بیشترین تاثیر پیامک در مخاطب

پنل اس ام اس

تحقیقات انجام شده نشانگر این بوده است که 31 درصد از مخاطبان با استفاده از گوشی‌ های موبایل به نظرسنجی ‌های پیامکی پاسخ می ‌دهند. تبلیغات با پنل اس ام اس بیشترین اثرگذاری را در مخاطب دارد و استقبال مردم از تبلیغات پیامکی بسیار زیاد است.

خب طبق این آمار برندها می ‌توانند در آغاز کار با استفاده از نظرسنجی‌ های پیامکی از طریق پنل اس ام اس در مدت زمان کوتاهی نتایج با ارزشی دریافت کنند.

این نتایج به شرکت ها کمک می‌ کند تا بتوانند کیفیت محصولات خود را ارتقا دهند. همچنین آن ها می‌ توانند با استفاده از این نتایج بفهمند که مخاطبان چه چیزی را دوست دارند و از چه چیز بیزار هستند.

میانگین زمانی پاسخ مشتریان به نظرسنجی ‌های پیامکی کمتر از 6 دقیقه است. این امکان برای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان مفید است.


تبلیغ با پیامک 8 برابر بیشتر از تبلیغات های دیگر مورد توجه است.


مطمئنا فردی که به خواسته ی خود در خبرنامه پیامکی شما ثبت نام می‌ کند، فردی است که مشتاق استفاده از خدمات و محصولات شما است و اگر از نحوه مشتری مداری شما رضایت داشته باشد، بدون معطلی برند تجاری شما را به دیگران معرفی می ‌کند.

تبدیل کاربر به مشتری

تبلیغات پیامکی در ایران با سو استفاده‌ های متعددی رو به رو شده است، اما دلیل بر این نیست که تبلیغات پیامکی بی اثر هستند.

مطمئنا اگر شما از این ابزار درست استفاده کنید و برای اهداف خود برنامه‌ ریزی دقیق داشته باشید، تبلیغات پیامکی ابزار مناسبی برای تبدیل کاربر به مشتری خواهند بود.

ارسال فوری

ارسال پیامک تبلیغاتی در مقایسه با سایر روش‌ های تبلیغاتی یا ایمیل به زمان زیادی نیاز ندارد. تنها کافی است که درباره متن پیام خود تصمیم بگیرید و آن را به مشتریان خود ارسال کنید.

در تبلیغات پیامکی این امکان را دارید تا با ارسال چند نوع پیامک تبلیغاتی، میزان اثرگذاری هر یک از متون را بسنجید. به این ترتیب شما می ‌توانید پیشنهاد جذابی را تهیه کرده و تنها با فشار دادن یک دکمه، پیامک خود را به هزاران نفر ارسال کنید. پیامک شما در مدت کوتاهی به دست تمام مخاطبان شما خواهد رسید.

تحویل در مدت زمان کوتاه

پیام ‌های متنی در مدت زمان کمی به دست گیرندگان پنل اس ام اس شما می ‌رسد. بر اساس آمارهای منتشر شده میانگین زمان تحویل پیامک به تلفن‌ های همراه کم تر از 10 ثانیه است.

داده ‌های محققان نشان می‌ دهد که 62 درصد از کاربران گوشی ‌های هوشمند پس از بیدار شدن از خواب تلفن‌ های خود را چک می ‌کنند و 79 درصد از آن ها زمانی در حدود 15 دقیقه را به این کار اختصاص می ‌دهند و به احتمال قوی صندوق پیام خود را نیز چک می‌ کنند.

تاکید می ‌کنیم وقتی کاربری برای دریافت پیامکی از جانب شما رضایت داده باشد و بخواهد که پیامکی از جانب شما دریافت کند آن را می خواند در غیر این صورت دکمه ‌ی حذف، تنها دکمه ‌ای است که او می فشارد.

نرخ تبدیل بالا پیامک

تبلیغات پیامکی اگر به درستی صورت گیرند، بالاترین نرخ تبدیل را دارند و کاربران گوشی ‌های تلفن همراه در مقایسه با سایر روش‌ های تبلیغاتی، بیشترین واکنش را به پیام‌ های متنی نشان می‌ دهند.

هر ساله حدود 2.27 تریلیون پیامک متنی در جهان با پنل اس ام اس ارسال می‌ شود و تنها در ایالات متحده آمریکا روزانه 6.3 بیلیون پیامک جابجا می‌ شود یعنی 20 پیام به ازای هر نفر.

توجه داشته باشید که نرخ تبدیل بیشتر بر روی مشتریان فعلی تمرکز می‌ کند تا مشتریان جدید و بالقوه. برای مثال اگر شما پیامکی درباره یک محصول جدید از فروشگاه مورد علاقه‌ تان دریافت کنید، مطمئنا برای خرید آن محصول اقدام می ‌کنید.

فروشگاه های معتبر با ارسال پیامک، کاربران علاقمند را از موجود بودن یک محصول مطلع می‌ کنند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *