنهادات شما را مد نظر بگیرد لازم است که از او برای ارسال اس ام اس اجازه بگیرید.

به این ترتیب همواره مطمئن خواهید بود که تمام دریافت‌کنندگان پیامک به پیشنهادات شما علاقه‌مند هستند و هزینه انجام شده برای تبلیغات با پنل ارسال اس ام اس سوخته نخواهد شد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *