تبلیغ در کسب و کار تاثیر مثبتی دارد

ارسال اس ام اس,سامانه اس ام اس

کارآفرینی موضوعی چند بعدی است و درک نقش آن در فرایند رشد نیازمند یک چارچوب است. اقتصاددانان و سیاستمداران بر این عقید‌ه‌ اند که تبلیغ با سامانه اس ام اس و ارسال اس ام اس در کسب و کار تاثیر مثبتی دارد و باعث افزایش سود شرکت می شود. تبلیغات پیامکی روشی بسیار قدرتمند برای رشد کسب و کار محسوب می شود.

از دید کارآفرینان نمونه موفقیت در تبلیغات به عوامل زیر بستگی دارد:

  • تبلیغات باید هوشمندانه باشد 

اولین نکته برای موفق بودن یک تبلیغ سامانه اس ام اس، این است که باید احتمال دیده شدن آن را توسط مشتریان بالا ببرید.

مثلا این که بیایید تبلیغ یک محصول بین المللی را در یک شبکه رادیویی موسیقی محلی پخش کنید، کار عاقلانه ای نیست در حقیقت این کار، مثل این است که بدون آن که افراد مورد نظرتان تبلیغتان را ببینند، پول خودتان را دور بریزید.

  • بر روی هدف ها تمرکز کنید

یک اصل مهم وجود دارد که هم در زندگی شخصی به کارتان می آید و هم در تهیه تبلیغات با ارسال اس ام اس و آن، این است که تا زمانی که ندانید به دنبال چی هستید، آن را به دست نمی آورید.


باید هدفتان را در تبلیغات ارسال اس ام اس مشخص کنید.


آیا هدفتان از تبلیغی که می کنید، این است که مردم بعد از دیدن تبلیغاتتان، به شما زنگ بزنند یا به وب سایتتان بیایند یا به فروشگاهتان سر بزنند؟

اگر می خواهید مشتری هایتان را ترغیب کنید که به شما پیامک بدهند، باید بگویید همین الان با این شماره تلفن، به صورت رایگان به ما پیامک بدهید.

  • پیشنهاد های تحریک آمیز مختلف بدهید

حتما شما هم تبلیغاتی را دیده اید که در آن می گویند که مثلا با خرید یک چاقو، یک ست کامل از انواع چاقو های دیگر را هم دریافت می کنید و اگر مثلا تا یک ساعت دیگر پیامک بدهید یک ست اضافه تر از همان چاقو ها را هم به عنوان هدیه دریافت می کنید.

آیا خود شما می توانید در برابر وسوسه خریدن آن، مقاومت کنید؟ آن قدر در تبلیغاتتان ذهن مشتری را از پیشنهاد های تحریک آمیز مختلف پر کنید که نتواند در برابر خریدن آن مقاومت کند.

  • تبلیغاتتان را با یک فرمت خبری تهیه کنید

تحقیقات نشان داده اند که مردم، معولا روزانه با حدود ۳۵۰۰ تبلیغ رو به رو هستند ولی ۷ برابر بیشتر از اینکه تبلیغات را بخوانند، به دنبال مطالعه اخبار هستند.

بنابراین اگر ایده های نو به کار ببرید و سعی کنید که تبلیغات سامانه اس ام اس خود را با یک فرمت خبری تهیه کنید، نه تنها بیشتر می توانید توجه مشتریانتان را جلب کنید بلکه حتی باعث می شوید که بیشتر آن را باور کنند.

یکی از علت هایی که باعث شده که مردم علاقه بیشتری به این تبلیغات خبری داشته باشند، این است که آن ها دیگر از تبلیغات مستقیم، خسته شده اند و یک فروش آرام و با لطافت و معتبر و در قالب خبر را ترجیح می دهند.

  • از نظرسنجی استفاده کنید

کارآفرینان تازه کار، باید بدانند که بعد از همه ترفند هایی که برای داشتن یک تبلیغ موثر به کار بردند، از نظرسنجی استفاده کنند تا خیلی سریع متوجه نقاط قوت و ضعف خودشان بشوند و فورا آن ها را اصلاح کنند.

این نظر سنجی می تواند از طریق پر کردن پرسش نامه، پست الکترونیکی و از همه مهم تر ارسال پیامک با سامانه اس ام اس انجام شود تا بعد از جمع آوری آن ها، به یک ارزیابی کلی در مورد نظرات مشتری هایشان برسند.

اگر سوال یا نظری دارید با ما درمیان بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *