ارسال اس ام اس تبلیغاتی به صورت روزانه

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

قطعا برای شما هم پیش آمده از یک فروشگاه ارسال اس ام اس تبلیغاتی بسیاری به گوشی همراه شما صورت می گیرد اما شما به آن توجهی نمی کنید. اما پس از دریافت چند اس ام اس دیگر از آن فروشگاه به این فکر افتاده اید که حداقل یک بار به آنجا سر بزنید و از صحت تبلیغاتشان با خبر شوید. تمامی این اس ام اس های تبلیغاتی توسط سامانه اس ام اس ارسال می شود.

پس این تکرار در ارسال اس ام اس از طرف آن فروشگاه موجب جلب توجه شما شده است و همین نکته سبب می شود تا شما به آن فروشگاه سر زده و خرید خود را انجام دهید. یکی از مزایای تبلیغات پیامکی بیشترین تاثیر پیامک در مخاطب و سرعت در انتقال پیام به مخاطب است.

نکات تبلیغاتی:

  • تداوم و تکرار.
  • خلاقیت در نوشتن متن تبلیغ.
  • انتخاب جامعه هدف.
  • بررسی ارسال های موفق.
  • انتظار بیجا.

تداوم و تکرار

همانطور که در مثال بالا ذکر کردیم، یک بار ارسال اس ام اس توسط سامانه اس ام اس نتیجه چندانی نمی تواند داشته باشد بلکه تداوم و تکرار در ارسال موجب نتیجه بخش شدن تبلیغات می گردد.

خلاقیت در نوشتن متن تبلیغ

نکته قابل توجه این است که افراد، روزانه پیامک های تبلیغاتی زیادی دریافت می کنند. بنابراین چیزی که می تواند پیام شما را منحصر به فرد کند، یک متن هوشمندانه در کنار خاص بودن محصول یا خدمات شماست.

اگر محصول شما تکراری باشد و جذابیت خاصی در آن ایجاد نکنید، یا متن پیامتان ترغیب کننده نباشد و باعث کنجکاوی مشتریتان نشود، نمی توانید انتظار بازدهی مناسبی داشته باشید.

انتخاب جامعه هدف


اگر بخواهید بازدهی قابل قبولی از تبلیغات خود داشته باشید باید بدانید که خدمات تبلیغی شما برای چه صنف و یا چه قشری از جامعه مناسب و کارآمد است؟


قطعا همه افراد نمی توانند جامعه هدف شما باشند. خدمات یا محصول شما ممکن است برای افرادی کاملا بی استفاده و برعکس برای دیگران کاملا ضروری و نیاز 100 درصد باشد.

پس دقت در انتخاب جامعه هدفتان باعث می شود سریعتر به هدف خود نزدیک شوید و افزایش فروش داشته باشید.

بررسی ارسال های موفق

گاهی اتفاق می افتد که همه ی اس ام اس های تبلیغاتی ما به افرادی که ارسال می شود نرسد، چرا که بسیاری از شماره ها در لیست سیاه مخابراتی هستند و اس ام اس تبلیغاتی دریافت نمی کنند مگر به خواست خودشان.

پس انتظار ما باید تناسبی با دریافت پیامک ها داشته باشد، به همین خاطر است که می گوییم ارسال های موفق را بررسی کنید.

انتظار بیجا

اگر در کوتاه مدت ارسال اس ام اس تبلیغاتی سبب افزایش مشتریان شما نشود، نام شما یا نام تجاری تان در ذهن افراد ماندگار می شود. پس نباید از تبلیغاتمان انتظار بیجا و تاثیر زود هنگام داشته باشیم، چه بسا این تبلیغات موجب افزایش مشتریان در آینده باشد.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *