تبلیغات موفقیت بسیاری برای شما دارد

ارسال اس ام اس,پنل اس ام اس

تبلیغات با پنل اس ام اس و ارسال اس ام اس یک روش زندگی بوده که موفقیت بسیاری را برای شما در کسب و کارتان به همراه خواهد آورد. همیشه قبل از شروع هر کاری حتما از خود بپرسید آیا کاری که می ‌کنید قابلیت تاثیرگذاری بر مشتری‌ ها را دارد؟ اگر نتوانید جواب این سوال را بدهید کسب‌ و کارتان مشتریان ثابتی نخواهد داشت.

به شما پیشنهاد می کنیم عوامل عدم موفقیت در یک فروش پیامکی را مطالعه کنید و بدانید که باید در تبلیغات برنامه داشته باشید و نداشتن برنامه شما را موفق نمی کند.

سایت کرون اینگونه نوشته:


تاثیرگذار بودن یعنی محصولات و خدماتی که با ارسال اس ام اس معرفی می کنید فراتر از حد انتظار مشتری ‌ها باشد.


آیا می دانید که شما به عنوان مدیران کسب ‌و کار های کوچک نسبت به رقیبان خود یک مزیت دارید، مشتری‌ های شما کم تر هستند و راحت ‌تر می ‌توانید آن‌ ها را تحت تاثیر قرار دهید.

تاثیرگذار بودن کسب ‌و کار های کوچک به قدری مهم است که باید یکی از اصل‌ های ارتباط شما و مشتری‌ ها باشد چرا؟ زیرا اگر بتوانید آن‌ ها را با پیامکی که با پنل اس ام اس ارسال می کنید تحت تاثیر قرار بدهید، مشتری ‌های ثابتی پیدا خواهید کرد که آن‌ ها نیز با تعریف کردن از محصولات شما باعث جذب مشتری‌ های جدید می‌ شوند.

آیا می دانید چگونه مشتری‌ ها را تحت تاثیر قرار دهید؟

اگر شما مشتری‌ های خود را بشناسید به راحتی متوجه می‌ شوید چه چیزی آن ‌ها را شگفت ‌زده و خوشحال می ‌کند.

شما می ‌توانید با نکات زیر عامل تاثیرگذار مخصوص کسب‌ و کار خود را پیدا کنید:

 • بسته ‌بندی اهمیت فراوانی دارد

شما می توانید با دقت در بسته ‌بندی مشتری‌ ها را تحت تاثیر قرار دهید.

به طور مثال وقتی جواهری را با استفاده از تبلیغاتی که با پنل اس ام اس برایم ارسال شده بود خریداری کردم آن را در یک کیسه کوچک که در جعبه ‌ای براق قرار داشت تحویل دادند.

مشتریان شما را به طور حتم اینگونه به دوستانشان معرفی می کنند که مدیر شرکت همه چیز را طوری طراحی کرده بود که باز کردن بسته ‌بندی جذاب‌ تر شود.

در سال 2016 پنجاه درصد از خرید ها به صورت آنلاین بود. سفارش‌ های آنلاین باید برای مشتری‌ ها ارسال شوند، بنابراین بسته ‌بندی آن‌ ها باید متفاوت باشد.

حتما وقتی با ارسال اس ام اس باعث فروش محصول خود می شوید کاری کنید که باز کردن بسته ‌بندی به یک لحظه خاطره ‌انگیز برای مشتریانتان تبدیل شود.

 • اعتماد کردن

گاهی اوقات اعتماد کردن به مشتری‌ ها می‌ تواند بهترین راه برای تحت تاثیر قرار دادن آن‌ ها باشد.

به طور مثال همکار من با اطلاعاتی که با تبلیغات پیامکی برایش ارسال شد یک آباژور از یک شرکت لوازم خانگی خریده بود بعد از باز کردن بسته ‌بندی متوجه شده یکی از پایه ‌ها کمی آسیب دیده است. او با شرکت تماس گرفت، در حالی که هنوز تردید داشت زیرا به احتمال زیاد باید برای برگرداندن آن بسته بزرگ به شرکت هزینه ‌ای پرداخت می ‌کرد.

اما در کمال تعجب آن‌ ها جنس جدیدی ارسال کردند و جنس قبلی را برای اثبات از آن نخواستند.

آن‌ ها همه چیز را برای مشتری آسان کرده بودند واضح است که این کار هر کسی را تحت تاثیر قرار می ‌دهد و او را برای خرید های بعدی مشتاق‌ تر می ‌کند.


تبلیغ در کسب و کار تاثیر مثبتی دارد

کارآفرینی موضوعی چند بعدی است و درک نقش آن در فرایند رشد نیازمند یک چارچوب است. اقتصاددانان و سیاستمداران بر این عقید‌ه‌ اند که تبلیغ با سامانه اس ام اس و ارسال اس ام اس در کسب و کار تاثیر مثبتی دارد و باعث افزایش سود شرکت می شود. تبلیغات پیامکی روشی بسیار قدرتمند برای رشد کسب و کار محسوب می شود.

از دید کارآفرینان نمونه موفقیت در تبلیغات به عوامل زیر بستگی دارد:

 • تبلیغات باید هوشمندانه باشد 

اولین نکته برای موفق بودن یک تبلیغ سامانه اس ام اس، این است که باید احتمال دیده شدن آن را توسط مشتریان بالا ببرید.

مثلا این که بیایید تبلیغ یک محصول بین المللی را در یک شبکه رادیویی موسیقی محلی پخش کنید، کار عاقلانه ای نیست در حقیقت این کار، مثل این است که بدون آن که افراد مورد نظرتان تبلیغتان را ببینند، پول خودتان را دور بریزید.

 • بر روی هدف ها تمرکز کنید

یک اصل مهم وجود دارد که هم در زندگی شخصی به کارتان می آید و هم در تهیه تبلیغات با ارسال اس ام اس و آن، این است که تا زمانی که ندانید به دنبال چی هستید، آن را به دست نمی آورید.


باید هدفتان را در تبلیغات ارسال اس ام اس مشخص کنید.


آیا هدفتان از تبلیغی که می کنید، این است که مردم بعد از دیدن تبلیغاتتان، به شما زنگ بزنند یا به وب سایتتان بیایند یا به فروشگاهتان سر بزنند؟

اگر می خواهید مشتری هایتان را ترغیب کنید که به شما پیامک بدهند، باید بگویید همین الان با این شماره تلفن، به صورت رایگان به ما پیامک بدهید.

 • پیشنهاد های تحریک آمیز مختلف بدهید

حتما شما هم تبلیغاتی را دیده اید که در آن می گویند که مثلا با خرید یک چاقو، یک ست کامل از انواع چاقو های دیگر را هم دریافت می کنید و اگر مثلا تا یک ساعت دیگر پیامک بدهید یک ست اضافه تر از همان چاقو ها را هم به عنوان هدیه دریافت می کنید.

آیا خود شما می توانید در برابر وسوسه خریدن آن، مقاومت کنید؟ آن قدر در تبلیغاتتان ذهن مشتری را از پیشنهاد های تحریک آمیز مختلف پر کنید که نتواند در برابر خریدن آن مقاومت کند.

 • تبلیغاتتان را با یک فرمت خبری تهیه کنید

تحقیقات نشان داده اند که مردم، معولا روزانه با حدود ۳۵۰۰ تبلیغ رو به رو هستند ولی ۷ برابر بیشتر از اینکه تبلیغات را بخوانند، به دنبال مطالعه اخبار هستند.

بنابراین اگر ایده های نو به کار ببرید و سعی کنید که تبلیغات سامانه اس ام اس خود را با یک فرمت خبری تهیه کنید، نه تنها بیشتر می توانید توجه مشتریانتان را جلب کنید بلکه حتی باعث می شوید که بیشتر آن را باور کنند.

یکی از علت هایی که باعث شده که مردم علاقه بیشتری به این تبلیغات خبری داشته باشند، این است که آن ها دیگر از تبلیغات مستقیم، خسته شده اند و یک فروش آرام و با لطافت و معتبر و در قالب خبر را ترجیح می دهند.

 • از نظرسنجی استفاده کنید

کارآفرینان تازه کار، باید بدانند که بعد از همه ترفند هایی که برای داشتن یک تبلیغ موثر به کار بردند، از نظرسنجی استفاده کنند تا خیلی سریع متوجه نقاط قوت و ضعف خودشان بشوند و فورا آن ها را اصلاح کنند.

این نظر سنجی می تواند از طریق پر کردن پرسش نامه، پست الکترونیکی و از همه مهم تر ارسال پیامک با سامانه اس ام اس انجام شود تا بعد از جمع آوری آن ها، به یک ارزیابی کلی در مورد نظرات مشتری هایشان برسند.


تبلیغات تلاشی برای فروش بیشتر

 

تبلیغات پیامکی تلاشی برای افزایش فروش بیشتر توسط سامانه اس ام اس است. بسیاری از مدیران به تبلیغات با ارسال اس ام اس صرفا به عنوان یک هزینه نگاه می کنند حال آنکه سرمایه گذاری بر روی تبلیغات پیامکی باعث بالا رفتن ارزش نام تجاری می شود.


ثابت شده است استفاده از تبلیغات با ارسال اس ام اس باعث کاهش ریسک سرمایه گذاری می شود.


نظر برخی از دانشمندان در رابطه با تبلیغات:

 • سیتووسکی تبلیغات را عاملی می داند که منجر به افزایش سود و کاهش رقابت قیمتی بنگاه ها می شود.
 • چمبرلین یکی از مطرح ترین اشخاص در تبلیغات، تبلیغات با ارسال اس ام اس را عاملی می داند که با تغییر خواسته ها و سلایق بر میزان تقاضا اثر می گذارد.
 • پل ساموئلسون تبلیغات را عامل افزایش بازارهای فروش می داند که در عین حال اطلاعات مفیدی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

با وجود اهمیت بالای تبلیغات بر روی افزایش فروش، ارزیابی تاثیر آن به سادگی صورت نمی گیرد.

تبلیغات فرآیند پیچیده ای است و عملکرد تبلیغات کاملا وابسته به واکنش مشتری می باشد.

مشکلاتی که برای ارزیابی عملکرد تبلیغات وجود دارد به شرح زیر است:

 • نقش تبلیغات در طول زمان متغیر است

نقش تبلیغات در طول زمان متغیر است یک شرکت ممکن است یک تبلیغ را با سامانه اس ام اس در بازه های زمانی مختلف تکرار کند.

اگر کارایی عامل تبلیغات نیز در طول زمان متغیر باشد ارزیابی تاثیر تبلیغات بر روی فروش پیچیده تر خواهد شد.

بازار هر شرکت برای محصولی خاص،  شامل افراد مختلفی است مانند مشتریان وفادار، مشتریان عادی، مشتریان نا آگاه که هر کدام واکنش های متفاوتی را نسبت به تبلیغات پیامکی نشان می دهند.

 • تاخیر نسبت به خرید کالا

مشتری در بیشتر مواقع به محض دیدن تبلیغی از کالا، نسبت به خرید آن اقدام نمی کند.

عواملی مانند مشورت با دیگران، انجام تحقیقات بیشتر و یا مطلع شدن از زمان خرید مناسب، موجب تاخیر نسبت به خرید کالا می شوند.

این موضوع باعث می شود فرآیند تبلیغات با ارسال اس ام اس و ارزیابی عملکرد آن پیچیده گردد.

 • رضایت مشتری

مشتری ممکن است به دلایل مختلفی یک کالا را خریداری کند.

عوامل تبلیغات رضایت مشتری در استفاده های قبلی از کالا، تعهدات شرکت، شخصیتی که توسط کالا برای مشتری ایجاد می شود، نحوه بسته بندی کالا، قیمت مناسب و نهایتا پیشبرد فروش همه بر روی خرید مشتری تاثیر گذارند.

برای ارزیابی عملکرد تبلیغات با سامانه اس ام اس و پیشبرد فروش لازم است تاثیرات دیگر عوامل را در نظر بگیریم و آن ها را کنترل کنیم.


تبلیغات نقش اساسی در کسب و کار بازی می کنند

 

امروزه تبلیغات با ارسال اس ام اس نقش اساسی در کسب و کار بازی می کنند. تبلیغات پیامکی هدفش فروش و افزایش آن است، تبلیغات مانع از دست دادن مشتری نیز می شود. در تبلیغات پنل اس ام اس روی منافع مصرف کننده یا همان مشتری تاکید کنید، مردم در درجه اول کاری ندارند شما چه کار می کنید فقط می خواهند بدانند تبلیغات شما چه نفعی برای آن ها دارد.


در تبلیغات خود صادق باشید، جلب اعتماد مشتری یعنی اولین قدم را درست برداشته اید.


حتما به اعتراضات مشتریان پاسخ بدهید

هیچ فروشی بدون اعتراض انجام نمی‌ شود. اعتراض ‌ها نشانگر علاقه هستند.

هر‌چه مشتری سوالات بیشتری درباره محصولات و خدمات شما بپرسد، احتمال اینکه علاقه کافی برای خرید آن‌ پیدا کند بیشتر است.

حتی اگر ظرف مدت یک هفته یا یک ماه اعتراضات زیادی دریافت می ‌کنید، می ‌توان همه آن‌ ها را در شش گروه یا کمتر طبقه ‌بندی کرد.

اعتراضات مهم را مشخص کنید و پاسخ‌ هایی منطقی و مستحکم برای هر کدام از آن‌ ها در نظر بگیرید تا وقفه‌ ای در فرایند فروش با پنل اس ام اس ایجاد نشود.

وادار کردن خریدار به خرید

بازیکنان گلف می‌‌ گویند: اولین ضربه را برای نمایش می‌ زنیم، اما در ضربات بعد جایزه را نشانه می‌ رویم. توانایی شما برای قطعی کردن فروش و وادار کردن خریدار به تصمیم خرید همان زمانی است که پول را نشانه می‌روید.

قدرتمند ترین واژه در فرایند فروش با ارسال اس ام اس درخواست است. افراد زیادی از عدم پذیرش یا شنیدن واژه نه در فروش هراسانند و به همین دلیل، هیچگاه درخواست نمی‌ کنند. آن ‌ها منفعلانه می‌ نشینند و امیدوارند مشتری پیش قدم شده و خدمات و محصولات آن‌ ها را بخرد، اما چنین اتفاقی به ‌ندرت روی می ‌دهد.

حتی اگر مشتری محصولی را بخواهد، به آن نیاز داشته باشد، بتواند از آن استفاده کند و استطاعت مالی خرید آن را داشته باشد مسئولیت فروشنده این است که به این موضوع پرداخته و از مشتری با ارسال پیام درخواست خرید کند.

دعوت به خرید

ساده ترین تکنیک قطعی ‌کردن فروش با سامانه اس ام اس دعوت به خرید است. وقتی محصول را ارائه کردید با ارسال پیام از مشتری بپرسید: آیا نگرانی یا سوالی دارید که در موردش صحبت نکرده باشیم؟

وقتی مشتری در پاسخ پیام شما می ‌گوید: نه، فکر می ‌کنم در مورد تمام موارد صحبت شد. با گفتن خوب، پس چرا آن ‌را امتحان نمی ‌کنید؟ مشتری را دعوت به خرید می ‌کنید.

شما می ‌توانید با پنل اس ام اس پیامی درباره نحوه تحویل محصول یا خدمت برای مشتری ارسال کنید.

بسیاری از مشتریان تنها به ‌اندازه یک درخواست با خرید فاصله دارند. تنها چیزی که احتیاج دارند کمی تشویق و ترغیب است. وقتی از آن ‌ها می‌ پرسید اگر علاقه ‌مند هستید، چرا آن‌ را امتحان نمی‌ کنید؟ از شنیدن پاسخ حتما، چرا که نه؟ شگفت زده خواهید شد.

اگر اعتماد و صمیمیت کافی با تبلیغات ارسال اس ام اس ایجاد کنید، نیازها را به‌ دقت تشخیص دهید و به تمامی اعتراضات مشتری پاسخ دهید، فروش خود ‌به‌ خود به ‌سوی قطعی ‌شدن پیش می ‌رود. این کار ساده، آسان و تقریبا از پیش تعیین‌ شده است هیچگاه از درخواست کردن نترسید.


تبلیغات عنصری از فرایند رشد محسوب می شود

تبلیغات ارسال اس ام اس عنصری از فرایند رشد و توسعه اقتصادی محسوب می شود و رابطه مستقیم با رونق اقتصادی دارد و یک نیروی محرک و لازمه کشورهای در حال توسعه مانند ایران است که به سوی تجارت حرفه ای در حرکت هستند و بر همین اساس است که استفاده از دانش و فناوری روز و تعیین هدف تبلیغات با پنل اس ام اس می تواند مسیر موفقیت یک شرکت و مدیر را ترسیم نماید.


تبلیغات موثر ابزاری برای کسب شهرت و اعتبار است و به مدیران کمک می کند تا سریع تر به اهداف خود برسند و یک پل ارتباطی بین خود و مشتری ایجاد نمایند.


نقطه آغاز در آفرینش تبلیغات موثر در فعالیت‌های صنعتی و تجاری، تعیین اهداف است زیرا این هدف‌ها هستند که مسیر فعالیت‌ها را مشخص می‌کنند.

اهداف تبلیغات را در سه گروه به شرح زیر است:

اهداف اطلاع ‌رسانی

 • آگاه کردن مشتری با ارسال اس ام اس.
 • پیشنهاد استفاده جدید از محصول جدید.
 • آگاه کردن بازار از تغییر قیمت.
 • کاهش ترس مشتریان.
 • آگاه کردن مشتری از قیمت های جدید.
 • توصیف و تشریح خدمات موجود برای تولیدات.
 • تصحیح برداشت های غلط مشتریان.
 • با پنل اس ام اس می توانید تصویری مناسب از شرکت ایجاد کنید.
 • آگاه کردن مشتری در زمینه طرز کار تولیدات.

اهداف ترغیب مشتریان

 • ایجاد ترجیحات نسبت به محصولات و خدمات شرکت، نزد مشتریان.
 • تشویق و ترغیب مشتری با سامانه اس ام اس برای خرید تولیدات و استفاده از خدمات شرکت به جای رقبا.
 • تشویق مشتری برای اتخاذ تصمیمات فوری در خرید.
 • تغییر و تصحیح ادراک مشتری نسبت به ویژگی‌های محصول.
 • تشویق مشتری برای برقراری تماس تلفنی با بخش فروش و بازاریابی شرکت از طریق ارسال اس ام اس.

  اهداف یادآوری

 • با تبلیغات پیامکی می توان به مشتری یادآوری کرد که ممکن است محصول و خدمات در آینده مورد نیاز باشد.
 • حفظ و نگهداری جایگاه تولیدات در ذهن مشتری.
 • می توانید با پنل اس ام اس به مشتریان یادآوری کنید که محصولات و خدمات را باید از کجا خریداری کند.
 • یادآوری محصول در ذهن مشتری، هنگامی که عرضه در خارج از فصل استفاده رخ داده باشد.

به راحتی تبلیغات کسب و کار خود را شروع کنید

 

آیا می دانید که با داشتن یک نرم افزار سامانه اس ام اس می توانید به راحتی تبلیغات کسب و کار خود را شروع کنید؟ برای افزایش فروش خود در هر کسب و کاری که هستید می توانید از ارسال اس ام اس استفاده کنید.

هدف تبلیغات چیزی جز فروش و جلب رضایت مشتری نیست.


تبلیغات با سامانه اس ام اس یک راه نوین و کم هزینه برای اطلاع رسانی و معرفی محصولات شما محسوب می شود.


امکانات نرم افزار تبلیغ پیامکی:

 • ارسال پیامک و تنظیم ارسال نهائی در زمان دلخواه.
 • امکان فروارد پیامک های دریافتی به شماره موبایل یا موبایل های شخصی.
 • امکان ارسال اس ام اس همزمان با متن های متفاوت.
 • قابلیت وارد کردن شماره موبایل با فرمت های متداول برای صرفه جوئی در زمان.
 • ارسال اس ام اس به موبایل مدیران مشاغل طبقه بندی شده برای بازاریابی و تبلیغات پیامکی هدفمند.
 • امکان نظر سنجی از طریق ارسال اس ام اس بصورت اتوماتیک با قابلیت قرعه کشی واقعی و آنلاین.
 • ارسال اس ام اس تکی و یا انبوه از شماره های فایل اکسل یا فایل های دیگر.
 • قابلیت گروه بندی دفترچه تلفن و همچنین امکان استفاده از پیامک های ذخیره شده قبلی در سامانه اس ام اس.
 • ارسال اس ام اس با تفکیک کدپستی برای ارسال به ساختمان، کوچه، محله، خیابان، میدان و شهر.
 • استفاده از سیستم پاسخگو خودکار و منشی پیامکی خودکار برای صرفه جوئی در کاراکترهای پیامک.
 • امکان فعالسازی کدخوان برای شناسائی سریال کارت گارانتی یا قرعه کشی ها.

در تبلیغات با سامانه اس ام اس نکات زیر را نباید انجام دهید:

 • هرگز در املاء کلمات اشتباه نکنید.
 • متن پیامک خود را لاتین ننویسید.
 • از شماره های ایرانسل، همراه اول و رایتل برای سامانه اس ام اس استفاده نکنید.
 • طول متن پیامک بیشتر از یک پیامک نشود.
 • از آدرس سایت طولانی یا آدرس پستی طولانی استفاده نکنید.
 • از نرم افزارهایی استفاده کنید که امکان گرفتن ریز گزارشات مالی و گزارش پیامک های برگشت خورده داشته باشد.
 • ارسال اس ام اس تبلیغاتی خود را بعد از ساعت 20 شب و یا صبح زود انجام ندهید.

ضرورت در تبلیغات

 

اسرار حروف اول کلماتی است که در تبلیغات پنل اس ام اس و ارسال اس ام اس ضروری است. مهارت تبلیغ نویسی در تبلیغات پیامکی بسیار مهم است و داشتن مهارت نوشتاری یکی از کلیدی ترین ابزارهای ارتباطی محسوب می شود.

این کلمات به شرح زیر است:

 • سبک و ساختار تبلیغات
 • راه کارهای نوین برای تبلیغات
 • رفتارها و رویکرد تبلیغات
 • استراتژی تبلیغات
 • ابزارها و الگوی تبلیغات

با توجه دقیق به هریک از این کلمات و استفاده درست از آن ها باعث میشود تا تبلیغات آینده با پنل اس ام اس را بتوان مفیدتر و موثرتر انجام داد.


هدف هر تبلیغ پیامکی تغییر دادن میزان آگاهی، نوع برداشت و ترجیحات مصرف کننده یا مخاطب می باشد.


تبلیغات آینده ترکیب کننده عناصر آمیخته خلاق یعنی مخاطب هدف، ارزش های محصول، رسانه ارتباطی و پیام تبلیغاتی است.

تبلیغات آینده بدون استراتژی مشخص نمی تواند مفید و موثر باشد و در نتیجه باعث هدر دادن منابع می شود.

رقابت در تبلیغات آینده سازمان ها را وادار خواهد ساخت تا علمی تر و اصولی تر به تبلیغات با پنل اس ام اس بپردازند و با تفکر و نگرش سیستمی و توجه جدی به تحقیقات بازار مسیر مناسب روش های بجا برای انجام تبلیغات آینده فراهم آورند.

به نظر می رسد با جهانی شدن بازارها و بازاریابی نوین دیگر نمی توان با ساختار ها و سبک های متداول و سنتی سلیقه های مخاطبین بسیار متنوع را پاسخ داد.

اگر بپذیریم که در بازار آینده بازاریابی انبوه جای خود را به بازاریابی تفکیکی و تقسیم بندی شده و سرانجام به بازاریابی انفرادی خواهد داد.

این نکته مطرح می گردد که لازمه موفقیت تبلیغات، تبلیغات تقسیم بندی شده ویژه و حتی انفرادی است که در آن سبک ها و ساختارها تغییر خواهند کرد.

هر اندازه سبک و ساختار تبلیغات با نوع مخاطب و محصول هماهنگی و نزدیکی بیشتری داشته باشند اثر بخش تر خواهند بود.

سبک و ساختار تبلیغات ارسال اس ام اس باید متناسب با شرایط آینده باشد.

تبلیغ ارسال اس ام اس برای انسان ها است و رفتار انسان ها بطور دائم تحت تاثیر مجموعه ای از عوامل شامل نیازها، انگیزه، محرک ها، امکانات، انتظارات، ادراک ها و عوامل فردی و اجتماعی و محیطی تغییر می کند.

در نتیجه تبلیغاتی مورد پذیرش خواهد بود که به رفتار شناسی در بازارهای داخلی و خارجی توجه جدی نموده و فرایند تصمیم گیری خریداران و عوامل موثر بر رفتار مخاطبین را در قالب یک رویکرد سیستمی مورد مطالعه و بررسی عمیق و دقیق قرار دهد.

تغییر فراگیر است و بسیاری از ابزارها و الگوها را درهم می ریزد تبلیغات پنل اس ام اس آینده نیازمند ابزارها و امکانات نوین و الگوهای مناسب است.

به همین دلیل آشنای کامل با انواع ابزارهای ارتباطات اطلاعات، تبلیغات و تحقیقات و فراهم کردن آن ها در حد و اندازه مناسب یکی از عوامل مهم در موفقیت تبلیغات است.


تبلیغات سودآوری کسب و کار را افزایش می دهد

 

تبلیغات با سامانه اس ام اس بازویی نیرومند در گسترش و معرفی هویت سازمان محسوب می گردد در تجارت کشورهای پیشرفته، تبلیغات نیرویی فراینده در معرفی کالاهای جدید به شمار می آید و میزان فعالیت های ارتباطی یک سازمان را افزایش می دهد.

داشتن هدف در تبلیغات باعث سودآوری بیشتر کسب و کار می شود.


هر اندازه ساختار تبلیغات با نوع مخاطب نزدیکی بیشتری داشته باشد اثر بخش تر خواهد بود. 


مزایای داشتن اهداف تبلیغات

 • ایده روشن موجب انجام بهینه فعالیت ها در تبلیغات با سامانه اس ام اس می شود.
 • تبلیغات نامرئی ترین نیروی فروش است و ترسیــم اهداف به ملموس بودن آن کمک می کند.
 • تبلیغات از شاخه های تخصصی است لذا هدف مشخص به انتخاب درست کمک می کند.
 • اهداف مورد توافق از به هدررفتن سرمایه و نیرو می کاهد.
 • داشتن هدف روشن به نوآوری و خلاقیت کمک می کند.
 • ترسیم اهداف می تواند نتیجه گیری و سنجش میزان تأثیر را ممکن سازد.

اهمیت هدف ‌گذاری

۱) ارتباطات:

اهداف مشخص در برنامه تبلیغات سامانه اس ام اس هماهنگی گروه‌ های مختلف درگیر در فرایند تبلیغات را تسهیل می‌کند.

اهداف تبلیغات تمامی قسمت‌ها و بخش‌های شرکت همانند فعالیت‌های ترفیع فروش، روابط عمومی و فروش شخصی را با هم هماهنگ می‌سازد.

۲) تصمیم ‌گیری:

اهداف مشخص راهنمای مفیدی برای تصمیم ‌گیری در سامانه اس ام اس هستند.

برنامه‌ ریزان تبلیغات، غالبا با مسائل و مشکلاتی در زمینه انتخاب پیام تبلیغ، انتخاب رسانه و تخصیص بودجه بین عناصر مختلف آمیخته ترفیع، روبه‌ رو می‌شوند.

وجود اهداف تبلیغات انتخاب‌ها را در هر یک از موارد یاد شده آسان ‌تر و بهینه ‌تر می ‌کند.

۳) اندازه ‌گیری و ارزیابی نتایج:

دلیل بسیار مهم برای تعیین اهداف تبلیغات سامانه اس ام اس این است که مبنا و معیار اندازه ‌گیری موفقیت را در برنامه ارتباطات منسجم بازاریابی شرکت ارائه می ‌دهند.

بدون وجود اهداف مشخص و روشن، ارزیابی چگونگی و میزان تلاش‌های شرکت، کاری بسیار مشکل است.


اثربخش بودن تبلیغات

یکی از مشکلاتی که بر سر راه مسئولین تبلیغات پیامکی یک شرکت قرار دارد، چگونگی ارائه رابط های مشخص بین اثربخش بودن تبلیغات و بالا بردن سود فروش می باشد زیرا انتظاری که از یک مدیر تبلیغات با سامانه اس ام اس وجود دارد این است که با استفاده از تبلیغات باعث افزایش سود شرکت شود و بتواند نقش تبلیغات را برای مدیریت شرکت مشخص کند.

بازار هر شرکت برای محصولی خاص، شامل افراد مختلفی است مانند مشتریان وفادار، مشتریان عادی، مشتریان ناآگاه که واکنش های متفاوتی را نسبت به تبلیغات نشان می دهند.

عدم شفاف سازی میزان نقش تبلیغات بر روی سود شرکت باعث از دست رفتن جایگاه مدیران تبلیغاتی در سازما ن ها و در نظر مدیران ارشد می شود.

بکار گیری پیامک های تبلیغاتی در سر تا سر جهان بازار داغی دارد و در ماندگاری کسب و کار نقش مهمی را ایفا می کند.


تبلیغاتی پیامکی برای كسب وكار و تجارت، همان نقش بخار برای صنعت را داشته و دارد يعنی تنها نيروی جلو کسب و کار است.


دیدگاه مثبت به تبليغات

اين ديدگاه كه از سويی ريشه در نظريه های اقتصادی نظام سرمايه داری دارد و در خصوص تبليغات پیامکی و نقش آن در توسعه اقتصادی، نگرشی بسيار مثبت دارد.

اصول بنيادين اين نگرش عبارت است از:

 • نقش تبليغات به عنوان ابزار اطلاع رسانی صنايع برای ارتباط با مصرف كنندگان.
 • نقش تبليغات در تسريع رقابت آزاد بين توليدكنندگان و كالاهای مختلف و درنتيجه افزايش كيفيت توليدات.
 • نقش تبليغات با سامانه اس ام اس در كمک مالی به رسانه های آزاد، مستقل و غيردولتی در جهت ايفای وظايف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی خود.
 • نقش در ازدياد فروش كالا و در نتيجه افزايش اشتغال.
 • افزايش توان مالی توليدكنندگان و شكوفايی اقتصاد.
 • نقش تبليغات پیامکی در افزايش فروش و درنتيجه، كاهش قيمت تمام شده و افزايش قدرت خريد مصرف كننده.
 • افزايش قدرت انتخاب مصرف كنندگان به علت رقابت شديد توليدكنندگان.

انتشار تبلیغات با سامانه اس ام اس نظير حلالی برای حسن جريان امور عمل می كند و برای اقتصاد نوين بازار پديده ای لازم و ضروری است.

مصرف كنندگان با كسب اطلاعاتی حاصل از تبليغات پیامکی می توانند در هزينه های ناشی از اتلاف وقت برای يافتن بهترين كالا صرفه جويي كنند.

از آن جا كه اين اطلاعات به شكلی لذت بخش به خريدار انتقال می يابد، در واقع كار دشوار جستجو را براي خريدار تسهيل می كند و حتي هزينه های ناگزير برای تشخيص بهترين كالا را برای او كاهش می دهد.


 

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *